tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak bo Ansu, Dembele i Kun zmienia oblicze samej gry :) Dembele za czasów Koemana rok temu był fatalny, co ma sie niby teraz zmienić?
2
@cules100pro Powodzenia.
0
@Rewolucja123 Normalnie bym powiedzial ze sobie poradzimy, ale patrzac ze Granada ma 3pkt, to sie nie odzywam
1
@barcelonaLM oświadczenie napiszą ze wszystko jest ok, trodnosci, przeciwności losu, pech, potrzeba czasu
8
@dafik85 kiedy wy w końcu pojmiecie ze nikt tu teraz nie oczekuje LL i LM. Czy wszystko musi iść w skrajność? Czy taka kadra Ronald nie może powalczyć z Granada? Bilbao? Musimy oglądać ten dramat? Musimy co mecz słyszeć jakie to miernoty są w klubie? Koemana zaraz 15-latka wystawi by trzymać się tej narracji. A tymczasem to on zachowuje się jak nastolatek wywalać jakieś kur oświadczenia.
1
No Koeman i Laporta są zjednoczeni. Obaj oświadczenia walą
1
@barcelonaLM już wiesz
0
@Momals11 oświadczenie Koemana, już skreślił :)
4
@eltores jemu nie tyle chodzi o kasę, a o wyjebane ego. Sam nie zrezygnuje bo ma się za wybitnego trenera.
0
Ta różnica między nami. Idzie się wkurw
1
Eric ten Hag robi roznice z Ajaxem, nie ma jakiegos wybitnego składu a gra wyglada swietnie. Pewnie w trakcie sezonu by nie odszedł, ale po dlaczego nie. Nie brać na siłe teraz kogoś z kontraktem na 3 lata , a poczekać.
0
@krawczykPSG rozumiem że potrzebujemy Ney, Leo, Lewego itd by z Granada wygrać. Obecny skład co najwyżej może walczyć z Legia
1
@Janiama ale tak samo pewne jak 3-1 naszych że Słowenia?
0
@krawczykPSG Bayern Kovacica, Chelsea, Benitez w RM. Mógłbym tak cały dzień wymieniać gdy trener zmienia wszystko.
1
@Cule1234 Gomez, a jutro? Może jutro drastyczna zmiana bedzie :)
0
@Hrzan Dokładnie o to mi chodzi. Nie wiemy co mówi Xavi, jaki ma pomysł, plan , warsztat. Nic nie wiemy
0
@BarcaInfo Chyba po to jest trener by ze słabszej zrobić lepszą? Czy nie ? Bo jak ma przyjść do zajeb.. zespołu to po co zmieniać trenera?
0
@mekston A zagrał w 1 - 60 minut, 2 - 20 minut. No i w LM - 90minut
0
@Woland10 A skad wiesz ze nie jest?
0
@Rewolucja123 "Gavi pamietaj kto na ciebie postawił i kto ciebie rozwinął, grasz w piłke dzieki mnie"
0
@Rewolucja123 Ronald hejtuje piłkarzy, wiec taka troche zemsta :)
0
@Liwko Czyli brakuje Fati , Aguero. Rozumiem że wtedy walczymy o LL i LM?
1
@blaugrana1980 Który z piłkarzy wczoraj nie walczył?
3
Wrócił Cou, wrócił Dest, brakuje jeszcze Pedri, Ansu, Dembele - rozumiem że jak chłopaki wróca to wrócimy do walki o majstra. No tak Ronald mówił przed liga, że jak wszyscy beda zdrowi to walczymy o wszystkie trofea. Troche dziwne bo teraz mówi, że bez tych 3 piłkarzy nic nie możemy, nawet z Granda nie możemy walczyć :D
3
@kamilop Rozumiem że skład jest słabszy od granady, Getafe Bilbao itd? Nikt tu z tego składu nie chce LM czy LL.
0
@Tigeros93 Conte potrzebuje składu. On tu obecnie sie nie nadaje.
0
@ElTomas Chodzi mi ze skrzydłowy. Ch mnie strzela ze taki grajek jest za 7 baniek.
0
Jak widze naszych skrzydłowych a takiego Mendeza z PSG, który przyszedł za darmo to ch.. mnie strzela i nasz skauting
4
Komentarz usunięty
0
W sumie te 0-3 z BM to faktycznie sukces. Przy naszym 4-3-3 z dziś to myślę że Bayern by powtórzył wynik z weekendu