0

@CuleNaZawsze1899 Za Valverde mecze z topowymi zespolami to byl kozak. Tak wiem dwa wpierdziele Roma, LVP, ale mecze z RM, AM, LM to były swietne widowiska, a za Koemana pokaz mi te swietne widowiska z lepszymi zespolami. Chociaz 1 meczw ktorym ci pilkarze wyszli z przekonaniem ze moga powalczyc, a nie slyszec od Ronalda ze sa słabi

1

@BarcaInfo Trener Bruggi pewnie powinien zrobic to samo. PRzecież PSG to juz z 0-6 wpisali przed meczem. Dlaczego głupek sie nie posłuchał dziwne

1

@VamosRakieta Może sobie z Mou rece podać. Zarozumiały buc

31

Nie przeszkadza by zagrał od poczatku do np 60 minuty

5

@Rewolucja123 Zaraz wylezie armia fanboi jak zwykle to bywa przy Cou. Chłopak zagra kilka meczy dobrych, a na tle tego zespołu to nie jeste jakis wyczyn i bedzie okrzykniety drugim Leo.

0

@Kamilos84 Soja opinie opierasz o?

1

@Kgorecki2500 To jest Albercik

0

@SamuraJack Nikogo z wymienionych

0

@DaPidejpi Conte to koles ktory zawsze chce wzmocnien itp. Wiecej z tego bedzie syfu niz korzysci.

0

MD nie jest wstanie powiedzieć, co na dziś w planach ma Barcelona, a co dopiero kogo planuja kupić. Pierdy i tyle

0

@bartekvisca Dokłade brac Olmo, Gaviego i lecimy zdobywac swiat

0

@Ronmes Szybka lista, kazdy w La Masi to nowy Leo

1

@Verema to pokazuje że grają zespołowo.

0

@AmigoBlancos Valencia jest w formie. Strata pkt pewna, pytanie ile.

0

@HighestInTheRoom zaraz feministki wyleza, jaka to obraza

2

O siatkę to my nie mamy się co martwić. Przyjdzie nowy teeneiro i znowu będą emocje, tu coś się wypaliło. I tak brawa za walkę

0

@MarFan w tym roku to my formy mistrzowskiej nie mamy. W tym meczu też nie mieliśmy, chodź trzeba przyznać że w każdą stronę moglo być.

0

@Worny aż tak nas nie lubisz, byśmy dwa razy cierpieli :)

3

Janiama jak tak lekkie 3-1. Uwielbiam takie pitolenie oparte nie wiem o co.

0

Uwielbiam Dzeko. W meczu z nami to był mega kozak. W tym sezonie był za darmo :(

0

@dmcteam no to czas byś wyłączył, postawił na buku i cieszył się wygrana

0

@MesQueUnClub_87 przecież to półfinał, więc raczej to slabaki nie są

1

Ale piękna seria

2

@Uukasz_93 strzela w 94 minucie. Wystarczy :)

1

Rayo - Getafey3-0. Przypomnijmy sobie mecz z Getafe i jak krwawilismy w drugiej połowie. Rozumiem kontuzje, ale zobaczmy skład Rayo. Dramat nasza forma

1

@barcelonaLM To naród powinien sie wypowiedziec czy chcemy byc w UE. Nie banda 350 idiotów w Sejmie

2

@Homeopata8989 Jak można takiej osobie dawać 2 sezony i jeszcze takie wynagrodzenie :)

0

@KacperVEB Gavi mnie na razie kompletnie nie przekonuje. Ma 17 lat, więc ma czas, ale dla mnie za szybko trafił do pierwszego zespołu. Nico wygląda już bardzo dobrze i akurat u niego widać spory potencjał

8

@KrzysiekM powodzenia. Od jutra masz przejebane

4

@Criss18Barca Oczywiście że jest. Sponsorzy i wzrost przychodów. Ale najważniejsze wyniki i pełne trybuny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?