tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@amanter ale ja za nim tęsknię :(
0
@Deviler trzeba bylo go puścić. 180 baniek stracone. Real też by miał mniej siana, a tak trochę zaoszczędzili na następne okienko
2
Oooo dawno nie było, kluczowy mecz, kluczowy miesiąc, tydzień itd.. Szybko w tym roku.
4
No dziś buki to bawią się na całego
1
@Joe_Pesci viacom pro 2. Żyć bez tego nie można. Cudo
0
@Michael24 szkoda ze my nie wciskamy.
0
@BART97 też tak myślę.
2
@FioletoweOczy Myślisz ze nas Espanayol by nie cisnął?
0
@Encore Pep to ma pake
4
@Comentateiro pieśń o Ronaldzie
13
@Arkon odpowiem Ci. Bo wszystko tylko nie PiS i PO, to główny argument, a drugi że mają zajeb plan na gospodarkę, ale nikt go nie zna, nawet Korwin
0
@Encore takie 1-3,1-4 będzie
0
@takisobiektos on jest wypożyczony.
0
@Messibestplayerintheworld koleś nie gra z 4 miesiące ale od razu w skład wejdzie. Havi pierd. Mam wrażenie
1
@Pawel13sz hehehe dokładnie
0
@Azi jest Krzysio Bosak. Jest cudny
1
@FC1899Barca te konto to prowadzi jakiś Pisior, tyle w tym prawdy
1
@Azi dostaną ja w formie oświadczenia. Będzie brzmieć. " Drodzy Piłkarze z poważaniem wasz trener"
0
@FranekCastle no dobra, dajmy 1%. Chyba że trenera zmienimy to jeszcze został kawał sezonu
0
@Kielakowy ale o co ci chodzi? Musimy kibicować PSG czy co? Obrażamy Leo czy co? Jest tu kilka osób które go cały czas jechały nawet gdy u nas był. Tyle, ale to nie jest żadna skala bo to mniejszość jest
1
@Joe_Pesci Bo to jest prawda.
0
@tadzik447 Nazywa sie to " Sponsor" coś co Lapcio obiecał jak i zostanie Leo.
1
@amanter Meczy mnie że ten Mendes za takie pieniądze do PSG trafił, pozycja która tyle lat leży i zdycha u nas. :(
0
@arasz1819 ale ty uporem maniaka twierdzisz ze jest wybitnym trenerem, że tu jakiś progres jest, że okres przejściowy po pierwszym przejściowym. Allegri tam jest progres, może i nic nie wygrają ale widać ze coś w zespole sie poprawia, wyniki, bramki, styl. U nas tylko wymówki
0
@Kgorecki2500 Chu.. wierze w te newsy dziennikarskie
2
@doc Dopiero co słyszałem 3 mecze, Cadiz, Getafe, Levante czy jako tak. Dziennikarskie pierdoltey, Papcio nie ma planu B, bo nie miał nawet planu A i nadal nie ma
2
@Commandement Ja chce kogoś kto wywalczy 4 miejsce w LL. A od nowego sezonu TH. Reszta,styl czy graja młodzi, starzy czy na wozkach, ładnie, brzydko mam w dupie.
6
Komentarz usunięty
5
@BarcaInfo tu nie chodzi o samą krytykę. Tylko że on nadal nie rozumie że wychodzi na ring jako amator, walcząc z profesjonalistami. Co z tego że warunki są jak taktycznie i technicznie nie ma pomysłu na walkę, albo ma jednowymierowa. Rywal zawsze wie kiedy i jak zespół Ronalda będzie wyglądał, zawsze. I tak od roku, powrót z l4 nic tu nie da.
0
@Criss18Barca myślę że nie miał. Bo on kompletnie nie ma projektu sportowego.