tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo dla Polaków, ale Kubiak to parodia jakaś.
2
Ten Kubiak to ja nie wiem czemu caly czas gra.
1
@Pawel13sz Ciezko pracujemy, bardzo ciezko pracujemy.
0
Szwajcarka bardziej cwana. Szkoda
2
@barcelonaLM mówisz o sondażu dla tvp?
1
@puyol_presidend5 Ronaldinho, Leo, Eto. Porównajmy z obecną nasza paka. Ehh,
1
@Rastafarnianin pamiętam to. Przypomniałeś mi tylko jak ten świat jest jebniety przez taka historie.
3
@Maker0 i jest napisane BRUTTO
0
@kkbarca ja talentu Collado nie znam. No chyba że muszę do każdego nazwiska z La Masi dopisać. Zajebisty
1
@ShinobiQWE by mieć majstra potrzebne auto. Talent nie jest najważniejszy w tym sporcie
1
@reloaded przyjacielu przeczytaj artykuł.
14
A chłopakowi się obrywało bo ponoć miał 40mln brutto za sezon. A tu 17.
3
@VamosRakieta a ktoś mu umniejsza?
1
@Kusco15 obojętnie. Obaj by się tak samo przydali
2
@Xxxbarca4ever nie jest to prawda.
3
@Xxxbarca4ever koleś zachowywał się jak buc to go ludzie traktują jak buca. Sam sobie wyrobił taka opinie
0
@patry295 przyjacielu skoro to tak cudowny biznes, to rozumiem że jesteś już milionerem?
0
@dembabejlen obejrzyj wszystkie mecze z Dobrymi zespołami, RM, AM, LM. Porównaj do obecnych przepaść. Zresztą obejrzyj poprzednie dwa
1
@dembabejlen I za jego czasów były świetne wyniki. Teraz to pomarzyć możesz o takich
1
@eydeem Tak gorzej ze przelamala ja na 6-4 :)
2
Ale Demir na razie gra katastrofę. Wiek wychodzi, pewnie jakiś stres itp.
0
Mecz podobny do tego z Francja, czym dalej w las, tym znacznie slabiej. Chyba potrzebna zmiana na lawce. Cos nowego, nowi siatkarze itp.
15
@Kgorecki2500 Za zgoda klubu mozna
0
@Worny Ptanie ile tez zarobili dzieki niemu Marketingowo
0
Nasz blok to taka troche lekka parodia. Metr przerwy :)
2
Czy aby na pewno brutto nie netto?
5
@Janiama No to teraz porownajmy to z naszym mistrzem.
0
@arkasath Barcelonskie DNA nakazuje wpierw podac 94 razy i dopiero wtedy moze cos na szybkich atakujacych.
0
@Yosemite Takich kozaków potrzeba. Olmo spoko, ale Haaland jest genialny na 9-ce
13
@Kgorecki2500 Ja to bym podniósł do 21. A ten dzban chce dzieci 16-to letnie. Szybciutko zniknie ze sceny