tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pilka_jest_okragla Nie wiem co on ma takiego, ale ja zawsze czekałem na jego wejście, powrót po L4 itp.
1
@Coutinho007 gramy o jakieś 20baniek. Musimy ryzykować
4
@gumaz W pierwszych meczach jak TS nie było, to bronił katastrofalnie. To już wole TS
1
@MesQueUnClub96 Kto to ten Lewandowski. ?
0
@Chaoss A gdzieś napisałem, że trzeba? Napisałem tylko z kim go porównujesz.
0
@FC1899Barca Dla niego samego będzie lepiej jak nie dostanie ZP, hejt jaki leci w jego stronę się potroi jak ja otrzyma.
3
@Chaoss Porównanie najlepszego piłkarza w historii klubu do Pjanica. Nic dodać, nic ująć.
3
@GeraltzKatalonii Zawsze tu była armia jego przeciwników. Tak już najlepsi mają, ze są ich zwolennicy i przeciwnicy. Ich argumenty, że przez niego nie ma zespołu już zdementowane obecnym sezonem, co do kasy jak to nas czyścił również już to widać, brak kibiców, sponsorów, wyników, sprzedaż koszulek itd.
8
@derlysy1979 Dziennikarstwo w całej swojej okazałości. Leo powiedział, że chce wrócić, może np jako Dyrektor sportowy. Ale wtedy nie był by to taki piękny news.
0
@Stagiryta Normalnie zdobywa Italię, taki kozak
0
@ToJa79 nie mówię o hiszpańskiej, dlaczego nie rozglądać się jak oni.
0
My to powinniśmy iść tropem Bayernu. Oni wybierają najlepszych piłkarzy Bundesligi i nie płacą za nich kuriozalnych pieniędzy. A my mam wrażenie że ostatnio mamy chrapkę tylko na tych co ich klub nie chce.
4
@MesQueUnClub96 Gavi - najsłabszy z Valencia, Dynamo, RM, ale z Alaves dobrze i już piłkarz po ZP :)
0
@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.
0
@Fabik87 Perez wie co robić, z CVC i Laporta tez wiedział co robi.
2
@MSN30 Lego, jest to coś co zajeb.. rozwija dzieciaki.
0
@sergio5 Xavi powinien u nas wylądować w presezonie, albo TH.
0
@against_modern_football nie dostali u nas i gdzie są. Gdzie te wielkie talenty z poprzednich lat?
2
@The_Man To było Alaves, które nic nie grało i stawiało autobus.
0
Spoko, zaraz jakiś vice Lapcia powie, ze mamy czas na zmiany itp. My to nawet LE mieć nie będziemy mieć jak te dzwony nie zaczną zarządzać.
1
1 akcja gol. TS to nie wiem po co nam jest.
1
@macio_944 Poczekaj zacytuje słynne Konfy "W punkt"
0
@Songo91 Kontuzja i plaża 6 miesięcy
1
@Kgorecki2500 Konfederacja :)
0
@kkbarca No to grubo.
2
@Przemek2323 Czyli płacimy za coś co jest nielegalne :
a) Policji
b) demontrujacym - bo ten sympatyczny pan dofinansowania z rzadu dostanie.
1
@Emhyr A tak na serio, po co on jest w klubie? Za co on odpowiada?
1
@paweldunajecfcb Nie, bo surowce rosna a na to wpływu nie mamy. Prad, gaz dowali w przyszłym roku, jesli rząd, a wiadomo że tego nie zrobia dla biznesu nie wpłynie na cene paliwa, pradu , gazu, inflacja nadal bedzie szalec.
1
@Bobo25 I to drugie ma niestety największy wpływ na ten moment.
8
@Quahoo Poczekaj niech pomyśle ile razy to już było.