0

@Janiama zagrał 245 meczy jako lewy i prawy napastnik. Jako ofemsywny pomocnik 140. No tak nie jest to napastnik.

0

@domin682 no to zapierd dalej na emerytow, 13,14, na polityków w szczególności zmęczona panią prezydent, na tych co w ogóle nie pracują bo 3*500 plus rencinka styka i nie opłaca się iść do roboty. Zapierd. Na 5.5% procentową inflację, a najgorsze podniesienie opłat prąd, gaz, paliwo jeszcze przed nami. Wtedy nie będziesz już miał 500+ razy dwa, a raz.

0

@Dundersztyc nic nie zmieni, oddać na złom

0

@koksik2700 a skąd wiesz co chce Xavi?

0

@Janiama O Cou z premedytacją zapomniałeś? Demir?

1

@NaFazieHitman Za PIS mamy, i będziecie zapierd. na socjal dla innych.

1

@Ghotti przepraszamy. Od dziś ban na krytykę. Po meczu będziemy pisać jest ok,

0

@arasz1819 nie wiesz arasz, Obaj wiemy że nic nie wiemy w temacie nowego trenera. Ja nie mogę patrzeć na zespół Ronalda i nieudolnosc taktyczna od początku jego kariery tutaj, a ty jesteś nim zachwycony. Patrząc na skład, tak nikt tu nir ma prawa marzyć o LM w najbliższym czasie, ale mamy prawo chcieć oglądać Barcelone. Mecze z Bilbao, Getafe, BM to jedne z większych badziewi jakie widziałem. Nie wierzę że to się zmieni i dla mnie więcej czasu to zmarnowany czas

1

@Nazio87 no pewnie trzeba by płacić Ajaxowi

6

@Herato może tak, może nie. Nikt z nas nie wie jakim trenerem jest Xavi. A może będzie jak łysy?

0

@Ojciec5tkidzieci no pamiętam jak dziś, jak płakaliśmy ze Benitez w końcu poleciał. Wlazł Łysy i ledwo doczłapaliśmy majstra.

0

@arasz1819 dokładnie oby tak zostało jeszcze długo.

0

@Rewolucja123 Już go nie chcemy

0

@barcelonaLM Conye zawsze chce wzmocnień, z Laportem by się pozabijali

0

@AmigoBlancos a co kibic RM na to by zwolnić Ronalda, chciałbyś czy nie.

0

@Janiama Nie tu ma się zmienić atmosfera, a poziom gry FCB.

1

@arasz1819 Laporta sie go pozbył, ale nie możesz powiedziec że miał presje lub był krytykowany.

3

@arasz1819 Robi robotę to i szanowany. Czy Pimiente ktoś wyzywał że nie wszedł do 2 ligi? Nie, szanowali że dobra robote robi.

0

Czyli wróci za 6 miesiecy przy naszych ekspertach.

7

- Będziesz pan wisiał! - takie słowa pod koniec swojego wystąpienia w Sejmie Grzegorz Braun krzyknął w stronę ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wypowiedź ta oburzyła zgromadzonych na sali posłów. Polityk Konfederacji został za nie wykluczony z obrad.

No powiem wam, nic tylko głosować.

3

@Ronmes Światło od Orange działa świetnie. Polecam

6

@arasz1819 I tak nie uwierzą.

1

@goldmetaxa wy naprawdę myślicie ze to kwestia chęci?

0

@bartekvisca walić Real

7

@doc gdzie jesteśmy? . Piszesz jakbyśmy conajmniej skład Arki Gdynia mieli.

9

@LecimyPoMajstra ale nie pyknal. Na tym pilka polega

1

@barcelonaLM my nie mamy piłkarzy, u nich jakiś 20 latek w środku. Mają mocna pakę, nie to co Ronald

1

@Sulimo sory ale nie. Większego frajera od nas nie ma. Nawet celnego strzału u siebie nie było. Dwie kontuzje

0

@Explode Olmo chce za 70, to niech zmieni na tego chłopaka. No chyba ze musi byc La Masia i nasza filozofia to ok, nie nadaje sie

4

Dajcie jakis namiar na Lapcia. Wysle mu nazwisko Charles De Ketelaere, brac, nie wiem za co, ale mega talent, akurat na pozycji ktora by sie przydala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?