1

Ciekawe gdzie się narzekający schowali xD

2

@MesQueUnClub96 Polecam walnąć setkę

0

Boston Celtica gromi GSW 125-85. Ładny wynik. Idą po drugie mistrzostwo z rzędu!

0

@Kgorecki2500 To co UE zaraz zrobi cyk fuch i też wywali projekt do kosza bo USA tak zrobiło?

2

Mam nadzieję że jutro w Lizbonie pokażemy klasę i zrewanżujemy się za ostatnie spotkania z nimi. Liczę na jakieś 0:4.

0

Hahaha dobry jest wariat https://vm.tiktok.com/ZNeEN3uFU/

0

@Roobo Ktoś by mu to pokazał to by się biedny czerwony zrobił i oburzył xD i taka osoba będzie głową państwa. Niezależny Warszawiak.

0

@norbi77 Panamę chcą z powodu Kanału Panamskiego? Poza tym ciekawe jak oni ją przejmują...

2

@Lionel_Messi10 Jest szansa. Ciekawe co z Ronaldo.

0

@Nazio_87 Może być i band. Aby spełniało pewne funkcje;D

0

Poleci ktoś zegarek/opaskę do pracy budowlanej? Mam garmina 255 ale szkoda mi go zniszczyć a pracuje przy różnych robotach tych czystszych jak i trudniejszych. Nie musi być niewiadomo jaki. W granicach 100-200 PLN.

2

@michal26 Dlaczego ludzie głosują na Trzaskowskiego?

0

Są jakieś kody do kupna na barcastore?

0

Serio oni tak ich cisną?

1

@Ruchks Dzięki. Po 10 latach musimy poczuć znowu smak zwycięstwa w LM.

9

Dziś 27 lat na karku, od około 15 lat jedyna sympatia piłkarska to Barcelona. Były te gorsze sezony ale i lepsze. Kawał czasu... Chciałbym w tym sezonie przeżyć zwycięstwo w LM i cieszyć się tak jak podczas remontady z P$G.

1

@EldoradoHaze Darude - Sandstorm

0

@MateS Staram się tak.

0

Renato Moicano zastąpi Armana w walce wieczoru przeciwko Islamowi.

1

Paraliż senny to jest takie g..no, niby już idziesz spać a tu nagle tracisz kontrolę nad ciałem, chcesz krzyknąć i nie możesz.

0

@TR3YWAY Uprawia 1057 stosunków w dobe

1

@Derean Przecież pisali że nie ma wpływu.

1

@Kgorecki2500 Mleczna.

0

Polecacie w coś inwestować żeby kasa nie leżała w banku? Może iść w złoto?

0

@tomek8756 W końcu zawodnik Chelsea.

0

To PSG się wzmacnia, a szkoda myślałem że ten klub upadnie.

0

@FcPortoFan1999 Gratki!

5

Hahaahha @Luciano99 gratki xDD

1

@Kwiatek67 Fajna opcja dla nas ale pewnie od nas by chcieli z 80.

2

@MOLESTA Niech ten De Jong idzie wpiz**

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?