tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy Nie wydaje ci się, że skoro z meczu na mecz jest coraz gorzej to raczej coś nie tak nie tyle z piłkarzami a.....pomysłem na mecz. ?
4
@kaladin No TS wczoraj pokazał jaki jest światowy wyjściem do piłki i pierwszą bramką.
2
@arasz1819 Nic nie róbmy, wszyscy są słabi, zamknijmy klub zostawmy tylko Ronalda i ciebie. Tymczasem Mołdawia wygrywa z RM, baardzo słabe Juve z jeszcze gorszym składem ogrywa Chelsea.
2
@barcelonaLM wiesz to jest ta różnica, masz słabszy skład, to nie krytykujesz piłkarzy a dobrze dobierasz taktykę.
0
@Rewolucja123 no przecież to nie jego wina :)
2
@ściah Tak jak Ronaldo który nie gra dla kasy. Z chwila zmiany taktyki i przejścia FDJ do obrony wszystko piło i to jest wina pana na ławce a nie sędziego, skuteczności. Benfica miała jeszcze więcej szans. żenujący komentarz
0
@barcelonaLM @arasz1819 ten pan nigdy nie powie, napisze złego słowa o Ronaldzie
8
No dobra to przetłumaczę wam konferencje byście nie musieli czekac:
- mieliśmy swoje szanse
- zmiana Pique popsuła nam pomysł
- mamy młodych zawodników
- na ten moment nie możemy walczyć z takimi zespołami.
- to nie moja wina
0
@Tomason Czy ty widziałeś 2 bramka i ustawienie zespołu. Czy jestem slepy? 4 piłkarzy Benfiki na skrzydle, nasz 1.
0
Wszyscy nas leja.
0
@Janiama Oj tam, to ukryta taktyka Ronalda. Będzie fajna wymówka po meczu
1
Takie Barcelonskie w ostatnich czasach, piłkarz wchodzi z wysokiego C, i z meczu na mecz coraz gorzej. Memphis
0
@barcelonaLM Gra zajebiecie hejterzy
0
@ObiektywnyKibic121 czyli slabiak :)
1
Widzę że wystarczyła kontuzja Pedriego i już go nikt nie chce. Jak słaby to sprzedać.
1
@Janiama Benfica Barcelona 1-1
0
Tiki taka i do przodu
2
No to jak Haaland nie przyjdzie :)
2
@Emhyr przecież on okresu przygotowawczego nie miał. Ludzie on tam miesiąc jest.
0
@Rewolucja123 postawił na Cou, nie gadaj głupot, Araujo zaczął grać jak wypadł Pique, Umtiti nie mógł grać dobrze wiesz, Puiga jako młodego skreślił Pjanica tez od początku. Gdzie tu wybór ojciec. Jak wszyscy wrócili na koniec Mingueza już tylko siedział na ławce.
2
@Ratamahatta dawaj te opcje, pisz o konkretach.
1
@prokofiew Zwolnienie po kilku meczach. Koleś jest rok.
0
@Ratamahatta Jesli nie oni to kto miał grać? Umtiti? Pjanic?
0
@Emhyr Przeczytaj oceny redakcji z meczu z Cadiz. Bardzo słabo wypadł.
0
@Peszko07 Pytanie co lepsze :) Pewnie wiekszosc chce zdalnie :D
1
@domisiek114 Złapie nadzieje po kilku dobrych meczach, a w szczególności po dobrych, nie koniecznie wygranych meczach z klubami z Topu. Do tego czasu dla mnie to przebłyski.
33
@Janas11224 A już myślałem, że grubo pochlałeś.
25
Pogadamy po środowym meczu. Z Cadiz go pojechaliście, że słaby, po Levante że już kozak. Dajcie kilka meczy by ocenić.
0
@Spoko_Hala_Fan Byli zaangażowani jak zawsze, ale mieli kilometry miejsca. Dlatego tak to wyglądało, inaczej się gra gdy masz czas by podać.
0
@maciekofcb masz jakiś filmik?