6

A teraz wróćmy do meczu Barca Real i 4 doliczone minuty. Do 12 w tym meczu.

5

Naprawdę? Przecież to niemożliwe w 100 minucie

1

@Encore no a co miał powiedzieć? Tak chciałem iść do City :)

1

@Encore A co ma teraz powiedziec, jak jest w Manu? Że chciał?

8

@Encore Poszedlby, każdy dziennikarz to potwierdzał. City sie wycofało.

0

@krawczykPSG Zdecydowanie nie.

0

@KacperVEB Widziales go w reprezentacji?

5

@Peszko07 Najwazniejsze jest zdrowie, koles na solówke wyskoczyl w maseczce na ryju :)

22

@ściah A mi przez twoj. Legenda klubu dla ktorego tu jestes, a takie porownania. Leo kasa, CR nie? Kompletna bzdura, obaj grali i graja dla kasy. CR za kazdym razem odchodzil z klubow dla siana.

8

@ściah Kristiano
Odejscie do RM- kasa
Odejscie z RM kasa
Odejscie z Juve - MC , tak chcial tam odejsc i tylko rezygnacja City spowodowala ze nie poszedl, To tak jakby Leo chcial odejsc do RM.

I ty go tu wyżej cenisz od Leo bo bral podwyzki? To chyba było juz lepiej jak byles na emeryturze na tej stronie.

0

@Hanok Strzelił dwa pustakii znowu best of the best. Zaraz zagra slabo i znowu Leo bedzie najlepszy.

1

@VamosRakieta No i Lenglet wyjasni tego Lewandowskiego, do piłki nawet Lewy nie dojdzie. Tak bedzie, nie róbcie screenow.

0

@Bocheno1 Mówię o komentarzu

1

@Bocheno1 Ale jak przegraja to tez wrócisz?

0

@Rewolucja123 cały zespół Koemana paź-GRU grał katastrofę., ale winimy jednego piłkarza.

0

@Survier gdyby mogli to by z chęcią Polskę i Węgry wyjeb.

0

@hayek Ciekawe jak miał to zrobić jak kompletnie nie grał

1

@doc biznes życia

1

@Rothan1 Samego meczu ni eogladalem z samej gory, ale bylem, no wysokosc kosmos, jakchcesz kropki cisnac to ok :)

0

@DonAndrzejos Jak mamy wydac 50-70 baniek, to dorzucmy i bierzmy Halanda, potrzebujemy topowej 9-tki. Pozycja Olmo to nie najwazniejsza nasza potrzeba. Musimy kupic konkretna 9-tke i skrzydla w obronie.

1

@Messibestplayerintheworld Bo w innym klubie jeszcze wyjdzie ze wcale z niego nie jest taki kozak. Tu ma parasol w postaci wiecznego pitolenia trzeba dac szanse La Masi.

0

@don'T.R.I.P.e nie jest ciekawe, bo szczepienie nie wyklucza zarazenia. Zdrowia dla taty.

5

@betonito może ludzie nie chcą płacić 200 euro za styl jaki Barca prezentuje, wolą z knajpy obejrzeć.

12

Odpowiem co się dzieje, niech zerkną na skład, cenę biletu oraz styl ostatnich meczów, odpowiedź sama przyjdzie

0

@arasz1819 sezon przejściowy 2020r
Sezon przejściowy w epoce po Leo 2021
Sezon przejściowy la Masia 2022
Sezon przejściowy po pozostałych trzech przejściowych 2023
Ronald Koeman wdraża rozwiązania taktyczne 2025
Konfederacja wygrywa wybory 2026

0

@LeoMessiah Dest za to zajeb. w obronie jest :)

0

@LeoMessiah I chcesz mi powedzieć że Dest lepiej zabezpieczy w obronie ?

2

0

@Yoshi94 Jeden pies jaki dzień, chodzi o decyzje jednego pana.

6

W środe ławka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?