6

@Eto'o9 R10
Piekne podsumowanie, dodałbym jeszcze czekamy na:
- raport finansowy
- po pół roku wiemy że strata to 500mln, szczegóły później
- szczegóły później
- jesli bedziemy mogli wyciagniemy konsekwencje prawne w stosunku do poprzedniego zarzadu
- nadal szczegołów nie ma, tylko ogólniki
- podanych do odpowiedzialności za wynik finansowy jak nie było tak nie ma.

Dodam sponsoring:
- nadal nie ma nikogo za Rakutena

3

@Przemek2323 Poprostu jest to bardziej moda anty Leo. Wpierw był Benzema, ale ostatnio średnio to już nie, był Jorginho, ale też już nie, był Kante, wszystko by tylko oczerniać jak to Leo nie zasługuje.

0

@arasz1819 Leo to będą z rok krytykować. I przy okazji każdego piłkarza FCB który ma wiecej niż 20 lat.

2

@doc Oddać i zapomnieć. Ja nie moge patrzec na tego piłkarza, jest on kosmicznie słaby psychicznie ale i fizycznie. Może tam mu bedzie łatwiej.

1

Jak już to otoczenie żony Xaviego :) Brzmi profesjonalniej.

1

@Sulimo Patrz, powinni znaleźć w Chinach lek, by te pozostałe karakany urosły. :)

0

@FCB24 Gavi z Valencia, DK oba mecze, RM najsłabszy, katastrofa, też powinien siedzieć? Fdj zagrał b. Źle ale jest po kontuzji, ciężko ocenić, nowy do hejtu LR się znalazł widzę

1

@Derean Ja bym Garcie spróbował jako DM.

0

@domisiek114 No ta dośrodkował do piłkarza DK

18

MINGUEAZA man of the match. - ja się jednak na piłce nie znam. Nie mogę patrzeć na te jego faule łapami, gubienie krycia oraz wrzutki w kosmos.

1

@GeneralXavi Będzie 3-0 po 15 minutach

1

@Janiama miałem w głowie ten wynik, baaaa nawet napisany, ale pomyślałem, że walniemy farfocla na 0-1 i w końcówce na 0-2

1

@Emhyr Po pierwsze to nasz jedyny skrzydłowy, po drugie jedyny co idzie w drybling, a nie w wieczne podawanie do kolegi obok.

0

@Nihas Co on ma zrobić z takim Mingueza. Koleś to katastrofa, wieczny faul tymi łapami, wrzutki to ja na orliku lepsze robię. Najgorsze nie wiemy co z Jestem, a SR ma kontuzje

0

Jest pozytyw, 1 ceny strzał DK i TS obronił, można w tydzień zrobić kocura na bramce Ronald? Można.

5

Myślę, ze ukoronowaniem naszego DNA są wrzutki na Gaviego, który ma metr z kawałkiem

0

@Janiama Samo nie wyjście z grupy to -20mln, nie wejście do LM za rok to katastrofa w setkach. Ale Laporta dobrze zrobił bo Leo zachłanny.

2

DNA Barcy, pierdyliard debilnych podań i kontra przeciwnika. Takie podsumowanie obecnej filozofii Barcy. Obecnie oglądamy zespół Setiena.

0

@damian16161212 Jak przegramy to LE nie będzie

1

@l0Messini Wina Leo, ewidentnie

1

@Janiama Dyn - Bar / 0-2

1

No armat to my w składzie nie mamy. Oby się udało

0

Ciekawe ile kontuzji jeszcze będą łapać piłkarze by Lapcio zrozumiał, że skala nie jest normalna.

0

@marcin62 Bardziej przyczyniła się do tego Konfederacja

0

Tak na poważnie, to jakiś wiarygodny dziennikarz powiedział, napisał, że Laporta ma być w Katarze, czy jak zwykle nakręcacie się Romerami i innymi plotkarzami ?

1

@Janiama Lapcio to Pr-owiec, a nie logicznie myślący prezydent. Taki Morawiecki Hiszpański.

0

@7black4 Zależy ile osób wierzy w te pierdolety dziennikarzy. Koleś to tier 15, co zadzwonił do Xaviego i zapytał, "hej Xavi mam pytanie kto będzie fundamentem twojego zespołu? " Pierdoły i tyle.

22

@Messibestplayerintheworld to tylko pokazuje jakich my mamy trenerów przygotowania, skoro kolejny swojego zatrudnia.

6

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27757788,ani-jednej-wiecej.html#s=BoxMMt2

Jak tam fanboje Bosaka i Konfy. Podoba się podejście teraz lekarzy?

3

@Deviler zawsze dyszkę wiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?