xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MOLESTA Niech ten De Jong idzie wpiz**
4
70-80 baniek i niech idzie do tego Juventusu.
0
Frenkie ale Ty masz farta xDDD
2
De Jong pakuj manatki naprawdę albo chociaż oddaj opaskę kapitańską.
0
@malicinho 3-4 serie, 2 minuty maksymalnie 3 jak robię siłowo. Jak wolny sprzęt to robię w godzinę 10-15 minut około. Zależy też czy kogoś znajomego nie ma bo wiadome że wtedy się przeciąga.
0
@HypeR Mnie dobija jak widzę projekt "Championa". 5 lasek i gość który jest homo.
2
@MesQueUnClub_87 FBW co drugi dzień.
0
@FCB24 Bilans kaloryczny na -, codzienna aktywność fizyczna (bieganie. spacery co pobudza metabolizm, jak najmniej siedzenia), jak nie ma siłowni i nie chcesz chodzić to zawsze coś sobie znajdziesz na przykład jakiś zestaw ćwiczeń bez sprzętu (różne pompki, używanie gum oporowych, kółko do brzuszków). Robiąc same brzuszki ćwiczysz mięśnie a nie spalasz tłuszcz.
1
Jak niby Trump chce przejąć Grenlandię? I co wszyscy będą stać się patrzeć bo to USA?
2
#LaportaDymissią
0
@Sinirsey Z butelkę wody może więcej czasami.
0
@Sinirsey Ostrovit
1
Ale bania. Zdrówka wszystkim!
0
@Gronek Który serwer?
0
@Rewolucja123 Jak można ustalać grafik na 1 stycznia. Rozumiem sport, zobowiązania ale mogliby odpuścić, bo i tak po świętach od razu grali.
0
Gdybyście mieli okazję, chcielibyście posiedzieć z tydzień czasu w stacji kosmicznej i okrążać ziemię i podziwiać jej widoki?
0
@Marian_Pazdzioch Laysy fromage top
3
Ryszard Petru jest jaki jest ale szacun za dzisiaj. Obiecał, poszedł, fajnie się zachowywał i to na plus.
3
Jedzie ktoś może za tydzień na sylwka do Zduniaka i ma miejsce w autokarze? Interesuje mnie wyjazd z Białegostoku. Oczywiście dorzucę się na wache i mogę ewentualnie kierować jakby kierowca chciał dziabnąć.
0
@PizzerMan Dobrze, siłownia zaliczona wcześniej. Popadało śniegu przez 15 minut i starczy na ten rok xD a u Ciebie Szefie?
0
Około dwa miesiące temu kupowałem omege z Aliness 90 tabletek za około 54 złotych a teraz za tą cene z tej firmy można kupić jedynie 60 tabletek. Co jest z nimi?
0
Czasami się zastanawiam czy Footroll nie jest jakimś kibicem Realu pod przykrywką, że jest za Barcą.
1
@PizzerMan Za oknem deszcz. Ogólnie wporządku a u Ciebie?
0
@Bzyczekk Messiego etap się skończył w 2021.
0
@HypeR Fajna wiadomość xd. Ale czy teraz to ma sens jak będzie Doomsday? Kurde serio Dynastia Kangow mogła być kozacka...
1
@HypeR Widziałeś scenariusz do Avengers: Kang Dynasty? Aż szkoda że to nie wyjdzie. Byłoby tam bardzo grubo.
https://x.com/Exiledscoop3r/status/1868854738047189307
0
Trailer do Supermana Jamesa Gunna w ten czwartek. Słabo mnie DCU interesuje ale warto będzie pójść do kina bo Gunn to fachowiec.
0
Czy strona taka jak receptra express jest legitna? Albo ktoś korzystał z L4 online?
0
@tadzik447 A nie dla jego?
1
Sędziowanie w LaLiga leży i kwiczy a każdy błąd popełniany przez sędziów powinien być rozliczany nie ważne czy to Real, Barca czy inne kluby ale patrząc na to jak Ci "kibice" śmiali się z nas że wspominaliśmy okradanie nas z goli czy karnych to dobre są takie mecze dla nich i wylanie kubła zimnej wody i przypomnienie o tym że im też to może się przydarzyć. Ale wiadome liga Negreiry i to dla nas zawsze sędziowie pomagają.