0

@NeroTFP1 A i tak zawistne polaczki będą uważać Lewego za słabego piłkarza bo w reprezentacji nie strzela

0

@FcPortoFan1999 Czeski kubek.

8

Tomasz Hajto wczoraj został szczęśliwym tatą Zuzi. Gratulacje dla niego.

Z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner i jeszcze Ballack.

0

@Pedri16Future Właśnie niedawno sobie o tym myślałem żeby ustawić go z raz na prawym skrzydle. Jak Roberto grał w ataku to i Balde by mógł a umie przejść przeciwnika.

0

@BezglutenowyPedri Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć papierosami i wódką.

0

W lato miłoby było gdyby fajne oferty wpadły za Fatiego, De Jonga, Christensena, Pene. Moglibyśmy wtedy coś ugrać na rynku bez żadnego kombinowania.

3

@Kamiloza91 Ich mogliby ogolić z 5:0 na Anfield.

1

@BulaKG Albo jakieś zdjęcia lasek AI i piszący do niej spermiarze i jacyś starzy goście zazwyczaj. Jak dobrze że usunąłem dawno fb.

0

Dawać te Atletico już...


5

Sedes eksplodował, sąsiedzi znowu będą narzekać na spuszczającą się wodę w rurach.

Modrić ładny gol.

1

Vini fajnie oby tak dalej.

5

Fajnie będzie jak Jaga obroni mistrza.

0

@MesQueUnClub96 Schalke szkoda.

4

Oni do bramki z piłką chcą wejść czy jak? Fermin zamiast walić z Czuba czy coś w bramkę to podaje na prawo

1

@Bernard777 Posiwiał już?

1

Amorim zbawca wielkiego United xD

2

@tadzik447 Pomusz

0

@tadzik447 Jestem hetero

0

Znowu na tym bado 33+ milfy

0

@Criss18Barca @July_6_BcN No właśnie

2

Trener film z Jacksonem to jest jeden z lepszych filmów który uczy dyscypliny.

1

@VegetaPolska Dobra seria naprawde.

1

@Barclonismo Goku to pewnie nawet nie wie co to jest piwo :D

1

@Barclonismo Bulma mocny argument, też bym odpuścił Gomie xD

4

Egoizm jest wtedy gdy ktoś się masturbuje i nie myśli o kimś.

1

@VegetaPolska @Joint21 Dzisiejszy odcinek zapowiada się równie dobry jak sprzed tygodnia.

0

@bartekvisca Lille/BVB

2

Jaga - Cercle, Legia - Molde

5

Przecież gdyby biali mieli taką drabinkę a my wymagającego przeciwnika to byłaby gadka, że lepiej trzeba było grać i zakwalifikować się do 1/8.

0

@Mitch_Atleta No i wygrana 3:0 14/15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?