tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli podsumowując Lapcia. :
- nadal Leo nie ma
- nadal wyników nie ma
- nadal nie ma sponsorow
- nadal nasza ekipa od stanu zdrowia piłkarzy jest do dupy.
Ale jest wniosek o większą ilość osób w zarządzie. Więc coś jest.
0
@Cvzx Barca ma potencjał by wygrac z Benfika i dwa razy z Dynamem. Ale nie z Ronaldem na ławce.
0
@barcelonaLM Wszystko jest ok.
3
@ShawnC leży gra całego zespołu. Więc wiadome że pojedyncze jednostki będą słabo w statystyce wyglądać.
5
@ObiwanKenobi no ci powiem skrajna prawica, konfa na pewno może rączkę podać z Lewica
0
@Janiama rzadko się zgadzam z tobą, ale tego się obawiam, że wygra PR Lapcia a nie rozsądek i analiza
0
@taris tylko ze Tuchel miał już spore doświadczenie i sukcesy
2
@KrychaFCB nie zdementował. Powiedział że Lapcio jest za, ale decyzji brak. Opcja możliwa
0
@Vebrol ja lubię placki np.
1
@doc na razie nikt poważny nie potwierdził. Ze opcja jest Pirlo tak, ale nie że jest klepnięty
0
@IronSanHybrid Bierz paczkomat albo odbiór w żabce. Ja z kurierów już nie korzystam. Wolę nawet dopłacić, szkoda nerwów
0
@Dojaar za szybko o ocenę. Mnie zawodzi, ale to biznes a w biznesie czas pokazuje czy decyzję były słuszne.
0
@arasz1819 decyzja z potężnym ryzykiem. Dla mnie nie zrozumiała, ani on zna nasz klub, styl, doświadczenia nie ma.
3
No patrz kolejny go kochał. A jest ktoś obok Depaya co go chwali
0
@Dankhog nie gadaj :) nie wytrzymał presji. To już Ronald lepiej się trzyma psychicznie i 12 baniek wpadnie, a biedny arasz :(
0
@Cule1234 Moim zdaniem chcą Xaviego ale nie teraz.
4
Jutro Ronald wyjdzie i walnie oświadczenie. Ze urodził Gaviego bo do repry poszedł. Cała przyszłość to robota jego i stawiajcie mi pomniki
1
@barcelonaLM wszyscy słabi, sędziowie przeszkadzają, fizycznie do bani, no i pamiętajmy ze stracił najlepszego piłkarza.
0
@Pawelsky nie mów głośno, bo fanboje Ronalda wjadą na koniu z wymówka.
0
@tomek8756 gówniany skład ma, wcześniej gówniany z Leo, teraz gówniany bez Leo.
0
@FranekCastle wiesz ze on jest rok. Możesz mi powiedzieć jaki zaryz gry widzisz pod wodzą Ronalda. Nie wiem zalążek czegoś? Taktyka? Rozwój kogokolwiek?
0
@PatrychoO Bo jego rola było sie pozbyć Amigosów, pozbył się i teraz ma 10 innych wymówek.
14
@barcowy1899 Do czasu wycofania FDJ do obrony grał bardzo dobrze, miał zajebiste podania otwierajace.
3
@Janiama ja się spóźniłem będzie 3-0 dla Benfiki
2
@FC1899Barca Pique gra bardzo dobrze. Czepianie się go to tylko kwestia uprzedzenia a nie obiektywizmu
0
@Janiama może odpalcie sobie Barcę B. Tam same dzieci biegają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Janiama Ty na prawde porównujesz Brzeczka do sytuacji Barcelony ? Brzęczka który prowadził Wisłe Płock, Souse który prowadził nawet nazwy drużyny nie pamiętam? Trenera reprezentacji do trenera w klubie, który jest ponad rok?
1
@Kamiloza91 W innych klubach nie ma takiego syfu. U nas prezes na razie zajmuje sie PR, a nie zarzadzaniem, mówie na razie, bo nie wiem może w ukryciu coś robi.
0
@Kamiloza91 Bo nie jest pewien kogo zatrudnić.