2

Brawo dla Polaków, ale Kubiak to parodia jakaś.

2

Ten Kubiak to ja nie wiem czemu caly czas gra.

1

@Pawel13sz Ciezko pracujemy, bardzo ciezko pracujemy.

0

Szwajcarka bardziej cwana. Szkoda

2

@barcelonaLM mówisz o sondażu dla tvp?

1

@puyol_presidend5 Ronaldinho, Leo, Eto. Porównajmy z obecną nasza paka. Ehh,

1

@Rastafarnianin pamiętam to. Przypomniałeś mi tylko jak ten świat jest jebniety przez taka historie.

3

@Maker0 i jest napisane BRUTTO

0

@kkbarca ja talentu Collado nie znam. No chyba że muszę do każdego nazwiska z La Masi dopisać. Zajebisty

1

@ShinobiQWE by mieć majstra potrzebne auto. Talent nie jest najważniejszy w tym sporcie

1

@reloaded przyjacielu przeczytaj artykuł.

14

A chłopakowi się obrywało bo ponoć miał 40mln brutto za sezon. A tu 17.

3

@VamosRakieta a ktoś mu umniejsza?

1

@Kusco15 obojętnie. Obaj by się tak samo przydali

2

@Xxxbarca4ever nie jest to prawda.

3

@Xxxbarca4ever koleś zachowywał się jak buc to go ludzie traktują jak buca. Sam sobie wyrobił taka opinie

0

@patry295 przyjacielu skoro to tak cudowny biznes, to rozumiem że jesteś już milionerem?

0

@dembabejlen obejrzyj wszystkie mecze z Dobrymi zespołami, RM, AM, LM. Porównaj do obecnych przepaść. Zresztą obejrzyj poprzednie dwa

1

@dembabejlen I za jego czasów były świetne wyniki. Teraz to pomarzyć możesz o takich

1

@eydeem Tak gorzej ze przelamala ja na 6-4 :)

2

Ale Demir na razie gra katastrofę. Wiek wychodzi, pewnie jakiś stres itp.

0

Mecz podobny do tego z Francja, czym dalej w las, tym znacznie slabiej. Chyba potrzebna zmiana na lawce. Cos nowego, nowi siatkarze itp.

15

@Kgorecki2500 Za zgoda klubu mozna

0

@Worny Ptanie ile tez zarobili dzieki niemu Marketingowo

0

Nasz blok to taka troche lekka parodia. Metr przerwy :)

2

Czy aby na pewno brutto nie netto?

5

@Janiama No to teraz porownajmy to z naszym mistrzem.

0

@arkasath Barcelonskie DNA nakazuje wpierw podac 94 razy i dopiero wtedy moze cos na szybkich atakujacych.

0

@Yosemite Takich kozaków potrzeba. Olmo spoko, ale Haaland jest genialny na 9-ce

13

@Kgorecki2500 Ja to bym podniósł do 21. A ten dzban chce dzieci 16-to letnie. Szybciutko zniknie ze sceny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?