19

@amanter ale ja za nim tęsknię :(

0

@Deviler trzeba bylo go puścić. 180 baniek stracone. Real też by miał mniej siana, a tak trochę zaoszczędzili na następne okienko

2

Oooo dawno nie było, kluczowy mecz, kluczowy miesiąc, tydzień itd.. Szybko w tym roku.

4

No dziś buki to bawią się na całego

1

@Joe_Pesci viacom pro 2. Żyć bez tego nie można. Cudo

0

@Michael24 szkoda ze my nie wciskamy.

0

@BART97 też tak myślę.

2

@FioletoweOczy Myślisz ze nas Espanayol by nie cisnął?

0

@Encore Pep to ma pake

4

@Comentateiro pieśń o Ronaldzie

13

@Arkon odpowiem Ci. Bo wszystko tylko nie PiS i PO, to główny argument, a drugi że mają zajeb plan na gospodarkę, ale nikt go nie zna, nawet Korwin

0

@Encore takie 1-3,1-4 będzie

0

@takisobiektos on jest wypożyczony.

0

@Messibestplayerintheworld koleś nie gra z 4 miesiące ale od razu w skład wejdzie. Havi pierd. Mam wrażenie

1

@Pawel13sz hehehe dokładnie

0

@Azi jest Krzysio Bosak. Jest cudny

1

@FC1899Barca te konto to prowadzi jakiś Pisior, tyle w tym prawdy

1

@Azi dostaną ja w formie oświadczenia. Będzie brzmieć. " Drodzy Piłkarze z poważaniem wasz trener"

0

@FranekCastle no dobra, dajmy 1%. Chyba że trenera zmienimy to jeszcze został kawał sezonu

0

@Kielakowy ale o co ci chodzi? Musimy kibicować PSG czy co? Obrażamy Leo czy co? Jest tu kilka osób które go cały czas jechały nawet gdy u nas był. Tyle, ale to nie jest żadna skala bo to mniejszość jest

1

@Joe_Pesci Bo to jest prawda.

0

@tadzik447 Nazywa sie to " Sponsor" coś co Lapcio obiecał jak i zostanie Leo.

1

@amanter Meczy mnie że ten Mendes za takie pieniądze do PSG trafił, pozycja która tyle lat leży i zdycha u nas. :(

0

@arasz1819 ale ty uporem maniaka twierdzisz ze jest wybitnym trenerem, że tu jakiś progres jest, że okres przejściowy po pierwszym przejściowym. Allegri tam jest progres, może i nic nie wygrają ale widać ze coś w zespole sie poprawia, wyniki, bramki, styl. U nas tylko wymówki

0

@Kgorecki2500 Chu.. wierze w te newsy dziennikarskie

2

@doc Dopiero co słyszałem 3 mecze, Cadiz, Getafe, Levante czy jako tak. Dziennikarskie pierdoltey, Papcio nie ma planu B, bo nie miał nawet planu A i nadal nie ma

2

@Commandement Ja chce kogoś kto wywalczy 4 miejsce w LL. A od nowego sezonu TH. Reszta,styl czy graja młodzi, starzy czy na wozkach, ładnie, brzydko mam w dupie.

6

Komentarz usunięty

5

@BarcaInfo tu nie chodzi o samą krytykę. Tylko że on nadal nie rozumie że wychodzi na ring jako amator, walcząc z profesjonalistami. Co z tego że warunki są jak taktycznie i technicznie nie ma pomysłu na walkę, albo ma jednowymierowa. Rywal zawsze wie kiedy i jak zespół Ronalda będzie wyglądał, zawsze. I tak od roku, powrót z l4 nic tu nie da.

0

@Criss18Barca myślę że nie miał. Bo on kompletnie nie ma projektu sportowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?