xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Wojciech Pawłowski robi w bramce.
1
@arasz1819 Karne bym obejrzał chętnie.
3
@Munio Atleti/Bayer
4
@Czerwo64 No tak bo De Jong.
0
@Deeespacito Dobrze że było przeterminowane i było -50% na nie....
0
Ale obronił w Juve :o
1
Barcola by nie chciał zmienić Paryża na słoneczną Barcelonę?
4
Dobra to liczyć na to że Real trafi na Atleti.
0
Mbappe łapie formę.
3
Szedłem do sklepu właśnie i jakiś menel powiedział że jak mu kupie piwo to City awansuje więc kupiłem mu krate piwa. A niech ma.
0
@jakub1906 Na zmianę też w sumie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jakub1906 Brak lewo skrzydłowego
0
@Eklerek Czasami się przewiną fragmenty wywiadów ludzi którzy byli wtedy w Wołyniu. W pale się nie mieści co te .... miały w głowach żeby takie barbarzyństwo robić. Trumpa odkleiło ale dobrze usadził wielkiego komika. Obyśmy tylko nie wysyłali swojego wojska na Ukrainę w żadnym wypadku.
0
@D10SLEO Takie związki jak się patrzy są mega sztuczne.
1
@esem91 Po tym roaście czy jak? xD
1
@Kgorecki2500 Najpierw Kononowicz teraz papież...
0
@Natenczas Dziękuję bardzo ;)
0
@Natenczas Masz jakiś sklep do polecenia?
@MSN30 Dawno gryczanej nie jadłem, musiałbym spróbowac.
1
@Yoshi94 Kasza bulgur dobra jest, ryż to tak chciałbym w ostateczności dlatego szukam na necie a w sklepie będę musiał jeszcze zobaczyć dokładnie jak to cenowo, bo dużo tego jem.
@tbas BakalioweLove.pl pierwszy raz tą stronkę widzę.
1
Kupowaliscie może kiedykolwiek kaszę, ryż przez internet? Bo z tego co widzę przez internet taniej tylko nie ma w woreczkach tylko jednym dużym opakowaniu. W sklepach na przykład kasza bulgur w kaufie po około 5 zł i to chyba 300g, w biedrze lepiej niecałe 4 zł za 400 ale widzę 1kg po 8 zł.
0
Dziś multi liga czy skupiacie się na jakimś konkretnym meczu? Bayernu nie opłaca się oglądać bo zdominują u siebie Celtów, AC Milan warto bo będą starali się cisnąć od początku, Atalanta jakoś średnio bo nie są do nas na 1/8 przypisani. Zastanawiam się jedynie nad Benfica-Monaco.
1
Komentarz usunięty
29
"Mamy nadzieję, że Bellingham nie zostanie zawieszony". A ja mam nadzieję że zostanie i na dłużej od Lewego który podrapał się po nosie.
0
@Gibbon_FCB Gwiezdne wojny za dzieciaka oglądałem a teraz mimo że to jest to jakoś nie chce się odpalać. Marvela niektóre filmy to po kilka razy oglądałem wcześniej tak samo Szklaną Pułapkę. Oni na dodatek zwiększyli koszt subskrypcji. Nie pamiętam czy to był Disney czy Netflix ale była informacja że od nowego roku 700k osób przestało subskrybować.
Za dużo jest tych platform a jak jeszcze dochodzi Canal Plus gdzie i tak codziennie meczów nie ma a koszt to 79.
2
Disney+ gdyby nie Marvel i kilka filmów nie mają niczego do zaoferowania.
2
@FCB_dimiC Na głosowanie idę w koszulce Barcy.
0
@Szmulek
0
@Szmulek Chyba białe stroje mieli xD
0
@goldmetaxa Niech Casado sobie odpoczywa.