1

Czyli podsumowując Lapcia. :
- nadal Leo nie ma
- nadal wyników nie ma
- nadal nie ma sponsorow
- nadal nasza ekipa od stanu zdrowia piłkarzy jest do dupy.
Ale jest wniosek o większą ilość osób w zarządzie. Więc coś jest.

0

@Cvzx Barca ma potencjał by wygrac z Benfika i dwa razy z Dynamem. Ale nie z Ronaldem na ławce.

0

@barcelonaLM Wszystko jest ok.

3

@ShawnC leży gra całego zespołu. Więc wiadome że pojedyncze jednostki będą słabo w statystyce wyglądać.

5

@ObiwanKenobi no ci powiem skrajna prawica, konfa na pewno może rączkę podać z Lewica

0

@Janiama rzadko się zgadzam z tobą, ale tego się obawiam, że wygra PR Lapcia a nie rozsądek i analiza

0

@taris tylko ze Tuchel miał już spore doświadczenie i sukcesy

2

@KrychaFCB nie zdementował. Powiedział że Lapcio jest za, ale decyzji brak. Opcja możliwa

0

@Vebrol ja lubię placki np.

1

@doc na razie nikt poważny nie potwierdził. Ze opcja jest Pirlo tak, ale nie że jest klepnięty

0

@IronSanHybrid Bierz paczkomat albo odbiór w żabce. Ja z kurierów już nie korzystam. Wolę nawet dopłacić, szkoda nerwów

0

@Dojaar za szybko o ocenę. Mnie zawodzi, ale to biznes a w biznesie czas pokazuje czy decyzję były słuszne.

0

@arasz1819 decyzja z potężnym ryzykiem. Dla mnie nie zrozumiała, ani on zna nasz klub, styl, doświadczenia nie ma.

3

No patrz kolejny go kochał. A jest ktoś obok Depaya co go chwali

0

@Dankhog nie gadaj :) nie wytrzymał presji. To już Ronald lepiej się trzyma psychicznie i 12 baniek wpadnie, a biedny arasz :(

0

@Cule1234 Moim zdaniem chcą Xaviego ale nie teraz.

4

Jutro Ronald wyjdzie i walnie oświadczenie. Ze urodził Gaviego bo do repry poszedł. Cała przyszłość to robota jego i stawiajcie mi pomniki

1

@barcelonaLM wszyscy słabi, sędziowie przeszkadzają, fizycznie do bani, no i pamiętajmy ze stracił najlepszego piłkarza.

0

@Pawelsky nie mów głośno, bo fanboje Ronalda wjadą na koniu z wymówka.

0

@tomek8756 gówniany skład ma, wcześniej gówniany z Leo, teraz gówniany bez Leo.

0

@FranekCastle wiesz ze on jest rok. Możesz mi powiedzieć jaki zaryz gry widzisz pod wodzą Ronalda. Nie wiem zalążek czegoś? Taktyka? Rozwój kogokolwiek?

0

@PatrychoO Bo jego rola było sie pozbyć Amigosów, pozbył się i teraz ma 10 innych wymówek.

14

@barcowy1899 Do czasu wycofania FDJ do obrony grał bardzo dobrze, miał zajebiste podania otwierajace.

3

@Janiama ja się spóźniłem będzie 3-0 dla Benfiki

2

@FC1899Barca Pique gra bardzo dobrze. Czepianie się go to tylko kwestia uprzedzenia a nie obiektywizmu

0

@Janiama może odpalcie sobie Barcę B. Tam same dzieci biegają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Janiama Ty na prawde porównujesz Brzeczka do sytuacji Barcelony ? Brzęczka który prowadził Wisłe Płock, Souse który prowadził nawet nazwy drużyny nie pamiętam? Trenera reprezentacji do trenera w klubie, który jest ponad rok?

1

@Kamiloza91 W innych klubach nie ma takiego syfu. U nas prezes na razie zajmuje sie PR, a nie zarzadzaniem, mówie na razie, bo nie wiem może w ukryciu coś robi.

0

@Kamiloza91 Bo nie jest pewien kogo zatrudnić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?