tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrwawiaceoczyVEB Mamy Luka, on wbije cos
2
@Alan_fcbfan moze @arasz1819 ci odpowie. Chodz bedzie cos w stylu, a kim on ma grac, sedziowie i pech. To tak w skrócie
3
@fart Po pijaku tez nie spróbuje bo bym telewizor wyrwał ze ściana i w ch. siana na remont
1
@BrzydkiAS Nie cała.
8
Brejt przepraszam cie, myslalem ze drewno, ale Luuk to król memów u nas bedzie
0
@kacperFCB_ Chcesz mi powiedziec ze sklad mamy gorszy od Granady?
11
Jak to sie mówi w pilce noznej. Nie masz pomyslu wrzucaj
1
@karci0 Nie nie grał
0
@Witekk10 Ja ci ja przetlumacze. Mamy mlody zespol ktory sie musi uczyc, jeden blad i utrudnilismy sobie mecz, mielismy bardzo duzo sytuacji ale nie potrafilismy wykonczyc. Swietny czas przed nami i bardzo duzo pracy
2
@NaFazieHitman Ze wypierd Ronalda szybciej niz nam sie wydaje
4
@panczo Zagrał beznadziejnie. W czym dał wiecej?
0
Lapcio musisz, wiesz co trzeba zrobic
0
@Crakitic A pomyslales ze skoro sa swietni w reprezentacji, to cos u nas nie gra?
0
@AmigoBlancos gorszy jest już tylko mecz Realu. Samo dno
2
@KrwawiaceoczyVEB fajnie a jest opcja by był to najlepszy skład?
2
@Conradxc uważaj, nerka to bardzo ważna sprawa. Nie wiem co dokładnie ci jest, ale jak dadzą Ci opcje by położyć to wybieraj antybiotyki szpitalne. Ja miałem kamienie i blokery nerki z 3 razy leżałem w szpitalu.
4
@ajep a czym jest liga 12 zespołów? Jak nie monopolem? Jestem za reforma LM, ale obecnej reformy, a nie klubów bogactwa
0
@busquets5 w sumie mi tu
2
I co nam ta superliga dała.
0
@tomek8756 zakaz podwyższania VAT. Hipokryci kur z miliardem nowych podatków
0
@DonMatteo901 szkodzi finansa. 12mln Ronald i min 2 lata kontakt dla Conte
5
@Pawel13sz zgadza się. Projektu menedżerskiego nie ma i menedżera na ławce również
5
@tobiasson92 debile, tak bo dostali karę z dnia na dzień
1
@macio_944 Hehe, true, chodzi mi oczywiście o Barcelone.
2
Mamy dramatyczna Pomoc. Cholernie wazna formacja, a jest poprostu bardzo przecietna
1
@gumaz E tam, nadal nie ma problemu w cenach. Ludzie dostana 500+, podwyzki itp. I 35% na nich zostanie. Jak to moja tesciowa mówi, ona kupuje na promocjach, ja problem nie dotyczy
8
Komentarz usunięty
0
@l0Messini przecież Ty go cały sezon hejtowales. Powinieneś się cieszyć że gra u innych
0
@marcin62 zawsze był
1
@Mixtape to Francuz. Poczekam z jego ocena aż mu odpierd sodówka