- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
4
Właśnie teraz oglądam sobie filmiki z tego otwarcia igrzysk. To jest wstyd, hańba i kompromitacja. Masakra co miał w głowie pomysłodawca. Napoleon to się w grobie przewraca.
1
@xvcWinterSoldier Napoleon to faktycznie wzór do naśladowania
6
@MesQueUnClub96 No jeden z bardziej wybitnych przywódców w historii Francji
3
@Kgorecki2500 Na historii też się zna. Wybitna jednostka.
2
@MesQueUnClub96 Myślę że wielu przywódców państwa chciałoby mieć umiejętności Napoleona :)
2
@FcPortoFan1999 wojnę z wszystkimi państwami Europy też?
Kult Napoleona w Polsce jest zrozumiały ale nie jest to pozytywna postać
1
@MesQueUnClub96 Nie jest pozytywną postacią i to jest fakt.Natomiast był o wiele lepszym przywódcą niż obecny prezydent Francji.Porównanie Macrona do Napoleona, to jak porównanie Ekstraklasy do ligi mistrzów..
0
@FcPortoFan1999 wiadomo, że ekstraklasa lepsza
2
@MesQueUnClub96 No była wojna. I praktycznie z każdym oprócz Rosji wygrał.
A "kult" Napoleona w Polsce, choć kultem bym tego nie nazwał jest zrozumiały bo jak na tamte czasy dał nam chociaż namiastkę państwowości
3
@Yamal_Williams Muszę Ci przyznać jedno.Jesteś mistrzem od mind-games.Ładnie sobie pogrywasz z co niektórymi tutaj ;) @Kgorecki2500 Dla Polski, dał przynajmniej chwilkę swobody od zaborców poprzez Księstwo Warszawskie.U nas podobnie wybitnym taktykiem był Józef Poniatowski.
0
@FcPortoFan1999 Jego dni są policzone. Już wysłałem pismo do mecenaska z Piaseczna.
1
@xvcWinterSoldier Nie no mógłby tutaj zostać ;)