xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A następny mecz City gra z Liverpoolem. Grubo.
2
@barcanawieki WandaVision, Loki
0
@Linghunter88 Xd otyła i gruba https://www.filmweb.pl/person/Julia+Garner-1090250
0
@Gh0st Tam prawdopodobnie będzie chodziło o syna Franklina i nie wiadomo czy będą zmuszeni pokonać Galactusa. To nie będzie taki sam film jak w 2008, że Serfer uratuje świat xd.
0
@AlexDark00 Wiadome nie od dziś. Galactus też obsadzony.
0
@gumaz Piwka tak ale nie polecam.
0
@Transu96 Też kiedyś się nad tym zastanawiałem. Tak samo bronie które są dla woja automatycznie są dla sury gdzie i ta klasa postaci ma swoje bronie. Ale to GF xd.
0
@SelloutCrowd Mieszkać nie mieszkam ale jestem aktualnie na zachodzie Niemiec.
2
@agaFCB 15 z rana, pozdrawiam.
1
Nie słuchałem jakoś nigdy takich gatunków muzyki jak Linkin Park ale przewija się na tik toku ta laska nowa wokalistka i serio fajnie brzmi.
1
@kamiVeB https://x.com/20thalgeciras/status/1860375780104044839
1
Czy zdjęcie na którym widać podobną osobę do Cubarsiego jest prawdziwe? Lata po Twitterze.
1
Jestem ciekaw tego Darvicha, wcześniej mówiono o nim że wielki talent.
1
@tomek8756 Dożywotni zakaz prowadzenia autem.
0
@Krzych Słynny Warszawiak.
0
@Michael24 W Thais depo.
0
@Cvzx Coś tam miało być ale też się nie chce czekać :D zamówiłem.
@WiecekFCB Dzięki za kodzik, skorzystałem :D
0
@Cvzx Podbijam.
5
Jeżeli to prawda to x d
Babsko zniszczyła karierę dla gościa oraz fajną postać w MCU i jak się okaże to prawdą to bym na miejscu Marvela i Jonathana złożył pozew.
2
@Lola120 Bardzo rzadko jak coś przysięgam.
0
@BorzyKrzys Podbijam.
0
@Rust_Cohle Nie mam czasu na głupoty.
0
@jacobFCB Będzie fajnie zobaczyć ale znając życie będzie pochmurnie.
2
@Hosh Abyś później nie czekał w kolejce do kibla pozdro.
1
@Sinirsey Podbijam.
1
@Kgorecki2500 Pieczarki zawsze obierane.
0
@BorzyKrzys Szyby w dół w Mercedesach.
2
Nie ma co się martwić o stadion, przecież Barca ma drugi treningowy Santiago Bernabeu.
1
@adi7adi8 Ale nie w Romeo i Julia xD
0
@626 Lakers ma żółte i fioletowe stroje więc dlatego.