La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

29

Ciężko nie dać tu zielonego...
^^
Chcielibyście go w klubie?
https://x.com/PiotrGa80932256/status/1791205427738185877
@Kgorecki2500 @michal26 @macio_944

0

@tomek8756 patrząc na to w kim możemy wybierać, to biere go

2

@tomek8756 gościa, który przez ostatnie 20 lat trenował jeden klub przez chwilę? Pewnie, że nie chcę.

konto usunięte

1

@tomek8756 Tak, ale ze sztabem, który miał w Bayernie.

4

@Safrani I ten jego klub zniszczył nasz 8-2 i wygrał LM xd

1

@xvcWinterSoldier to nadal jeden wybitny sezon i to covidowy czyli najdziwniejszy jaki piłka widziała. Dla mnie to kot w worku z dużą pensją ze względu na ten jeden sezon i mimo, że jest lepszy na pewno od Xaviego to jego drużyny mają w dużej mierze te same problemy taktyczne o czym kibice zapominają i to go w kadrze położyło. Nigdy też nie pracował poza znanymi sobie środowiskami, zna tylko jeden język i dziwne jest trochę, że inne topowe kluby wydają się nim mało zainteresowane i nawet Bayern najpierw przeleciał chyba z 10 kandydatów i może teraz dopiero się do niego zwrócą. Osobiście wolałbym przeczekać sezon z Marquezem w obecnej sytuacji, który pokazuje się z świetnej strony w rezerwach, dobrze pracuje z naszą młodzieżą i przygotował finansowo żeby ewentualnie ruszyć po topowego trenera za rok jak prawdziwe grube ryby będą dostępne.

konto usunięte

0

@tomek8756
To oczywiste, że Nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?