tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato Bo odpali, tak jak Cou, ten to wystrzeli że stadion rozsadzi
0
@GeraltzKatalonii zostaw trola.
0
@LeoMessiah gdzieś to on ma takie miernoty jak ty.
3
@Sawik_10 On jest tam miesiąc, a juz takie wnioski?
7
@FCBurza lepiej niż Cou
2
@DonMatteo901 zapamiętalem. Amadeusz wajhe przełóż.
2
Błażej Cou nie zawiódł? :) no ok, opinia to opinia
4
@Comentateiro w czwartek wszystkich sprzedać, spadek się szykuje, dziś już pytanie o tytuły. Kretynizm
0
@FCB24 jak jest ktoś obok, to podaje. Jak sam to co ma zrobić? Uważam że gra bardzo dobrze, a straty to jego styl.
1
@Coutinho007 Lepszy był z RSSS. W tym meczu rywal nie chciał grać
3
@kamilop ale ze względu na grę czy że przystojniejszy?
2
Nie wyciągałbym kompletnie z tego meczu wniosków. Levante zagrało dokładnie tak jak lubimy. Nie grali pressingiem, nie grali z kontry, nasi pomocnicy mieli dużo czasu przy piłce. Jedynie można tylko ocenić Cou, jak bardzo słabym piłkarzem trzeba być by nawet na tle Levante tak słabo wypaść. Dest na skrzydle nawet latał, ba LDJ z bramka i coś tam mu się udało, Dramat Brazylijczyka.
5
Komentarz usunięty
0
Oby mecz w drugiej połowie wyglądał identycznie.
0
@GeraltzKatalonii No i tego nie obawiam.
0
@barcadreed Jedna wpadka naszych i wszystko nie może odwrócić o 180 stopni
1
@Derean Pytanie czy po przerwie dalej takbeda grac. Oby tak było, mogliśmy ten mecz zamknac, dwa zero znając naszych to bardzo ryzykowny wynik.
0
@QuentinTarantino Z tak grającym Levante to iSergi Roberto może grac w środku
2
Levante wczoraj pochlało nie ma bata
0
@BARCA_FOR_EVER Odpal sobie mecz z Bilbao. Tam miejsca nie było i wyglądało to wtedy trochę inaczej
2
Kilometry wolnego miejsca. Dziwny mecz jak na LL, bo to nie nie zdarza
0
Czkawka nam wyjdzie te pierdzielenie sytuacji
0
Wrzucić 3, bo jak w drugiej połowie Levante zacznie grac pressingiem to rocznie może być
1
@BARCA_FOR_EVER Nie ma pressingu, ma dużo czasu to i łatwo
0
160 baniek wrzuciło właśnie prosta piłke.
0
@FCMichalo Cou dziś planuje odpalić.
1
@Janiama bar- levante 1-3
0
@arasz1819 nie gramy zajebiscie bo od roku mamy geniusza na ławce
1
@Kamilos84 Dobrze Brytolom, nie lubie tego narodu i ich wielkiego ego.
0
@DonMatteo901 Hehe, czyli my jeszcze dna nie dotknęliśmy, wszystko przy nami :D A tak swoja droga skoro Ronald ma słabych piłkarzy to co powie o tych?