tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pieprz w szczególności mecze z RM, AM, LM, Totki, z lepszymi zespołami styl był mega, a miał mega słaba pomoc.
1
@TeDer Puige co ci zagrał? Był fatalny nie dziwię się ze siedzi na ławce
0
@Gaz tez mialem z tego beke :D
6
A jak tam wasz Cou, odpalił już?
15
@barcelonaLM No Koeman nam daje spokój w chu...Jesteśmy oaza spokoju kur na tafli lodu
1
Łatwo krytykowac Memphisa, ale on jakosciowo z przodu jako jedyny robil roznice. Leo tez nie wszystko strzelał, uważam , że był najlepszy obok Araujo i TS na boisku
6
@arasz1819 Rok temu to mowiles, malymi krokami z Ronaldem.
0
@Batys Oby te 10 minut dalo nam zwyciestwo
4
Z Levante wraca Ansu. musimy na niego liczyc, musimy utrzymac sie w pierwszej 4-ce bo to bedzie katastrofa finansowa dla tego klubu
0
@barcelonaLM Dodam utrudnila w 65 minucie :D
0
@Alan_fcbfan Nico tez wszedl w ten burdel i jakos sobie poradzil.
1
@GeneralXavi Wywalilismy juz prawie wszystkich amigosow. Wiec narracja ze to ich wina przestala dzialac. Moim zdaniem wina to te nasze uparte pomysly na gre z DNA Barcy. Taka pilka dawno sie skonczyla
5
Dzieje sie dokładnie to co pisałem jak Lapcio zakomunikował odejście Leo:
- słabe wyniki
- brak sponsorów
- brak lidera co ciagnie wózek
Nie bylismy gotowi na odejście Leo, Lapcio postawił CVC zamiast na Leo. Czy słuszeni sie okaże, przypominam, że kibiców jest znacznie mniej co daje spadek kasy wyniki spadek kasy, brak LM za rok spadek kasy, brak wyjsica z grupy LM spadek kasy. Tylko 3 kluby nie wziely siana z CVC. Oby nie okazałosie ze Laporta będzie tym co zrobi tu drugi Milan na lata przez jedna decyzje
1
Rysiek to zagral taka katastrofe ze przebil nawet Luk De Jonga
1
Wiedzialem ze glowne skrzypce zagra Gil Manzano
2
@Janiama Ale wystepuja pilkarze, ktorzy graja jak gra im Ronald. Musisz byc slepy albo głupi nie widzac kompletny brak pomyslu pilkarzy na boisku
0
Kur Gil Manzano. Aha, no to bedzie sie dzialo samo zlo
6
Ale poteżny sklad Cadiz. Chust, Fali, Espino. Ciezko bedzie
3
Obyśmy mieli kompletny skład. I zgodnie z zasadą Ronalda bronili jak najmniejszego wpierdzielu
0
Lepiej 70 Olmo.
0
@CuttingHead mam. Na pewno nie na tych kretynow
1
@k1nGPu1G to ja wolę być idiota.
18
Rządy Laporty jak na razie:
- brak sponsorów
- brak Leo
- syf instytucjonalny trwa w najlepsze, w szczególności z Ronaldem.
- słaba kadra
- sztab medyczny nadal w zajeb.. formie
- poszukiwanie osoby do zarządu by wyłożyła zabezpieczenie majątkowe
0
@barcamember To idioci. DNA we łbie tylko widzą.
2
Rewolucja Laporty. Masakra
0
@barcamember no wszystko fajnie, chcieć możemy, ale czy primo nas stać, sekundo czy w ogóle chce
0
@Rewolucja123 Wiecej sie hejtowac nie da. To jest jak z PIS/ PO - zdania nie zmieniaja jedni i drudzy bez wzgledu co by sie nie działo.
0
@patrykzmc2000 Ludwik to wie dlatego pajacuje. Jego też trzeba zrozumieć, dba o swoje nazwisko. Laporta bardzo slabo się zachowuje.
11
@barcelonaLM Szybki, zwinny, dobrze gra głowa, czego nie rozumiesz :)
0
@maciek16 opieram to o fakty w przypadku Dembele a ty o co? Co się zmieni że Dembele teraz wystrzeli? Nie pisze o Ansu