0

@endriuuu2 skoki to PiS, prywatyzacja lasów, zobacz, poczytaj kto teraz nam wywozi drewno, no nie są to Polacy, Niemcy łupią na potęgę, PiS nic nie robi. Ofe zobacz jak pięknie pieniądze nam podbierają, Amber prywatna firma, jak ludzie idioci to co mi do tego? Gaz to teraz dopiero poznasz jak drogi będzie, prywatyzację, a co w tym złego? W państwowych to kilogramy posad dla polityków, nepotyzm teraz to skala z kosmosu,

0

@endriuuu2 mam, wrócić do złodziejskiego po. Kradną i będą kraść wszyscy, ale kraj się rozwijał i nie martwiłem się czy coś rządzący odjebia.

0

@DaPidejpi przestało być dwa lata temu, ale ten kraj to idioci i nie widzą

0

@Emhyr Olmo lepszy

0

@endriuuu2 no tak bo u nich każdy głosuje inaczej. To partia i za tym co są głosują razem, daj im władze.

1

@Sheva77 przeczytałem go ponownie ja zrozumialem ze nie trzymał marketingowo :)

0

@Janiama Lapcio nigdy nie przyzna się do błędu. To zwykły polityk, na bank chce wrócić do cvc itp.

0

@Emhyr jego to za darmo nikt nie chce, a wy jeszcze wierzycie w bajki o kasie za transfer

0

Słowo już słabo pasuje. Mówili o tygodniu, 1,5 przerwy a było trochę dłużej

0

@Sheva77 ale ty wiesz ze ja dokładnie to pisze?

0

@endriuuu2 posłuchaj Korwin i tego w garniaku.

1

@Kgorecki2500 Na konferencji Konfederacji: wolność czyli.
- zgoda na jazdę po pijaku
- dymanie 10-latek
- brak podatków

Połączyć obie konferencje to dopiero stand-up

0

A nie lepiej jak z Collado, same treningi stykna do rozwoju

0

@Sheva77 co ma to wspólnego z tym że Leo nakręcał kasę?

0

@analitykTaktyki Laporta w trakcie negocjacji:
Wszystko idzie bardzo dobrze.
Podczas podpisu, zagrasz za darmo?
To Hiszpański Mati dla mnie. Nie zrobi nic, a buduje w okół siebie PR-owe bóstwo.

15

@Zoker Podeślij z ciekawości

4

@Cochise nowy projekt :) . A kiedy ten projekt zaczną budować?

0

@Sheva77 Byłem i to byłem 4 razy już, byłem na meczu i to nie raz. Nie trafiłeś

0

@CatalanDream te wnioski o kasie z marketingu skąd masz? Jakieś źródło?

0

A przyjdzie 50.

0

@KrwawiaceoczyVEB chyba nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz

1

@arasz1819 wiesz kiedy takie rzeczy się dzieją? Jak się projektu nie ma i klei się wszystko taśmami.

1

Zastanawiałem się co ten Tebas ostatnio taki pozytywny o Barcelonie, że ma lepsze finanse niż każdy klub we Francji, że Laporta bardzo dobrze pracuje nad finansami itp, a tu cyk Cvc wraca, Lapcio wrzuca gwóźdź w Leo. Przypomnę, Laporta wygrał bo głównym jego argumentem było pozostawienie Leo, bo sponsorzy. Tymczasem cały czas nie ma odpowiedniej ilości zabezpieczeń zarządu, czyli co nie wierzą w jego projekt że jest problem? Chyba czas sprzedać klub i dać inwestorom zarządzać, bo w obecnej formułę nie ma odpowiednich osób

3

Lapcio zaczyna kampanie pod CVC. Ratuje dupsko bo potrzebuje wiekszej ilości osób w zarzadzie i nie ma wystarczajacych gwarancji bankowych. Bez CVC nowe wybory nas czekają :) Wiec cyk - jedziemy po Leo, że to on winien bo za darmochę nie chciał grać. W CVC lekka korekta z Tebasem by jakoś wybrnąć i lecimy. Dla mnie to drugi Mati, to samo pierdo.. A projektu sportowego jak nie było tak nie ma.

3

Kolejna szklanka. Wieczna kontuzja.

78

I cyk PR-owo wrzuta ze to Leo jest ten zły, a nie on. Kur ale to jest populista. Na bank podpisze cvc i powie, że teraz już może by dupsko ratować.

1

@Odcinkowy Ja za konfa nie jestem, ale min połowa LR już tak.

1

@Odcinkowy Miał 0,6% nie przesadzajcie. Konfederacja chce takiego prawa by jeździć na bombie, i dopiero w sytuacji kolizji, zagrożenia karać. A że konfederacja tu jest kochana na LR to wydaje mi się, że Maciek nic złego nie zrobi.

5

@Encore Dobrze go wyjaśnili, on nie jeździ na taksówce :D nie płaci mu sie z kilometra :D

2

@DaPidejpi a w tym Cou za 180 baniek a warty.... Sobie dopisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?