3

@Pilka_jest_okragla Nie wiem co on ma takiego, ale ja zawsze czekałem na jego wejście, powrót po L4 itp.

1

@Coutinho007 gramy o jakieś 20baniek. Musimy ryzykować

4

@gumaz W pierwszych meczach jak TS nie było, to bronił katastrofalnie. To już wole TS

1

@MesQueUnClub96 Kto to ten Lewandowski. ?

0

@Chaoss A gdzieś napisałem, że trzeba? Napisałem tylko z kim go porównujesz.

0

@FC1899Barca Dla niego samego będzie lepiej jak nie dostanie ZP, hejt jaki leci w jego stronę się potroi jak ja otrzyma.

3

@Chaoss Porównanie najlepszego piłkarza w historii klubu do Pjanica. Nic dodać, nic ująć.

3

@GeraltzKatalonii Zawsze tu była armia jego przeciwników. Tak już najlepsi mają, ze są ich zwolennicy i przeciwnicy. Ich argumenty, że przez niego nie ma zespołu już zdementowane obecnym sezonem, co do kasy jak to nas czyścił również już to widać, brak kibiców, sponsorów, wyników, sprzedaż koszulek itd.

8

@derlysy1979 Dziennikarstwo w całej swojej okazałości. Leo powiedział, że chce wrócić, może np jako Dyrektor sportowy. Ale wtedy nie był by to taki piękny news.

0

@Stagiryta Normalnie zdobywa Italię, taki kozak

0

@ToJa79 nie mówię o hiszpańskiej, dlaczego nie rozglądać się jak oni.

0

My to powinniśmy iść tropem Bayernu. Oni wybierają najlepszych piłkarzy Bundesligi i nie płacą za nich kuriozalnych pieniędzy. A my mam wrażenie że ostatnio mamy chrapkę tylko na tych co ich klub nie chce.

4

@MesQueUnClub96 Gavi - najsłabszy z Valencia, Dynamo, RM, ale z Alaves dobrze i już piłkarz po ZP :)

0

@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.

0

@Fabik87 Perez wie co robić, z CVC i Laporta tez wiedział co robi.

2

@MSN30 Lego, jest to coś co zajeb.. rozwija dzieciaki.

0

@sergio5 Xavi powinien u nas wylądować w presezonie, albo TH.

0

@against_modern_football nie dostali u nas i gdzie są. Gdzie te wielkie talenty z poprzednich lat?

2

@The_Man To było Alaves, które nic nie grało i stawiało autobus.

0

Spoko, zaraz jakiś vice Lapcia powie, ze mamy czas na zmiany itp. My to nawet LE mieć nie będziemy mieć jak te dzwony nie zaczną zarządzać.

1

1 akcja gol. TS to nie wiem po co nam jest.

1

@macio_944 Poczekaj zacytuje słynne Konfy "W punkt"

0

@Songo91 Kontuzja i plaża 6 miesięcy

1

@Kgorecki2500 Konfederacja :)

0

@kkbarca No to grubo.

2

@Przemek2323 Czyli płacimy za coś co jest nielegalne :
a) Policji
b) demontrujacym - bo ten sympatyczny pan dofinansowania z rzadu dostanie.

1

@Emhyr A tak na serio, po co on jest w klubie? Za co on odpowiada?

1

@paweldunajecfcb Nie, bo surowce rosna a na to wpływu nie mamy. Prad, gaz dowali w przyszłym roku, jesli rząd, a wiadomo że tego nie zrobia dla biznesu nie wpłynie na cene paliwa, pradu , gazu, inflacja nadal bedzie szalec.

1

@Bobo25 I to drugie ma niestety największy wpływ na ten moment.

8

@Quahoo Poczekaj niech pomyśle ile razy to już było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?