tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Kontuzji w naszym klubie nikt nie rozumie, a Lapcio nic z tym nie robi.
0
@kaamil1910 ten pan trafi do PSG latem
0
@PizzerMan A ile śpiewasz ze chcesz zarobić? @wawrzyn1 zrobiłeś mi wieczór :)
0
@jakub1906 mi brakuje mentholowych. Delta Mentol
0
@TheNekro94 gdzie w Lidlu?
0
@Mns21 Yuste, jesteśmy w gazie. Tydzień temu, ba 5 dni temu to powiedział
0
@Criss18Barca w grudniu będzie pierwsze :)
0
@The_Man jak wykręci statystyki EV, biorę w ciemno
0
@barcanawieki sam jesteś kiepski. Koles przegrał 2 wazne mecze, ze słabymi styl słaby do ogladania, ale z mocnymi rywalami grali genialnie. Nikt nie miał takich statystyk jak EV. Jeśli oceniacie przez pryzmat LVP to to samo trzeba zrobić z Pepem i z dwumeczem z BM.
0
@barcanawieki Setiene, Ronald i kto?
0
@Gosciuu zarobił swoje. Uwierz mi nie musi nikogo trenować
3
@Slawek1999 Ten Hag pewnie był planem, ale po sezonie, niestety dłużej Laporta czekać już nie mógł.
3
@qbuteq czym dla ciebie jest tiki taka. Poczytaj jak gra zespół Xaviego a później komentuj. Bo chyba kompletnie nie masz pojęcia
1
@nammah co to znaczy topowy. Pochetinho w PSG, niby topowy a grają syf że oglądać się nie da. Nigdy nie masz gwarancji. Ok Klop, Pep, ale kogo jeszcze mógłbyś podać? Nikt żaden trener nie zagwarantuje wyników. To nie jest takie proste.
0
Obudziłem się o 5, przeczytałem, wstałem, kompletnie nie chce mi się spać. Ale petarda poranek.
1
@nammah o każdym trenerze można tak powiedzieć
2
Z chwilą kiedy Lapcio zostawił Ronalda pisałem że do Grudnia Ronalda pogonią , pomyliłem się jednak. Od praktycznie samego początku nie wierzyłem w Rudego. Pewnie arasz może potwierdzić. Poprostu było widać że cały ten zespół był oparty tylko o indywidualności, zero schematów,zero taktyki, a piłkarze tak pogubieni że oglądać się nie dało. Przyszli nowi i po kilku meczach zjazd w dół. Szkoda ze tak długo Laporta czekał.
1
@trolownik gówno to on stworzył.
0
@Redakcja kiedy będzie artykuł "dobre, słabe" po meczu z Rayo. Jestem ciekaw dobrych aspektów meczu :D Kreatywności życzę :D
Akurat wrzucili jak pisałem :D
1
Wszystkie komentarze są od slabysz dziennikarzy. Nie nastawiajcie się, jutro Ronald dostaje szanse vol 59
0
@kkbarca I tak się dzieje i dzieje i dzieje.
0
@Barca_Big_Moment Nic tak mnie niekurza jak to, że wszystkich nabrał.
6
No to wracając do obietnic Lapcio, bo może zapomnieliśmy:
Obiecał:
- sponsorów
- Leo
- konsekwencje każdej przegranej
Co spełnił sami sobie dopiszcie. Ja nie mówię o trofeach itp, o wzmocnieniach bo wiadomo jaka mamy sytuacje finansowa.
1
@arasz1819 spoko dzięki za komplement.
0
Jest sposób by Ronald poleciał. Puste trybuny, straty będą ogromne i Lapcio nie będzie miał wyjścia. Słabe to, ogromnie słabe, ale co można powiedzieć po ponad roku pracy Ronalda. Jedna sytuacja to jakaś katastrofa. Wrzutka Rayo na dwóch wolnych piłkarzy, sam Sergi, nie była to kontra, zwykła akcja. Tam nikt nie wie co ma robić
0
@Dankhog chciałeś bym odpisał co on napisze :)
1
To się musi zakończyć dymisja. No kur musi.
1
Memphis spotka się z Neyem, kupi nowego rolls roysa i będzie git.
0
Roberto zostawiony sam z dwoma piłkarzami rayo. Jezus i to nawet kontra nie była :)
1
No i nowa wymówka Ronaldzika