La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 972 Culés

11

ale jakie łagodzenie xD Oni będą nam jeszcze warunki stawiać.
Jedyne wyjście to było przeproszenie, posypanie głowy popiołem i wycofanie się z nazwy jednostki na cześć UPA.
Niech biorą przykład z Niemców, którzy całkowicie odcieli się od przeszłości jakby jej nie było


6

@draxidox Stanowisko Kijowa jest proste i pokazywane już od pewnego czasu: Robimy, co nam pasuje, a wy się odwalcie.

0

@draxidox Problem też jest taki, że akurat Niemcy mają jakichś bohaterów narodowych z którymi mogą się utożsamiać. Nie muszą gloryfikować nazistów.

A kogo ma Ukraina oprócz UPA? Chmielnickiego? To też jest ważny czynnik, żeby kraj miał bohaterów. Trudne się wylosowało.

0

@draxidox Czego można się po nich spodziewać..

1

@draxidox Cóż, myślę, że nie odetną się nigdy od niego bo oni kurczowo trzymają się jakichkolwiek symboli narodowych i przypisują sobie inne wątpliwe. Niemcy w przeciwieństwie do nich to ponad 1000 lat historii a oni muszą ją naginać i robić fikołki typu, że wlaściwie Ukraina to już była Ruś Kijowska i inne podobne. Druga sprawa to też, że wątpię, że znajdzie się ktoś na tyle odważny żeby wgl taki temat tam zacząć, bo by go odrazu ukamienowali. Osobiście mam nadzieję, że historia UPA pójdzie w świat i za jakiś czas Ukraińcy dojrzeją do rozmów.

2

@Hosh
Nie interesuje mnie to za bardzo, serio xD
Nie jest to w interesie Polski a dla mnie jako obywatela nasz interes jest najważniejszy.
Czas na remont Jasionki i tyle.

1

@draxidox Dla mnie najważniejsze jest, żeby Moskwa jak najdłużej płonęła. Więc dopóki możemy cudzymi rękoma palić Moskwę to należy to robić. Ukraina ma PKB wielkości Warszawy, rozwalony wojną kraj, ich młodzież wyjechała na zachód albo leży i gnije w stepach.

Remont najważniejszego lotniska, które dostarcza zaopatrzenia wrogowi Rosji jest najbardziej antypolskim działaniem jakiego można dokonać.

1

@draxidox roszczeniowy ukrainiec, pierwsze słyszę

4

@Hosh
oczywiscie, że wykrwawianie rossji rękoma ukrainy jest w naszym interesie.
I my bardzo dużo zyskaliśmy na tej wojnie, ale nie możemy być miękką fają do obrażania i bicia.

0

@Hosh No ma żyjących bohaterów którzy dalej uzupełniają swoje hero cv.

Tylko że Polska nie może sobie też pozwolić na wchodzenie na głowę i czczenie upa, bo to skończy się dla nas katastrofą.

Najlepiej by było jakby oba te państwa kompletnie się wykrwawiły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?