tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz w tym kwadransie chyba :)
0
Rozsadza ten klub
0
@Titanito Pozyjemy zobaczymy w Styczniu
0
Czyli ratuje swoje stanowisko i wtedy CVC ok, Leo nie jest ok bo CVC wpływa na 50 lat działania klubu. Jak to prawda to dla mnie to ten sam poziom co Bartek.
2
@Maker0 czystych sytuacji? Jakoś nie pamiętam.
0
@Fenelon plakat Ryśka wisi? Bo ewidentnie jestes fanem.
5
@agaFCB rok marze by Ronald zniknął z klubu. Marze i marze i wielkie g.. z tego mam :( Też trochę pocierp.
0
@agaFCB Odpowiem ci, nie.
0
@cules100pro Średnio. Jest za młody i nie możemy od niego wymagać, popełnił sporo błędów. Ale jest przyszłością która Ronald ukształtuje
3
@MarcelNJ11 Cou niby w czym jest parterem. Ile jeszcze można pisać ze on odpali?
1
@DonRybson Pewnie o Olmo chodzi
1
Olmo jakaś kontuzja ze nie powołany?
2
Włosi graja pressingiem, co robi Hiszpania gra z pierwszej piłki. Coś czego bardzo dawno nie widziałem w Barcelonie, wieczne przyjmij podaj, przyjmij podaj
3
Hiszpania gra 4-3-3 z drużyną która bardzo dobrze gra pressingiem. I cud, Włosi mają spory problem, główny argument wybity, jak to się dzieje gra Busi w środku i też daje rade? Skład Hiszpanii nie jakiś wybitny. Jednak pomysł, taktyka na mecz ma sens?
0
@agrad0 a co ci socios nam dają?
0
@Azi wystarczy spadek wyników, mniejsza ilość kibiców niż założyli, nie wyjście z grupy LM, nie dostanie się do LM za rok. Ciekawe czy to też zgonia na Bartka. Audyt pokazał katastrofę Bartka i zarządzanie, ale obecny zarząd średnio ma plan, przynajmniej ja go nie znam jak ta sytuację odwrócić. Cały czas wygląda mi to na chęć sprzedaży klubu
0
@Kurkmen dokładnie.
4
@kuba1794 nowe wybory. Zarząd odpowiada majątkiem za zarządzanie klubem. Po to są poręczenia majątkowe
3
@Messibestplayerintheworld od samego początku miał z tym problem. Przylazł do klubu mając gówno plan.
0
@liamgreyhate na Pjanica znalazł nie chętny to i Cou byśmy nie pozbyli
0
@ViscaDelFritz1983 może inaczej, to ze on chciał zostać to logiczne, ale dlaczego Lapcio nie walczył by sie go pozbyć.
0
Tego Cou to ja nie zdzierżę. Po jaka cholera on został to ja nie wiem.
0
@Rewolucja123 Z każdej strony widać syf i chaos Ronalda.
2
@FC1899Barca w klatkach jak konie
0
@agaFCB To ty chyba gorączki 37.1 nie miałaś, my Konamy wtedy
4
@Rewolucja123 Nie szukaj logiki w Barcelonie, od bardzo dawna jest nie ma, czy za Lapcia, czy złodzieja Bartka. Więcej niż syf, a nie klub to nasze nowe motto
0
@kolomen2 Pepko
0
Nie wierzcie grubemu
0
Gruby to wie tyle co i my. Czyli nic nie wie
0
@BombowiecKrawczyk dokładnie. Jak co roku, przyjdzie wiosna i kaput