tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama zagrał 245 meczy jako lewy i prawy napastnik. Jako ofemsywny pomocnik 140. No tak nie jest to napastnik.
0
@domin682 no to zapierd dalej na emerytow, 13,14, na polityków w szczególności zmęczona panią prezydent, na tych co w ogóle nie pracują bo 3*500 plus rencinka styka i nie opłaca się iść do roboty. Zapierd. Na 5.5% procentową inflację, a najgorsze podniesienie opłat prąd, gaz, paliwo jeszcze przed nami. Wtedy nie będziesz już miał 500+ razy dwa, a raz.
0
@Dundersztyc nic nie zmieni, oddać na złom
0
@koksik2700 a skąd wiesz co chce Xavi?
0
@Janiama O Cou z premedytacją zapomniałeś? Demir?
1
@NaFazieHitman Za PIS mamy, i będziecie zapierd. na socjal dla innych.
1
@Ghotti przepraszamy. Od dziś ban na krytykę. Po meczu będziemy pisać jest ok,
0
@arasz1819 nie wiesz arasz, Obaj wiemy że nic nie wiemy w temacie nowego trenera. Ja nie mogę patrzeć na zespół Ronalda i nieudolnosc taktyczna od początku jego kariery tutaj, a ty jesteś nim zachwycony. Patrząc na skład, tak nikt tu nir ma prawa marzyć o LM w najbliższym czasie, ale mamy prawo chcieć oglądać Barcelone. Mecze z Bilbao, Getafe, BM to jedne z większych badziewi jakie widziałem. Nie wierzę że to się zmieni i dla mnie więcej czasu to zmarnowany czas
1
@Nazio87 no pewnie trzeba by płacić Ajaxowi
6
@Herato może tak, może nie. Nikt z nas nie wie jakim trenerem jest Xavi. A może będzie jak łysy?
0
@Ojciec5tkidzieci no pamiętam jak dziś, jak płakaliśmy ze Benitez w końcu poleciał. Wlazł Łysy i ledwo doczłapaliśmy majstra.
0
@arasz1819 dokładnie oby tak zostało jeszcze długo.
0
@Rewolucja123 Już go nie chcemy
0
@barcelonaLM Conye zawsze chce wzmocnień, z Laportem by się pozabijali
0
@AmigoBlancos a co kibic RM na to by zwolnić Ronalda, chciałbyś czy nie.
0
@Janiama Nie tu ma się zmienić atmosfera, a poziom gry FCB.
1
@arasz1819 Laporta sie go pozbył, ale nie możesz powiedziec że miał presje lub był krytykowany.
3
@arasz1819 Robi robotę to i szanowany. Czy Pimiente ktoś wyzywał że nie wszedł do 2 ligi? Nie, szanowali że dobra robote robi.
0
Czyli wróci za 6 miesiecy przy naszych ekspertach.
7
- Będziesz pan wisiał! - takie słowa pod koniec swojego wystąpienia w Sejmie Grzegorz Braun krzyknął w stronę ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wypowiedź ta oburzyła zgromadzonych na sali posłów. Polityk Konfederacji został za nie wykluczony z obrad.
No powiem wam, nic tylko głosować.
3
@Ronmes Światło od Orange działa świetnie. Polecam
6
@arasz1819 I tak nie uwierzą.
1
@goldmetaxa wy naprawdę myślicie ze to kwestia chęci?
0
@bartekvisca walić Real
7
@doc gdzie jesteśmy? . Piszesz jakbyśmy conajmniej skład Arki Gdynia mieli.
9
@LecimyPoMajstra ale nie pyknal. Na tym pilka polega
1
@barcelonaLM my nie mamy piłkarzy, u nich jakiś 20 latek w środku. Mają mocna pakę, nie to co Ronald
1
@Sulimo sory ale nie. Większego frajera od nas nie ma. Nawet celnego strzału u siebie nie było. Dwie kontuzje
0
@Explode Olmo chce za 70, to niech zmieni na tego chłopaka. No chyba ze musi byc La Masia i nasza filozofia to ok, nie nadaje sie
4
Dajcie jakis namiar na Lapcia. Wysle mu nazwisko Charles De Ketelaere, brac, nie wiem za co, ale mega talent, akurat na pozycji ktora by sie przydala.