xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe gdzie się narzekający schowali xD
2
@MesQueUnClub96 Polecam walnąć setkę
0
Boston Celtica gromi GSW 125-85. Ładny wynik. Idą po drugie mistrzostwo z rzędu!
0
@Kgorecki2500 To co UE zaraz zrobi cyk fuch i też wywali projekt do kosza bo USA tak zrobiło?
2
Mam nadzieję że jutro w Lizbonie pokażemy klasę i zrewanżujemy się za ostatnie spotkania z nimi. Liczę na jakieś 0:4.
0
Hahaha dobry jest wariat https://vm.tiktok.com/ZNeEN3uFU/
0
@Roobo Ktoś by mu to pokazał to by się biedny czerwony zrobił i oburzył xD i taka osoba będzie głową państwa. Niezależny Warszawiak.
0
@norbi77 Panamę chcą z powodu Kanału Panamskiego? Poza tym ciekawe jak oni ją przejmują...
2
@Lionel_Messi10 Jest szansa. Ciekawe co z Ronaldo.
0
@Nazio_87 Może być i band. Aby spełniało pewne funkcje;D
0
Poleci ktoś zegarek/opaskę do pracy budowlanej? Mam garmina 255 ale szkoda mi go zniszczyć a pracuje przy różnych robotach tych czystszych jak i trudniejszych. Nie musi być niewiadomo jaki. W granicach 100-200 PLN.
2
@michal26 Dlaczego ludzie głosują na Trzaskowskiego?
0
Są jakieś kody do kupna na barcastore?
0
Serio oni tak ich cisną?
1
@Ruchks Dzięki. Po 10 latach musimy poczuć znowu smak zwycięstwa w LM.
9
Dziś 27 lat na karku, od około 15 lat jedyna sympatia piłkarska to Barcelona. Były te gorsze sezony ale i lepsze. Kawał czasu... Chciałbym w tym sezonie przeżyć zwycięstwo w LM i cieszyć się tak jak podczas remontady z P$G.
1
@EldoradoHaze Darude - Sandstorm
0
@MateS Staram się tak.
0
Renato Moicano zastąpi Armana w walce wieczoru przeciwko Islamowi.
1
Paraliż senny to jest takie g..no, niby już idziesz spać a tu nagle tracisz kontrolę nad ciałem, chcesz krzyknąć i nie możesz.
0
@TR3YWAY Uprawia 1057 stosunków w dobe
1
@Derean Przecież pisali że nie ma wpływu.
1
@Kgorecki2500 Mleczna.
0
Polecacie w coś inwestować żeby kasa nie leżała w banku? Może iść w złoto?
0
@tomek8756 W końcu zawodnik Chelsea.
0
To PSG się wzmacnia, a szkoda myślałem że ten klub upadnie.
0
@FcPortoFan1999 Gratki!
5
Hahaahha @Luciano99 gratki xDD
1
@Kwiatek67 Fajna opcja dla nas ale pewnie od nas by chcieli z 80.
2
@MOLESTA Niech ten De Jong idzie wpiz**