tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior A Real zero
3
@Dankhog odpowiem Ci. Czy to Ronalda wina że Dest nie wykorzystał? A po drugie Sevilla też przegrywa, a po trzecie, a ile RM ma pucharów w poprzednim sezonie.? To są fakty
1
@Ptasior A ja ze wygramy i będziemy mieć, dwa puchary. Gamper i Maradona Cup
2
@Wiktorek2002 naprawdę nie chcesz wiedzieć
1
Laporta, ciężko pracujemy i będziemy jeszcze ciężej.
0
@barcelonaLM Mario, nie lubię cię
6
Przypomnę słowa viceprezydenta tego syfu. Jesteśmy w gazie, to padło po meczu z Valencia i Dynamo.
1
Ronald ma 3 mecze czy ile by nadal udowodnić swoją wartość trenerska :) nie mamy sponsorów, kibice olali trybuny, wypadniemy z LM, idzie dopiero katastrofa finansowa, Bartek to pikuś przy tym.
1
Rudy po meczu, graliśmy lepiej, zasługujemy na więcej. I tak do usranej śmierci Laporta będzie go trzymał. Wszystko wolno, bez pomysłu, każdy piłkarz cofnął się w rozwoju.
10
@BarcaInfo Ale te statystyki to katastrofa. Możemy mówić o problemach, ale bez przesady.
0
@Rewolucja123 Znając naszych geniuszy medyków, to pewnie na miesiąc wypadnie.
2
@Dojaar Ta ten w gajerku chce by można było jeździć po alkoholu, dopiero po wykroczeniu karać, no i ograniczenia prędkości też są dla debili
5
@Waslak12 z perspektywy czasu. Szczekają, szczekają i nic więcej. A jak trzeba działać to wstrzymują się od głosu.
6
Remis z Cornella. Grubo, tam nie grała Barca B. Duża część pierwszego składu. Brawo Ronald.
1
@Lisek To wyjdź i graj jak w ciebie rzucają z trybun, raz, drugi trzeci raz. Cwaniaczek zza komputera
0
@Kengo Byli bezmocno oslabieni w tym meczu. Ale fakt, jedna wtopa i po eliminacjach
0
@Koni8M Bo to Anglia miała piłkę.
3
Odpowiem czego można się spodziewać bo to łatwe. KONTUZJI :)
0
Mamy znacznie lepszych piłkarzy, ale pomysł na ten mecz to chyba Ronald ustawiał. Nikt nie wie co ma grać
0
@JohnnyBarca zdziwię się jak będzie. Tzn dużo będzie zależeć od meczu z Valencia i Dynamem. Jak będzie słabo to mało ludzi będzie
0
@tomek8756 za takie pieniądze, zawsze coś się znajdzie. 4 zł miesięcznie
1
@slayer A ludzie kupują.
2
Wczoraj wiceprezydent potwierdził, że nie stać nas na Halanda, ale Sport wie lepiej.
0
@Woland10 Sorki nie ta korespondencja :)
0
@Woland10 człowieku pozwól ze mam swoje zdanie. Dla ciebie licza sie tylko statystyki.
1
@Woland10 Był to był, każdy inny tez mogł z karniaczków sprzelać. Chłop 36 lat i dla mnie kozak nadal. Nie lubie go, ale chyba bardziej negowanie jego osoby
2
@Deviler No i napisałeś, no i ok, i rozumiem, że codziennie będziemy o tym dyskutować ? Dla ciebie ELwy jest najlepszy, dla innych Leo a dla RM Benzema. Kazdy ma prawo do opinii
10
Z naszymi medykami, minimum 2 miesiace
1
@Litman Tego to chyba nikt nie rozumie. Nie licza sie kompetencje a to by była kobieta.
2
@arasz1819 Ta, a to że Klopp cały czas walczył by został to nie jest istotne? Każdy piłkarz jest krytykowany jak w zespole nie idzie, Mane, Salah wszystkich jechali w LVP w poprzedni sezonie. W PSG gra dopiero miesiąc, równiez ogólnie cały zespół PSG gra średnio, piszesz, że potrzeba zawsze czasu dla piłkarzy trenerów itp, ale rozumiem, ze to dotyczy tylko Ronalda by miec 3 letnia karencje, reszta musi grać od razu zajeb. po tygodniu.