0

@Conradxc wywalili Pimienta z Barcy B, a pierwszy zespół mu dadzą? :)

1

@blodziakk stawiaj, moim zdaniem wygrają z Interem

1

@Don Lucas jeśli jesteśmy bez pomysłu, taktyki, bez charakteru to chyba się wyklucza ze słowem w budowie

0

@norbi77 to rok już trwa nie 4 mecze jak piszesz

11

@macio_944 Faworytami to może nie, ale by chociaż w bramkę kopnąć to by się przydało

0

@parpe to jego wina o kontuzji Cou, to jego wina że Rakiety, Vidala nie ma a zastępcy gówno grają. Większego kretynizmu to dziś chyba nie przeczytam

0

@Krycha1899 czym powalczył, kretyńskimi faulami? Jakby Roberto tak faulował to byście go jechali jak szmaciarze.

0

@parpe Valverde to ty szanuj

0

@Cule1234 to po co wystawił chorego piłkarza :)

1

@Ronmes Jakby ci to powiedzieć, adios.

0

Szkoda ze w sobote z Sevilla nie graliśmy. Myślę że jutro twórca przyszłości Barcy tworzyłby ja sobie dalej ale w Fifie

4

Gavi niech się cieszy że nie wyleciał.

0

@SinMistico mam nadzieję że to żart z tym Olmo

1

@Janiama dlatego pisałem, że wejście do LM w przyszłym sezonie będzie sukcesem. Straty kasy w LM oraz straty finansowe za mecze w lidze tylko dobija Barcę. Do tego nadal nie słyszę o sponsorze. Mówiłem że Messi to must have że musi zostać bo on nam dupsko ratował to mnie ukrzyżowali, jaki to Lapcio dobry.

0

Barcelona 3 porażki u siebie w LM, pierwszy raz, Barcelona pierwszy raz bez celnego strzału w historii, to dopiero drugi mecz w historii gdzie nie wygrywamy u siebie na inaugurację. @arasz1819 jak ci się podobał mecz, taktyka itp, ucichles coś.

0

@kkbarca jeszcze Ansu :)

6

@GeneralXavi Przegraliśmy bo wszystko na Leo, zamiast grać zespołowo

0

Oby Lapcio miał zaklepanego sponsora. Bo ciężko powiedzieć z czego on wzmocni skład

0

Macie swojego Gaviego :)

0

Włączcie sobie Getafe i Arletic Bilbao tam już było widać, jak bardzo jesteśmy słabi.

0

Ludzie skład jaki Ronald wystawił to walka w defensywie i coś z kontry, stałego fragmentu. Ciężko tu grać do przodu bo bardzo defensywnie gramy. Mecz bez jaja, ale nie mamy składu by iść na Bayern na wymianę bo nas zjedzą.

0

@Lola120 do przodu do kogo :)

0

Są lepsi i tyle

0

@Piernik to tylko arasz. Krysia nawet gdyby 10 strzeliła to by krytykował.

2

@Gomess ciekawe jaki nick Mila tu ma.

0

@Rastafarnianin Dobry skład. W każdej formacji są mocni.

3

@BARCA1899Messi nie, moglibyśmy go spalić.

2

@Janiama Skończyłoby się jak z Miranda. Mecz z Totkami, co oni z niego zrobili to głowa mała

0

Ale marudzicie. Dajcie szanse Ronaldzikowi. Wie co robi przecież najlepiej

2

@marcin000019 Rozumiem, ze wiesz lepiej od kolesia z zarzadu? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?