tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zarobiliśmy 5 baniek to jest istotne
2
@Criss18Barca moczymy z Albania i zaczynają się schody
2
@MesQueUnClub96 Sam wygra. :)
2
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 A teraz Barcelona
Memphis 3+ asysta. Kto ma wiecej bramek ? No kto? Nie maja szans
3
@Kurkmen Ronald taktycznie Bayern zje.
6
@kamyk_23 technicznie nas miazdza. Czy szczesliwy remis? Mieli dwa celne strzaly, bramka z dupy. Dla mnie sprawiedliwy remis, chodz piłkarsko lepsza Anglia, ale nic wiecej
3
Komentarz usunięty
2
@arasz1819 Bramka z Albania nie lepsza. Dla mnie koles jest w najgorszej formie w tym roku od kiedy go widze na arenie. Katastrofalna forma
1
Brawo, remis to max, ale walka piekna. Szczesny na mega minus.
1
@Janiama Polska 1 Anglia 2
0
@Gomess stadiony świata.
0
@Criss18Barca oj nie takie dzieci. Nie obrażaj arasza.
0
@tomek8756 to się wyprowadź jak tam tak cudownie. Wolę Polskę mogę chociaż 70km jechać a nie wieczne 50.
1
@FC1899Barca gimbaze przyciągną.
2
@kamiVeB Mnie jakoś nie.
0
@Gaz Czy ma bandaz czy nie i tak wypadnie. Chłop w każdym sezonie gdzie by nie grał łapie kilo kontuzji.
0
@Pilka_jest_okragla Zdarta płyta, Cou i środek boiska
0
No to zobaczymy co Lapcio potrafi oprócz ładnego pitolenia
4
@Messibestplayerintheworld Oby, bo na tej pozycji obowiazkowe wzmocnienie.
0
@Tomo1989 Straszne drewno ten Grie.
1
@Herbert A ok, dzieki :)
3
MD to nawet rzetelnie nie potrafi napisać z kim jest dzisiejszy mecz reprezentacji :)
0
@barcelonaLM Pfizer - udar 10, zapalenie serca 23. Alergia itd reszta. Tego już nie dopiszesz bo do teorii nie pasi. Zaszczepionych kilkanaście baniek.
0
@Kicioros a my kupimy olmo
0
@patry295 jeśli masz misję by przekonać. To pochwal się ile zarobiłeś do tej pory
1
@Emhyr Goli 20 , Asyst13. Fakt uposledzony u nas był. Brejt duzo lepszy.
0
@MarcelNJ11 będe jak on na lata :)
0
@sergio5 A ja bym chciał być astronauta.
0
Git, Ansu, Dembele może jeszcze ktoś wróci. Czym później tym lepiej