1

@KrwawiaceoczyVEB Mamy Luka, on wbije cos

2

@Alan_fcbfan moze @arasz1819 ci odpowie. Chodz bedzie cos w stylu, a kim on ma grac, sedziowie i pech. To tak w skrócie

3

@fart Po pijaku tez nie spróbuje bo bym telewizor wyrwał ze ściana i w ch. siana na remont

1

@BrzydkiAS Nie cała.

8

Brejt przepraszam cie, myslalem ze drewno, ale Luuk to król memów u nas bedzie

0

@kacperFCB_ Chcesz mi powiedziec ze sklad mamy gorszy od Granady?

11

Jak to sie mówi w pilce noznej. Nie masz pomyslu wrzucaj

1

@karci0 Nie nie grał

0

@Witekk10 Ja ci ja przetlumacze. Mamy mlody zespol ktory sie musi uczyc, jeden blad i utrudnilismy sobie mecz, mielismy bardzo duzo sytuacji ale nie potrafilismy wykonczyc. Swietny czas przed nami i bardzo duzo pracy

2

@NaFazieHitman Ze wypierd Ronalda szybciej niz nam sie wydaje

4

@panczo Zagrał beznadziejnie. W czym dał wiecej?

0

Lapcio musisz, wiesz co trzeba zrobic

0

@Crakitic A pomyslales ze skoro sa swietni w reprezentacji, to cos u nas nie gra?

0

@AmigoBlancos gorszy jest już tylko mecz Realu. Samo dno

2

@KrwawiaceoczyVEB fajnie a jest opcja by był to najlepszy skład?

2

@Conradxc uważaj, nerka to bardzo ważna sprawa. Nie wiem co dokładnie ci jest, ale jak dadzą Ci opcje by położyć to wybieraj antybiotyki szpitalne. Ja miałem kamienie i blokery nerki z 3 razy leżałem w szpitalu.

4

@ajep a czym jest liga 12 zespołów? Jak nie monopolem? Jestem za reforma LM, ale obecnej reformy, a nie klubów bogactwa

0

@busquets5 w sumie mi tu

2

I co nam ta superliga dała.

0

@tomek8756 zakaz podwyższania VAT. Hipokryci kur z miliardem nowych podatków

0

@DonMatteo901 szkodzi finansa. 12mln Ronald i min 2 lata kontakt dla Conte

5

@Pawel13sz zgadza się. Projektu menedżerskiego nie ma i menedżera na ławce również

5

@tobiasson92 debile, tak bo dostali karę z dnia na dzień

1

@macio_944 Hehe, true, chodzi mi oczywiście o Barcelone.

2

Mamy dramatyczna Pomoc. Cholernie wazna formacja, a jest poprostu bardzo przecietna

1

@gumaz E tam, nadal nie ma problemu w cenach. Ludzie dostana 500+, podwyzki itp. I 35% na nich zostanie. Jak to moja tesciowa mówi, ona kupuje na promocjach, ja problem nie dotyczy

8

Komentarz usunięty

0

@l0Messini przecież Ty go cały sezon hejtowales. Powinieneś się cieszyć że gra u innych

0

@marcin62 zawsze był

1

@Mixtape to Francuz. Poczekam z jego ocena aż mu odpierd sodówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?