0

@Ptasior A Real zero

3

@Dankhog odpowiem Ci. Czy to Ronalda wina że Dest nie wykorzystał? A po drugie Sevilla też przegrywa, a po trzecie, a ile RM ma pucharów w poprzednim sezonie.? To są fakty

1

@Ptasior A ja ze wygramy i będziemy mieć, dwa puchary. Gamper i Maradona Cup

2

@Wiktorek2002 naprawdę nie chcesz wiedzieć

1

Laporta, ciężko pracujemy i będziemy jeszcze ciężej.

0

@barcelonaLM Mario, nie lubię cię

6

Przypomnę słowa viceprezydenta tego syfu. Jesteśmy w gazie, to padło po meczu z Valencia i Dynamo.

1

Ronald ma 3 mecze czy ile by nadal udowodnić swoją wartość trenerska :) nie mamy sponsorów, kibice olali trybuny, wypadniemy z LM, idzie dopiero katastrofa finansowa, Bartek to pikuś przy tym.

1

Rudy po meczu, graliśmy lepiej, zasługujemy na więcej. I tak do usranej śmierci Laporta będzie go trzymał. Wszystko wolno, bez pomysłu, każdy piłkarz cofnął się w rozwoju.

10

@BarcaInfo Ale te statystyki to katastrofa. Możemy mówić o problemach, ale bez przesady.

0

@Rewolucja123 Znając naszych geniuszy medyków, to pewnie na miesiąc wypadnie.

2

@Dojaar Ta ten w gajerku chce by można było jeździć po alkoholu, dopiero po wykroczeniu karać, no i ograniczenia prędkości też są dla debili

5

@Waslak12 z perspektywy czasu. Szczekają, szczekają i nic więcej. A jak trzeba działać to wstrzymują się od głosu.

6

Remis z Cornella. Grubo, tam nie grała Barca B. Duża część pierwszego składu. Brawo Ronald.

1

@Lisek To wyjdź i graj jak w ciebie rzucają z trybun, raz, drugi trzeci raz. Cwaniaczek zza komputera

0

@Kengo Byli bezmocno oslabieni w tym meczu. Ale fakt, jedna wtopa i po eliminacjach

0

@Koni8M Bo to Anglia miała piłkę.

3

Odpowiem czego można się spodziewać bo to łatwe. KONTUZJI :)

0

Mamy znacznie lepszych piłkarzy, ale pomysł na ten mecz to chyba Ronald ustawiał. Nikt nie wie co ma grać

0

@JohnnyBarca zdziwię się jak będzie. Tzn dużo będzie zależeć od meczu z Valencia i Dynamem. Jak będzie słabo to mało ludzi będzie

0

@tomek8756 za takie pieniądze, zawsze coś się znajdzie. 4 zł miesięcznie

1

@slayer A ludzie kupują.

2

Wczoraj wiceprezydent potwierdził, że nie stać nas na Halanda, ale Sport wie lepiej.

0

@Woland10 Sorki nie ta korespondencja :)

0

@Woland10 człowieku pozwól ze mam swoje zdanie. Dla ciebie licza sie tylko statystyki.

1

@Woland10 Był to był, każdy inny tez mogł z karniaczków sprzelać. Chłop 36 lat i dla mnie kozak nadal. Nie lubie go, ale chyba bardziej negowanie jego osoby

2

@Deviler No i napisałeś, no i ok, i rozumiem, że codziennie będziemy o tym dyskutować ? Dla ciebie ELwy jest najlepszy, dla innych Leo a dla RM Benzema. Kazdy ma prawo do opinii

10

Z naszymi medykami, minimum 2 miesiace

1

@Litman Tego to chyba nikt nie rozumie. Nie licza sie kompetencje a to by była kobieta.

2

@arasz1819 Ta, a to że Klopp cały czas walczył by został to nie jest istotne? Każdy piłkarz jest krytykowany jak w zespole nie idzie, Mane, Salah wszystkich jechali w LVP w poprzedni sezonie. W PSG gra dopiero miesiąc, równiez ogólnie cały zespół PSG gra średnio, piszesz, że potrzeba zawsze czasu dla piłkarzy trenerów itp, ale rozumiem, ze to dotyczy tylko Ronalda by miec 3 letnia karencje, reszta musi grać od razu zajeb. po tygodniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?