0

@kuz w tym kwadransie chyba :)

0

Rozsadza ten klub

0

@Titanito Pozyjemy zobaczymy w Styczniu

0

Czyli ratuje swoje stanowisko i wtedy CVC ok, Leo nie jest ok bo CVC wpływa na 50 lat działania klubu. Jak to prawda to dla mnie to ten sam poziom co Bartek.

2

@Maker0 czystych sytuacji? Jakoś nie pamiętam.

0

@Fenelon plakat Ryśka wisi? Bo ewidentnie jestes fanem.

5

@agaFCB rok marze by Ronald zniknął z klubu. Marze i marze i wielkie g.. z tego mam :( Też trochę pocierp.

0

@agaFCB Odpowiem ci, nie.

0

@cules100pro Średnio. Jest za młody i nie możemy od niego wymagać, popełnił sporo błędów. Ale jest przyszłością która Ronald ukształtuje

3

@MarcelNJ11 Cou niby w czym jest parterem. Ile jeszcze można pisać ze on odpali?

1

@DonRybson Pewnie o Olmo chodzi

1

Olmo jakaś kontuzja ze nie powołany?

2

Włosi graja pressingiem, co robi Hiszpania gra z pierwszej piłki. Coś czego bardzo dawno nie widziałem w Barcelonie, wieczne przyjmij podaj, przyjmij podaj

3

Hiszpania gra 4-3-3 z drużyną która bardzo dobrze gra pressingiem. I cud, Włosi mają spory problem, główny argument wybity, jak to się dzieje gra Busi w środku i też daje rade? Skład Hiszpanii nie jakiś wybitny. Jednak pomysł, taktyka na mecz ma sens?

0

@agrad0 a co ci socios nam dają?

0

@Azi wystarczy spadek wyników, mniejsza ilość kibiców niż założyli, nie wyjście z grupy LM, nie dostanie się do LM za rok. Ciekawe czy to też zgonia na Bartka. Audyt pokazał katastrofę Bartka i zarządzanie, ale obecny zarząd średnio ma plan, przynajmniej ja go nie znam jak ta sytuację odwrócić. Cały czas wygląda mi to na chęć sprzedaży klubu

0

@Kurkmen dokładnie.

4

@kuba1794 nowe wybory. Zarząd odpowiada majątkiem za zarządzanie klubem. Po to są poręczenia majątkowe

3

@Messibestplayerintheworld od samego początku miał z tym problem. Przylazł do klubu mając gówno plan.

0

@liamgreyhate na Pjanica znalazł nie chętny to i Cou byśmy nie pozbyli

0

@ViscaDelFritz1983 może inaczej, to ze on chciał zostać to logiczne, ale dlaczego Lapcio nie walczył by sie go pozbyć.

0

Tego Cou to ja nie zdzierżę. Po jaka cholera on został to ja nie wiem.

0

@Rewolucja123 Z każdej strony widać syf i chaos Ronalda.

2

@FC1899Barca w klatkach jak konie

0

@agaFCB To ty chyba gorączki 37.1 nie miałaś, my Konamy wtedy

4

@Rewolucja123 Nie szukaj logiki w Barcelonie, od bardzo dawna jest nie ma, czy za Lapcia, czy złodzieja Bartka. Więcej niż syf, a nie klub to nasze nowe motto

0

@kolomen2 Pepko

0

Nie wierzcie grubemu

0

Gruby to wie tyle co i my. Czyli nic nie wie

0

@BombowiecKrawczyk dokładnie. Jak co roku, przyjdzie wiosna i kaput

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?