1

@Survier wartosc 15 baniek, nie warto za tani

1

@SinMistico Charles De Ketelaere 20 lat. 15 mln wartosc rynkowa.

1

Charles De Ketelaere ale ten 20-latek zaj.. dzis gra.

0

@barcelonaLM Wynik dla nich korzystny. Wiec wiesz, jeszcze moga wygrac.

5

@Odcinkowy Tylko że asyste dodał w meczu z Dortmundem w LM, a nie w lidze.

0

@barcelonaLM Negocjuja czy Pizza z ananasem czy bez

1

Olmo trzeba oglądać, nasz nowy crack za chwilę

0

@KapiFCB Łatwo to przykryć, wystarczy powiedzieć wolę stawiać na dzieci i jesteś wtedy kozak dla LR. Twórca przyszłości itp, itd

0

@PatrychoO A mógł dupe wystawić to nie

0

Pjanic w piłkę umie grać, dziwne

0

@MesQueUnClub_87 kur rok go nie ma.

0

@escarabajo trzeba zobaczyć Pjanica jak sobie poradzi z lepszym rywalem.

2

Chociaż z jednym się zgodzę z Ronaldem. Kontuzje, leczenia, długość rehabilitacji, nawroty to katastrofa w naszym sztabie. PR-owiec Lapcio wielkie ch z tym zrobił

0

@arasz1819 ten dziennikarz jest tak kompetentny jak Koeman, więc wiesz

0

@arasz1819 Dembele wypadł, Cou wypadł. Koniec zakupów

6

@FC1899Barca Środek pola, Rakitic, Vidal, Busi, w ataku stracił na start Neya. Jakoś nie potolilismy o sezonie przejściowym

1

@arasz1819 no piszesz o zdrowej drużynie. No chyba że chodzi Ci tylko o Barcę. No to chyba nie chcesz mi powiedzieć że historycznie wszyscy mieli zdrowy cały skład? Tylko Ronald biedny, męczennik ma ten problem

0

@arasz1819 Atletico Madryt. Wielkości mówię trenerskiej, nie piłkarskiej

0

@FC1899Barca gwiazd już nie ma a gra coraz gorsza. Czas zrozumieć że styl Barcelony jest nie efektywny. To posiadanie piłki, podania w bok i do tyłu to przeszłość. Ale dalej grajmy naszą filozofia

1

@arasz1819 AM też nie miało. I nie używaj słowa wielki Ronald. Bo na to trzeba sobie zasłużyć

0

@Pablit szkoda że kolegów dwa razy miał świetnie ustawionych i wolał strzelać. A tak to prawda

0

@cules100pro Cytuje, Laporta może opowiadać bajki w czym się specjalizuje od początku kadencji. Czyli to nie tylko moje zdanie jak widać.

0

@amanter Diallo z nami fajnie zagrał, Hakimi to kozak, Marquinos świetnie nas wyjaśnił i ogólnie bardzo dobrze gra. Navas kozak. Gdzie tu słabość?

3

@Gaucho w czym jest dobre dla klubu? Sponsorów brak, wyników brak? A wyniki to też kasa. Zagrajmy jeszcze kilka meczy w takim stylu a zobaczysz 10tys kibiców na meczu co znowu będzie katastrofa finansowa

1

@arasz1819 zdecydowanie nie

0

@PatrychoO możemy nie zmieniać i grać jak z Getafe czy Bilbao.

0

@VbamboeB lepiej brać Olmo

2

@foczkyyyhg może i jest z innej beczki, ale my nie mamy składu tak słabego by na ich tle wyglądać tak tragicznie. Ronaldowi Leo uratował dupsko w poprzednim sezonie. Nic z tego nie będzie.

0

Gdyby Olmo był dalibyśmy radę

1

@Kgorecki2500 więcej deali z Perezem a będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?