tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A teraz wróćmy do meczu Barca Real i 4 doliczone minuty. Do 12 w tym meczu.
5
Naprawdę? Przecież to niemożliwe w 100 minucie
1
@Encore no a co miał powiedzieć? Tak chciałem iść do City :)
1
@Encore A co ma teraz powiedziec, jak jest w Manu? Że chciał?
8
@Encore Poszedlby, każdy dziennikarz to potwierdzał. City sie wycofało.
0
@krawczykPSG Zdecydowanie nie.
0
@KacperVEB Widziales go w reprezentacji?
5
@Peszko07 Najwazniejsze jest zdrowie, koles na solówke wyskoczyl w maseczce na ryju :)
22
@ściah A mi przez twoj. Legenda klubu dla ktorego tu jestes, a takie porownania. Leo kasa, CR nie? Kompletna bzdura, obaj grali i graja dla kasy. CR za kazdym razem odchodzil z klubow dla siana.
8
@ściah Kristiano
Odejscie do RM- kasa
Odejscie z RM kasa
Odejscie z Juve - MC , tak chcial tam odejsc i tylko rezygnacja City spowodowala ze nie poszedl, To tak jakby Leo chcial odejsc do RM.
I ty go tu wyżej cenisz od Leo bo bral podwyzki? To chyba było juz lepiej jak byles na emeryturze na tej stronie.
0
@Hanok Strzelił dwa pustakii znowu best of the best. Zaraz zagra slabo i znowu Leo bedzie najlepszy.
1
@VamosRakieta No i Lenglet wyjasni tego Lewandowskiego, do piłki nawet Lewy nie dojdzie. Tak bedzie, nie róbcie screenow.
0
@Bocheno1 Mówię o komentarzu
1
@Bocheno1 Ale jak przegraja to tez wrócisz?
0
@Rewolucja123 cały zespół Koemana paź-GRU grał katastrofę., ale winimy jednego piłkarza.
0
@Survier gdyby mogli to by z chęcią Polskę i Węgry wyjeb.
0
@hayek Ciekawe jak miał to zrobić jak kompletnie nie grał
1
@doc biznes życia
1
@Rothan1 Samego meczu ni eogladalem z samej gory, ale bylem, no wysokosc kosmos, jakchcesz kropki cisnac to ok :)
0
@DonAndrzejos Jak mamy wydac 50-70 baniek, to dorzucmy i bierzmy Halanda, potrzebujemy topowej 9-tki. Pozycja Olmo to nie najwazniejsza nasza potrzeba. Musimy kupic konkretna 9-tke i skrzydla w obronie.
1
@Messibestplayerintheworld Bo w innym klubie jeszcze wyjdzie ze wcale z niego nie jest taki kozak. Tu ma parasol w postaci wiecznego pitolenia trzeba dac szanse La Masi.
0
@don'T.R.I.P.e nie jest ciekawe, bo szczepienie nie wyklucza zarazenia. Zdrowia dla taty.
5
@betonito może ludzie nie chcą płacić 200 euro za styl jaki Barca prezentuje, wolą z knajpy obejrzeć.
12
Odpowiem co się dzieje, niech zerkną na skład, cenę biletu oraz styl ostatnich meczów, odpowiedź sama przyjdzie
0
@arasz1819 sezon przejściowy 2020r
Sezon przejściowy w epoce po Leo 2021
Sezon przejściowy la Masia 2022
Sezon przejściowy po pozostałych trzech przejściowych 2023
Ronald Koeman wdraża rozwiązania taktyczne 2025
Konfederacja wygrywa wybory 2026
0
@LeoMessiah Dest za to zajeb. w obronie jest :)
0
@LeoMessiah I chcesz mi powedzieć że Dest lepiej zabezpieczy w obronie ?
2
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27554088,ile-moze-kosztowac-wojna-pis-z-ue-unijny-komisarz-kara-dla.html#s=BoxOpMT
Tu jest powód, że teraz taka UE zła, lepiej z niej wyjść. Pojeby
0
@Yoshi94 Jeden pies jaki dzień, chodzi o decyzje jednego pana.
6
W środe ławka.