tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@analitykTaktyki A co im pozostało. Po zmianach to jedynie jeszcze modlitwa
3
@Pilka_jest_okragla Koleś jest zwykłym średniakiem, co pokazał i u nas i w BM, do tego wieczne kontuzje, zarobki z kosmosu. Nie powinno go tu być rok temu, niestety Ronald zdecydował inaczej
2
@FCBurza Az sie człowiekowi dziecistwo przypomniało :D
0
@Tasde auć :) grubo
0
RM zaczyna grać. Świetnie fizycznie są przygotowani
4
70 minuta, czas na bramki dla RM
0
@Pablit emery nie radzi sobie w klubach z topu.
3
@Cvzx jak United wygra, wtedy tak to działa. Teraz narracji nie pasuje
7
Jakby to roznice robilo.
1
@Khardan połóż sie w szpitalu zrozumiesz.
0
Tego czlowieka nie powinno byc rok temu, pieprzona decyzja Koemana
2
@doc Mamy chu.. skład, jesteśmy słabi, powalczymy o zwyciestwo.
4
Komentarz usunięty
0
@skelert posłuchaj Ronalda. Nie mamy składu, kluczowi mają kontuzje
0
@AmigoBlancos Mysle ze wypłacaj, prawie bedziesz milionerem.
4
Spoko teraz przed nami bardzo ciężki terminarz. Zweryfikuje szybko te wyniki jak to chłopaki piszą. Wraca Ansu, wrócił Cou, Dest, Pedri, więc i wymówki się skończą.
0
@Rewolucja123 Lapcio zrobi i tak po swojemu.
1
Laporta dał już swoje wystąpienie jak to ciężko pracują? Może coś o nowym sponsorze?
2
@nabial No o Mingueze i Gaviego to cały świat sie będzie bił.
1
@Encore ale to że Cadiz też miało setki to już nie napiszesz?
0
Patrz jak LaLiga przyznaje sie do błędu.
0
@Survier Ale miałby Lapcio czas wzmocnić zespół do czasu odejścia Leo, jesli nie wejdziemy do LM za rok, to nie podniesie tego klubu latami.
0
Wszyscy swoje, Koeman swoje. Ale ma pełne wsparcie :) Zrobił sie klub Mem
1
Po pierwsze to wina poprzedniego zarządu, ale Laporta podjął katastrofalna decyzję dla klubu jakim było pozbycie się Leo. Tak wiem Cvc itd, będziemy mieli znacznie większe problemy jak wypadniemy z LM na najbliższe lata. Brak kibiców, sponsorów, tu nikt wartościowy nie przyjdzie grać w LE
0
@Dani13 ale ty wiesz ze jest artykuł o tym na głównej stronie.?
0
@Cochise słyszałem że te 3 były spotkaniami prawdy :)
0
@Pieprz Pewnie nudny mecz był. Wiesz jak to za Valverde było.
0
Gil Manzano zrobił swoje. Odpalcie nasze statystyki jak on sędziuje. Mamy je bardzo słabe, koleś ewidentnie ma z nami problem.
0
@Janiama przecież oni już po nim jadą :)
0
@tbas nie mówię ze chce powrotu ale odnoszę się do stylu