0

@FafitFCB widać że zespół zaczyna się rozwijać, a nie ma dobrego składu. Też ma kontuzje itp.

0

@FCB_dimiC Jak można kogoś krytykować jak kompletnie nie grał. To hipokryzja, bo jak ktoś wchodzi po kontuzji to czytam, że musi miec rytm meczowy, rozumiem ze Pjanic nie musiał wiec, on musi wejść i zrobie różnice. Nie wiem ile mógł nam on dać, ale wiem jedno, nie mógł miec formy nie grając

1

@BART97 Lapcio ma jeden plan, opierdzielić klub. Czym trudniej będzie tym szybciej socios sie na to zgadza. Zadłużenie jest ogromne po poprzednikach, a przypominam, że teraz swoim majątkiem odpowiada Lapcio z ekipa. Wie ze bez sprzedaży Barcy nie ma szans wyjść na prosta

0

@FCB_dimiC Jeśli grasz 4 mecze na krzyż to jak ma nie poruszać?

0

@goldmetaxa No dorzuca jeszcze większe ilosi miejsc w zarządzie, wiec chyba nie

0

@Kamiloza91 najważniejsze zająć 4 miejsce. A ile pkt to mało istotne

0

@mekston To jak Alaves wygrało z AM?

0

@mekston Alaves np, ma lepszych tak? Getafe, Cadiz, Bilbao, Benfica?

1

Włączyłem z nudów FMMA na strims. No dobra Barca jeszcze podłogi żenady nie dotknęła.

0

@Rewolucja123 Kazdy system do dupy. Daj statystyki bez Leo, on tuszował wielkie g. Ronalda

6

Żenady ciąg dalszy.

0

Widać wyraźnie ze nadal coś jest miedzy klubem a trenerem. Jak dla mnie strzela w taktykę, sklad, niemoc itd

1

@pax nie dostajemy się do LM za rok i poleci pół składu by finanse ratować. Albo sprzedaż klubu, bardziej myślę że to drugie.

1

A może Lapcio się dogadał z Ronaldem. Ze powiedzmy Ronald zadeklarował że z 5 meczy poprawi wyniki s jak nie odejdzie za darmo? Dlatego się tak zachowuje Lapcio. Naiwny jestem

0

@martin3131 na tym polega gra Simeone, kontra. Wystarczyło oddać im piłkę

0

@barcelonaLM bo Alaves oddało im piłkę. Czyli zrobili coś czego AM nie lubi nie umie. A my, :) zagraliśmy dokładnie w 100% to co AM chciało.

0

@Yoshimitsu22 inne drużyny też nie mają Leo i jakoś grać potrafią.

0

@maroon nie zniszczył. Legendę to zniszczył Ronald.

1

Tu też kolejna cudowna zmiana Lapcia.

4

@martin3131 kompletnie nie wie jak z kim i co grać. Wrócił Ansu, wrócił Cou nic się nie zmienia, dramat trwa w najlepsze, rozumiem że wraca Dembele i zespół nagle gra najlepsza piłkę :)

2

@Janiama Nie zapomnij w nowym poście napisać. Gramy młodymi więc jako że jesteś ekspert takie wyniki będą. Bo tego jeszcze dziś nie napisałeś

4

@Rewolucja123 czy to istotne. Mnie to już nawet nie śmieszy, tzn wypowiedzi Ronalda. 20 lat Kibicuje tylko Barcelonie i nigdy nie byłem tak załamany, nie samymi wynikami tylko jak bardzo beznadziejni ludzie zarządzają klubem i zespołem. Straszne uczucie

0

@albi to nie jest okres przejściowy, a okres po Leo Messim, prawda @arasz1819 ?

0

@mekston a kto Koemana nie ogrywa

1

No dobra. Co powie Ronald po meczu? Czy jednak wystawi asystenta?

1

@Janiama odpal sobie Barcę B jak ciebie to jara

1

Taktyka mistrzów, 4-3-3 jakbyśmy mieli super skład. Simeone tylko czekał, AM nie lubi grać Pilka to co zrobiliśmy, gramy dokładnie to co chcą byśmy grali. Jesteśmy Levante z przed tygodnia.

1

Trzeba wywalić wszystkich Amigosow bo oni winni. Zostało dwóch, ciekawe co teraz jest powodem.

0

Niespodzinaki nie ma. AM meczy się z każdą drużyna. Nas muca jak dzieci. Jeśli Lapcio nic nie zmieni to i LE nie będzie za rok. Chyba że robi to specjalnie by sprzedać klub

1

@Comfortable_ o to że dyrygenta nie ma. Każdy gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?