2

@Arkon Kozak promocja. 4zł miesiecznie :)

0

@patrykzmc2000 My zaczniemy rozmawiać, jak już podpisze z Borussia, za takie pieniadze nie ma co kupowac za tani.

4

@robsesh "Czeskie ministerstwa środowiska i spraw zagranicznych przygotowują umowę z Polską dotyczącą Turowa. Według
zapowiedzi strony czeskiej porozumienie ma obejmować m.in.
udostępnienie przez Polskę wszystkich dostępnych informacji na temat
wpływu działalności kopalni, budowy w niej ściany ochronnej oraz wału
ziemnego, a także zwrot wydatków związanych z budową nowych i
wzmocnieniem istniejących źródeł wody pitnej po czeskiej stronie
granicy. Te prace mają kosztować ok. 40-50 mln euro - szacuje czeski
rząd."

Zdziwiony? Pewnie chciałes wyskoczyć z tekstem że Czesi chcieli by Turów zamknąć, otóż nie.

1

@draxidox No nie wydaje mi się ze chodziłeś 7-16. Max było 8-15 ( i to nie w każdym dniu tygodnia ), a 2h to bardzo duża różnica. Bliżej mi do 40-tki dodam, więc wątpię by u ciebie było inaczej.

Ja teraz zdecydowanie bardziej wole by uczyli sie krócej, a by mieli czas na inne zajęcia po szkole, sport, czy języki obce itp.

11

No i PIS na standardzie, szczekaja, szczekaj, jak to oni zrobią po swojemu i cyk.
- Kara za Turów? zapłacimy, jak rozumiecie wszyscy za to bekniemy, bo PIS nie chciał wczesniej isc na ugody z Czechami. 100-tki milionów złotych bo kur. mądrzejsi
- TVN jednak z licencja.

W obu przypadkach nie mieli narzędzi a i tak w zaparte szli.
Tylko co z tego w TVP powiedzą, że to wina UE, dadzą nowe socjale i znowu 35% w wyborach. A co najgorsze nikt za Turów nie poleci

2

@Przemek2323 niech zgadnę, doliczyli się 12-stu osób

0

@against_modern_football jak można dostać 30 dni.? Ostro musiałeś pocisnąć

0

@ShinobiQWE Ograniczasz towar i cyk, ceny w górę, materiały budowlane to samo, transport z Chin poszedł kilkaset%. To nie jest przypadek, tak się teraz robi biznes

0

@ShinobiQWE poprostu jest to dobry moment na podwyżki i wszyscy korzystają.

3

@Janiama Nie wiemy i ty też nie wiesz. Takie troche wróżenie z fusów bo w sezonie przygotowawczym i tak Gavi by wystąpił.

4

I cyk nowe usprawiedliwiono dla Ronalda.

3

@lucas/catalan jak każdego Polityka

0

@ToshyFCB przecież Gavi, Busi, Garcia dobrze grali w reprezentacji, a to Ronalda zasluga

0

@barcelonaLM dlatego to jest pod stołem

1

Komentarz usunięty

2

Najważniejsze jest co innego. Luis Enrique przywrócił mi wiarę, że przy odpowiednim trenerze nasi piłkarze mają przyszłość. Pozostaje czekać na zmianę na ławce.

0

@Barca1922 Czy ty rozumiesz ze liczy się podanie? Czy to za trudne?

0

@Encore liczy się podanie, a w trakcie podania Mbappe był na spalonym. No chyba ze linie pokażą

2

@Waslak12 no to zmanipulowany to jesteś ty przyjacielu.

7

@oskar_wojak Spokojnie to dopiero drugi sezon przejściowy, jeszcze 2 i może się poddadzą i go wymienia

7

@Waslak12 W czym jest zmanipulowany?

7

Enrique ma znacznie słabszy skład, a to Hiszpania kontroluje mecz. Co robi pomysł na mecz. Nudno bo nudno, ale podoba mi się, że słabszy zespół na papierze daje radę.

0

@IronSanHybrid narodowościowcy. Przypomnijcie mi w jakiej partii te mendy są.

2

@tobiasson92 może darmowa terapię zrobią, jakieś kółeczka wsparcia.

1

@Sau_Ron nic Coutinho nie przebije.

2

@arasz1819 Ile czasu te przejściowe? rok temu mówiłeś że następny sezon rozliczasz Ronalda , po tym roku ile będzie? Tylko mi nie wyjeżdżaj z Leo, bo chodzi o styl gry, którego nie ma i nie było

0

@ToJa79 co to znaczy wszystko?

3

@Mroziu No i co ugral z reprezentacją? LM zdobył? Statystyki miał najlepsze, ale bez sukcesów z reprezentacją nie ma szans.

11

@Pustelnik Daj swoich kandydatów.

1

@Kengo porazka w srode i nie bedzie co z tych statystyk zbierac. Jak Sousa odpadnie z walki przez Albanie to nic go nie bedzie bronic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?