tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier wartosc 15 baniek, nie warto za tani
1
@SinMistico Charles De Ketelaere 20 lat. 15 mln wartosc rynkowa.
1
Charles De Ketelaere ale ten 20-latek zaj.. dzis gra.
0
@barcelonaLM Wynik dla nich korzystny. Wiec wiesz, jeszcze moga wygrac.
5
@Odcinkowy Tylko że asyste dodał w meczu z Dortmundem w LM, a nie w lidze.
0
@barcelonaLM Negocjuja czy Pizza z ananasem czy bez
1
Olmo trzeba oglądać, nasz nowy crack za chwilę
0
@KapiFCB Łatwo to przykryć, wystarczy powiedzieć wolę stawiać na dzieci i jesteś wtedy kozak dla LR. Twórca przyszłości itp, itd
0
@PatrychoO A mógł dupe wystawić to nie
0
Pjanic w piłkę umie grać, dziwne
0
@MesQueUnClub_87 kur rok go nie ma.
0
@escarabajo trzeba zobaczyć Pjanica jak sobie poradzi z lepszym rywalem.
2
Chociaż z jednym się zgodzę z Ronaldem. Kontuzje, leczenia, długość rehabilitacji, nawroty to katastrofa w naszym sztabie. PR-owiec Lapcio wielkie ch z tym zrobił
0
@arasz1819 ten dziennikarz jest tak kompetentny jak Koeman, więc wiesz
0
@arasz1819 Dembele wypadł, Cou wypadł. Koniec zakupów
6
@FC1899Barca Środek pola, Rakitic, Vidal, Busi, w ataku stracił na start Neya. Jakoś nie potolilismy o sezonie przejściowym
1
@arasz1819 no piszesz o zdrowej drużynie. No chyba że chodzi Ci tylko o Barcę. No to chyba nie chcesz mi powiedzieć że historycznie wszyscy mieli zdrowy cały skład? Tylko Ronald biedny, męczennik ma ten problem
0
@arasz1819 Atletico Madryt. Wielkości mówię trenerskiej, nie piłkarskiej
0
@FC1899Barca gwiazd już nie ma a gra coraz gorsza. Czas zrozumieć że styl Barcelony jest nie efektywny. To posiadanie piłki, podania w bok i do tyłu to przeszłość. Ale dalej grajmy naszą filozofia
1
@arasz1819 AM też nie miało. I nie używaj słowa wielki Ronald. Bo na to trzeba sobie zasłużyć
0
@Pablit szkoda że kolegów dwa razy miał świetnie ustawionych i wolał strzelać. A tak to prawda
0
@cules100pro Cytuje, Laporta może opowiadać bajki w czym się specjalizuje od początku kadencji. Czyli to nie tylko moje zdanie jak widać.
0
@amanter Diallo z nami fajnie zagrał, Hakimi to kozak, Marquinos świetnie nas wyjaśnił i ogólnie bardzo dobrze gra. Navas kozak. Gdzie tu słabość?
3
@Gaucho w czym jest dobre dla klubu? Sponsorów brak, wyników brak? A wyniki to też kasa. Zagrajmy jeszcze kilka meczy w takim stylu a zobaczysz 10tys kibiców na meczu co znowu będzie katastrofa finansowa
1
@arasz1819 zdecydowanie nie
0
@PatrychoO możemy nie zmieniać i grać jak z Getafe czy Bilbao.
0
@VbamboeB lepiej brać Olmo
2
@foczkyyyhg może i jest z innej beczki, ale my nie mamy składu tak słabego by na ich tle wyglądać tak tragicznie. Ronaldowi Leo uratował dupsko w poprzednim sezonie. Nic z tego nie będzie.
0
Gdyby Olmo był dalibyśmy radę
1
@Kgorecki2500 więcej deali z Perezem a będzie dobrze.