tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bobo25 Tylko że UE dała siano PL na modernizacje, do tego dała kilka lat na zmniejszenie Co2. Co zrobili? Nic? Wiatraki ubite, Foto chca ubić, Elektrownie Atomowe? Nic nie zrobili, na socjal musi być.
2
@macio_944 JEstesmy dobrze przygotowanii, eeeee, jest super eeee, nie jestesmy na straconej pozycji eeeee. Mistrz motywacji :)
7
@barcelonaLM Wzrost cen prądu to też UE. Podatki UE, Wszystko co złe UE. Pieniadze z UE to sukces PIS
2
@doc Alba jak już przerażony, to lepiej niech nie gra
0
@VenoM Przed meczem usłyszysz, że jest wiara, że to najlepszy trener, że dlaczego nie wierzycie, że ch.. nie kibice. A po meczu przeczytasz od tych samych osób, ale co Koeman ma zrobić, to okres po odejściu Leo, ma słaby skład, w tym sezonie nie mamy co liczyć na trofea.
2
Komentarz usunięty
0
@barcadreed Jeśli Araujo zagra to tak.
1
No ciekawe, ciekawe. Zobaczymy kogo Lapcio podpisze, musiał się liczyć z tym że jak Leo nie podpisze, będą problemy.
10
@Cwaniak4 Memphis jest dla Barcy czy dla Koemana? Bo jak dla trenera to droga wolna.
0
@arasz1819 Myślę że wygramy z 2-0. Inaczej w twoim mniemaniu nie jestem kibicem, więc tak wygramy.
0
@culesjasiules Chyba 4-3-3 to za duze ryzyko
1
@VirtuoZ Po pierwszej zejdą do szatni i już nie wrócą.
1
@Nihas Zalezy to od wyników, jak zawsze.
2
@konrad1661 Tui bardzo dobre. Zero problemów, wszystko dobrze zorganizowane, Coral nie mam pojecia.
3
@AlwaysBlaugrana Dokładnie tak to widze.
3
Zrobił mi dzień. :)
1
@Zoker Ja mam od Huawei 3 pro. Czesto sa w promocji i mozna kupic za 299zł.
10
@NaFazieHitman w tym rozumieniu jak każdy facet :)
0
@NaFazieHitman mamusia 3 dzieci. Pewnie dumne
0
@Survier jak chcesz ponownie 8-2 to tak.
0
@HighestInTheRoom kosmici przyjebali w WTC. Milion filmów jak samoloty w WTC walą, a ten szczatki szuka bo nie wierzy
0
@CuleNaZawsze1899 Spójrz na nasz. Dramat jest w obu klubach
0
A za Bartomeu koszykarze lepiej sobie radzili :)
5
Lapciowi nie podobał sie człowiek na ławce, no to mamy kolesiostwo.
0
@reloaded masz 24 miesiece ale z rękojmi. PS mój mak ma juz 7 lat, dziala jak kupiony wczoraj.
2
@JohnnyBarca nie uwierze jak nie zobacze
1
@Kgorecki2500 I to jest blizej prawdy niz ten sondaz z rana.
9
No ale jak to. Nasi genialni młodzi piłkarze, których już teraz połowa LR chce w pierwszym składzie pierwszego zespołu, a z Costa brava nie daja rade? Co poszło nie tak?
1
@MesQueUnClub96 Odpowiedz jest prosta:
Po pierwsze Ronald Koeman
Po 10-te Ronald Koeman
0
@Herato kto ci takich bzdur nagadal że będzie najlepszy?