2

Zarobiliśmy 5 baniek to jest istotne

2

@Criss18Barca moczymy z Albania i zaczynają się schody

2

@MesQueUnClub96 Sam wygra. :)

2

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 A teraz Barcelona
Memphis 3+ asysta. Kto ma wiecej bramek ? No kto? Nie maja szans

3

@Kurkmen Ronald taktycznie Bayern zje.

6

@kamyk_23 technicznie nas miazdza. Czy szczesliwy remis? Mieli dwa celne strzaly, bramka z dupy. Dla mnie sprawiedliwy remis, chodz piłkarsko lepsza Anglia, ale nic wiecej

3

Komentarz usunięty

2

@arasz1819 Bramka z Albania nie lepsza. Dla mnie koles jest w najgorszej formie w tym roku od kiedy go widze na arenie. Katastrofalna forma

1

Brawo, remis to max, ale walka piekna. Szczesny na mega minus.

1

@Janiama Polska 1 Anglia 2

0

@Gomess stadiony świata.

0

@Criss18Barca oj nie takie dzieci. Nie obrażaj arasza.

0

@tomek8756 to się wyprowadź jak tam tak cudownie. Wolę Polskę mogę chociaż 70km jechać a nie wieczne 50.

1

@FC1899Barca gimbaze przyciągną.

2

@kamiVeB Mnie jakoś nie.

0

@Gaz Czy ma bandaz czy nie i tak wypadnie. Chłop w każdym sezonie gdzie by nie grał łapie kilo kontuzji.

0

@Pilka_jest_okragla Zdarta płyta, Cou i środek boiska

0

No to zobaczymy co Lapcio potrafi oprócz ładnego pitolenia

4

@Messibestplayerintheworld Oby, bo na tej pozycji obowiazkowe wzmocnienie.

0

@Tomo1989 Straszne drewno ten Grie.

1

@Herbert A ok, dzieki :)

3

MD to nawet rzetelnie nie potrafi napisać z kim jest dzisiejszy mecz reprezentacji :)

0

@barcelonaLM Pfizer - udar 10, zapalenie serca 23. Alergia itd reszta. Tego już nie dopiszesz bo do teorii nie pasi. Zaszczepionych kilkanaście baniek.

0

@Kicioros a my kupimy olmo

0

@patry295 jeśli masz misję by przekonać. To pochwal się ile zarobiłeś do tej pory

1

@Emhyr Goli 20 , Asyst13. Fakt uposledzony u nas był. Brejt duzo lepszy.

0

@MarcelNJ11 będe jak on na lata :)

0

@sergio5 A ja bym chciał być astronauta.

0

Git, Ansu, Dembele może jeszcze ktoś wróci. Czym później tym lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?