xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 A i tak zawistne polaczki będą uważać Lewego za słabego piłkarza bo w reprezentacji nie strzela
0
@FcPortoFan1999 Czeski kubek.
8
Tomasz Hajto wczoraj został szczęśliwym tatą Zuzi. Gratulacje dla niego.
Z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner i jeszcze Ballack.
0
@Pedri16Future Właśnie niedawno sobie o tym myślałem żeby ustawić go z raz na prawym skrzydle. Jak Roberto grał w ataku to i Balde by mógł a umie przejść przeciwnika.
0
@BezglutenowyPedri Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć papierosami i wódką.
0
W lato miłoby było gdyby fajne oferty wpadły za Fatiego, De Jonga, Christensena, Pene. Moglibyśmy wtedy coś ugrać na rynku bez żadnego kombinowania.
3
@Kamiloza91 Ich mogliby ogolić z 5:0 na Anfield.
1
@BulaKG Albo jakieś zdjęcia lasek AI i piszący do niej spermiarze i jacyś starzy goście zazwyczaj. Jak dobrze że usunąłem dawno fb.
0
Dawać te Atletico już...
5
Sedes eksplodował, sąsiedzi znowu będą narzekać na spuszczającą się wodę w rurach.
Modrić ładny gol.
1
Vini fajnie oby tak dalej.
5
Fajnie będzie jak Jaga obroni mistrza.
0
@MesQueUnClub96 Schalke szkoda.
4
Oni do bramki z piłką chcą wejść czy jak? Fermin zamiast walić z Czuba czy coś w bramkę to podaje na prawo
1
@Bernard777 Posiwiał już?
1
Amorim zbawca wielkiego United xD
2
@tadzik447 Pomusz
0
@tadzik447 Jestem hetero
0
Znowu na tym bado 33+ milfy
0
@Criss18Barca @July_6_BcN No właśnie
2
Trener film z Jacksonem to jest jeden z lepszych filmów który uczy dyscypliny.
1
@VegetaPolska Dobra seria naprawde.
1
@Barclonismo Goku to pewnie nawet nie wie co to jest piwo :D
1
@Barclonismo Bulma mocny argument, też bym odpuścił Gomie xD
4
Egoizm jest wtedy gdy ktoś się masturbuje i nie myśli o kimś.
1
@VegetaPolska @Joint21 Dzisiejszy odcinek zapowiada się równie dobry jak sprzed tygodnia.
0
@bartekvisca Lille/BVB
2
Jaga - Cercle, Legia - Molde
5
Przecież gdyby biali mieli taką drabinkę a my wymagającego przeciwnika to byłaby gadka, że lepiej trzeba było grać i zakwalifikować się do 1/8.
0
@Mitch_Atleta No i wygrana 3:0 14/15