tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kengo Moze wstawmy cala Barce B. Balde jeszcze cos zagrał, ale Gavi, nie wiem co wy widzicie w tym chłopaku,moim zdaniem zdecydowanie za wczesnie dla niego
0
@masterandservant on ich stworzył.
8
@arasz1819 Masz jego plakat nad łóżkiem?
0
@FC1899Barca rozumiem że ten co chde wieszać nie jest problemem? A ten co zmusza do rodzenia martwego dziecka też jest ok?
2
@patry295 Bosak zakochany katolik, seks po ślubie, a Korwin to nawet 10-latke by pyknal. O kolejnych liderach tej partii pisać nie ma sensu. Sami sobie odpowiedzcie co by się działo gdyby rządzili, każdy z liderów jest mam wrażenie kompletnie inny.
0
@PatrychoO Ale to wlasnie ludzie ogladaja.
0
@Herato Wiesz co mi tesciowa powiedziala dlaczego glosuje na tych cwokow, Ja zawsze kupuje w promocji,
0
Po cholere Ronald to robi? Może sam chce by w końcu Laporta go wyjeb. by nie było, że sam zrezygnował, po jaka cholere wiecznie gada z mediami, on, przyjaciel itd. Mało jest problemów?
0
@Keriox Skoro od wczoraj zieloe, to dlaczego 2,5 tyg mialby nie grac?
3
@BarceloDomo skrajne ugrupowania to pojeby. Zarówno Lewica jak i prawica. Niczym się nie różnicie. Zadając to idiotyczne pytanie brakuje mi słów. Zmiana płci, seks z 8 latkami.
0
@FCB24 Na Dembele zarobimy jak przedłuży.
4
@BulaKG zabawa z królowa z wieży 16. - producent Brazzers jak dobrze pamiętam
2
@clyde a co mamy wybrać, pedofilię i wieszanie ludzi? Pokaz mi partie na kogo głosować?
0
@ProMILs https://www.money.pl/gospodarka/rekord-emisji-gazow-cieplarnianych-na-swiecie-ale-jest-i-dobra-wiadomosc-6454209643923073a.html
Gdyby nie takie myslenie jak twoje pewnie byłoby lepiej. Przypominam że Polska dostala siano na restrukturyzacje u nas. Jak przyjmowali bylo ok, jak trzeba sie rozliczyc UE beee. W Niemczech Foto, wiatraki itp to już 70% energii. U nas oczywiscie lepiej miec to w dupie i korzystac z kosmicznie drogiego wegla.
1
@Ciule123 Wyzywaja lewaków ze to pedofile, a czym jest seks z 13-latka ?
1
@ProMILs Ty chyba nie wiesz po co sie ogranicza CO2. Tzn, na pewno nie wiesz.
0
@Peszko07 Wina UE, przecież to logiczne
3
Dobra ocena Gaviego, LR oczywiscie 5, no bo dziecko z La Masi to trzeba dodawac oceny. Obiektywnie chciał, ale wyszło bardzo słabo. 3 bramka na jego konto
6
@Rewolucja123 długo Ronald ma zamiar jeszcze płakać do mediów. Każdy wie że Lapcio go nie zmienił bo nie ma kim. Jak rudemu źle niech sam odejdzie
4
Zaczyna się oczernianie Leo. Szmaciaki to straszne gow.
0
@Borneo Prawda i TVP&PiS. Chłopie gdzieś ty był przez 6 ostatnich lat. Zero zaskoczenia
0
@masq prosta odp. Na oko kurde z pół strzykawki
2
Zarząd potwierdził, zwolnienie Koemana nie wchodzi w grę. Rozejść się
1
@arasz1819 A to sorki nie wiedzialem, co nie zmienia faktu ze zmiana pomogla. Ronald mial rok, kazales czekac by po kolejnym seoznie przygotowawczym dac mu szanse, dostal, a gra wyglada jak wyglada, ok napiszesz Leo, ale gdzie tu jakakolwiek wizja gry? Po calym okresie przygotowawczym wszyscy wiedza co Barca robic bedzie, jak grac, z kazdym gramy to samo. Dla mie nie jest wazny mecz z Bayernem, a z Bilbao i Getafe, to co pokazał ten zespół w tych meczach to katastrofa.
1
@arasz1819 AB gralo lepiej, po meczu z nami w tym sezonie jak widac jest efekt, poprawa, Chelsea chyba nie musze pisac, Celta tez lepiej, Valencia jest potezna zmiana w tym sezonie, Totki rowniez znacznie lepiej graja. Wymieniac dalej?
Szczerze to sie wlasnie osmieszyles, bo w zdecydowanej wiekszosci zespoly graja znacznie lepiej.
10
@arasz1819 Na prawde myslisz ze ktos tu chce zmiany Ronalda by zdobyć LM czy LL? Nie , każdy tu chce zmiany bo nie widac perspektyw w samej grze. Dla mnie może byc i 4 miejsce, ale by zespół zaczął grac jakąś taktyką i się rozwijał, a nie cofał.
8
@FCMichalo To juz w ogole bedzie głupota.
10
"Powstaniemy i będziemy iść dalej" odcinek.299
0
@domin682 Zaraz ci zabiora jeszcze wiecej bo ty chcesz, a inni w kopercie, albo wcale i niby biedni.
0
@domin682 gdyby tak było to nie byłbym wkurw że właśnie pracuje na socjal dla innych.