2

"Sergiño Dest cierpi na lumbago" - cały sztab medyczny to lombado kur.. To jest nie pojęte ile kontuzji u nas występuje. Każdy powrót na boisko to praktyczne za chwile kolejna kontuzja.

0

@CLionelMessi Co ma talent do kontuzji?

0

@cata_luna przypomnij mi kto złożył ta ustawę do TK, podpisana wszystkimi posłami bez wyjątku? Kto gratulował po ogłoszeniu werdyktu?

0

To teraz wiemy dlaczego nagle Dembele chce przedluzyc kontrakt. :D

1

Nie mamy prawa z nim przedluzac kontraktu, on 15 minut zagrał.

2

@tristan87 To jakiś fake?

2

@gumaz Przecież tu 3/4 konfederacji, wiec im to odpowiada.

0

@Peszko07 Z czegos trzeba utrzymać tego ćwoka co sobie Chatke kupił za 10k.

2

@Kinginiesta Aha. No to już jestem spokojny.

0

@amanter Lapcio obiecał nowego sponsora. Czekamy zatem, niech nie zpaomni wspomnieć, że to wina Bartka.

8

Mnie on irytuje. Jak tylko widze ze jest kontra to jednego jestem pewien, wyciągnie łapska i bedzie faulował. A po drugie te jego wrzutki to poziom Ekstraklasy.

6

@Azi Co nie zmienia faktu, że ma racje.

1

@maciek16 Pod 40 tysi było rok temu.

3

@Messibestplayerintheworld More emerytów, tylko czekac na kontuzje.

1

@Unique Wszystko jest wporzadku, do tego idzie w górę:
- paliwo
- prad
- gaz
- oraz kredycik
- Nowy ład, tak ja na nim bede w plecy kilka stówek w miesiącu.

Cudownie nas PIS ora w tym momencie. Inne kraje zdejmuja, obnizaja podatki na paliwa, prad, gaz, a my wrzucamy kase do emerytów ( grupa która kompletnie nie wpływa na rozwój gospodarki ), bezrobotnych oraz zwiekszamy socjale.

4

@Hanok Ta, ale jeszcze bardziej uwielbiam jak pada i piździ mi w ryj.

2

@headhuntersFCB Wszyscy

32

@ramon59 EV bez Leo mucil RM. Coś się nie spina Twoja teoria. A kogo miał w kadrze? Przypomnij sobie środek pomocy.

0

@kuz Z Neyem tez tam mówili, to są szejki, robią co chcą. Jak będą chcieli ze ma zostać to zostanie

0

@Murazor I co w tej 3 lidze ugral?

0

@neeed gdzie ma, miał ten kontakt?

2

@Neutral nie ma lepszego źródła

0

@Worny miny mają jak by tam za karę byli

0

Skoro benek Achraf pisze ze klub nie chce puścić Xaviego, to teraz wiem że tak jest. No to zostajemy z trenerem tymczasowym, normalności ciąg dalszy w naszym klubie.

2

@Kgorecki2500 chyba sobie obniża za pasze w Sejmie

0

@CLionelMessi długo nie trzeba myśleć, wystarczy LR przeczytać.

2

@MrPGG ale trzymał rękę w prawej czy lewej kieszeni? Bo jak prawa to kasa, a lewa to miłość

0

@CLionelMessi wszyscy są przereklamowani powyżej 20 lat. Ci poniżej to perły.

0

Benzema strzela. Za 3.2.1 balon, złota, Leo przereklamowany

2

Czy w Barcelonie kiedyś nastanie normalność. Wieczne afery, wieczne domysły, wieczne problemy. Każdy transfer to saga, brak rejestracji piłkarza, inny na ostatniej prostej jednak idzie gdzie indziej. Wyniki, trenerzy, no i nowy prezes z nosem pokroju Morawieckiego. Ale my płacimy frycowe za te piękne 10 lat sukcesow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?