0

@analitykTaktyki A co im pozostało. Po zmianach to jedynie jeszcze modlitwa

3

@Pilka_jest_okragla Koleś jest zwykłym średniakiem, co pokazał i u nas i w BM, do tego wieczne kontuzje, zarobki z kosmosu. Nie powinno go tu być rok temu, niestety Ronald zdecydował inaczej

2

@FCBurza Az sie człowiekowi dziecistwo przypomniało :D

0

@Tasde auć :) grubo

0

RM zaczyna grać. Świetnie fizycznie są przygotowani

4

70 minuta, czas na bramki dla RM

0

@Pablit emery nie radzi sobie w klubach z topu.

3

@Cvzx jak United wygra, wtedy tak to działa. Teraz narracji nie pasuje

7

Jakby to roznice robilo.

1

@Khardan połóż sie w szpitalu zrozumiesz.

0

Tego czlowieka nie powinno byc rok temu, pieprzona decyzja Koemana

2

@doc Mamy chu.. skład, jesteśmy słabi, powalczymy o zwyciestwo.

4

Komentarz usunięty

0

@skelert posłuchaj Ronalda. Nie mamy składu, kluczowi mają kontuzje

0

@AmigoBlancos Mysle ze wypłacaj, prawie bedziesz milionerem.

4

Spoko teraz przed nami bardzo ciężki terminarz. Zweryfikuje szybko te wyniki jak to chłopaki piszą. Wraca Ansu, wrócił Cou, Dest, Pedri, więc i wymówki się skończą.

0

@Rewolucja123 Lapcio zrobi i tak po swojemu.

1

Laporta dał już swoje wystąpienie jak to ciężko pracują? Może coś o nowym sponsorze?

2

@nabial No o Mingueze i Gaviego to cały świat sie będzie bił.

1

@Encore ale to że Cadiz też miało setki to już nie napiszesz?

0

Patrz jak LaLiga przyznaje sie do błędu.

0

@Survier Ale miałby Lapcio czas wzmocnić zespół do czasu odejścia Leo, jesli nie wejdziemy do LM za rok, to nie podniesie tego klubu latami.

0

Wszyscy swoje, Koeman swoje. Ale ma pełne wsparcie :) Zrobił sie klub Mem

1

Po pierwsze to wina poprzedniego zarządu, ale Laporta podjął katastrofalna decyzję dla klubu jakim było pozbycie się Leo. Tak wiem Cvc itd, będziemy mieli znacznie większe problemy jak wypadniemy z LM na najbliższe lata. Brak kibiców, sponsorów, tu nikt wartościowy nie przyjdzie grać w LE

0

@Dani13 ale ty wiesz ze jest artykuł o tym na głównej stronie.?

0

@Cochise słyszałem że te 3 były spotkaniami prawdy :)

0

@Pieprz Pewnie nudny mecz był. Wiesz jak to za Valverde było.

0

Gil Manzano zrobił swoje. Odpalcie nasze statystyki jak on sędziuje. Mamy je bardzo słabe, koleś ewidentnie ma z nami problem.

0

@Janiama przecież oni już po nim jadą :)

0

@tbas nie mówię ze chce powrotu ale odnoszę się do stylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?