tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
U nas nie może być normalnie. Syf był za Bartka, syf jest za Lapcia. :)
1
@Joe_Pesci 300zł, mowie o sumie obu podwyzek + 500zł nowy ład+prad+gaz, wiec jestem od przyszłego roku biedniejszy o 1000zł. Taki tam fajny start, po prostu zrezygnuje z kilku elementów, patrz kablówka, inny net, jedna restauracja mniej. Na pewno napedze gospodarke ale mniej. Coś czuje że dużo ludzi tak zrobi, ciucholand to już only zalando z kuponami rabatowymi z forum, wiec napędze niemiecka firmę. :)
0
Stracili tylko 3 dni na negocjacje.
0
@KorNick Jeśli to prawda to nic nie załatwili tylko siano poszło na wylot naszej delegacji
0
@Jakchcesz Jeszcze :) Jak znam życie dwa podania i będzie już gwiazda :) Tak to tu działa z młodziakami u nas.
0
@Jakchcesz o ho nowy pupil się szykuje LR. Młody, perspektywiczny co się może nie udać.
1
@Przemek2323 Duda jedyne co obalał to flaszkę. A nie komunę
0
@normasubiektywna poprpstu uważam że to trener, który właśnie za wyniki może zostać zatrudniony przez PSG. Czy Zidane lepiej pasuje, nie wiem.
0
@Naturopata styl jak BM czy LVP. Bardzo ofensywnie, pressing, gra z pierwszej piłki.
0
@ranger3120 Leci Xavi, min 1,5 roku dostanie.
6
Ajax Erika ten Haga
- 2019 - półfinał Ligi Mistrzów
- 16 wychowanków podczas EURO 2020 - najwięcej spośród wszystkich klubów
- jedna porażka na 14 wyjazdowych spotkań w Champions League
- najwyższa wygrana w historii ligi holenderskiej - 13:0 z VVV Venlo
- 185 milionów Euro na plusie z transferów ????
Obecnie:
- Lider Eredivisie, bilans bramek 37:2
- Lider grupy C z kompletem zwycięstw, zapewnionym już awansem i bilansem bramkowym 14:2
Ukradłem z fb. Moim zdaniem przyszły trener PSG. Pochetinho wyleci
0
@Marcin91fcb trola sobie w chacie poszukaj
0
@JohnnyBarca kto zarządza burdelem? Kto nic nie robi ze sztabem medycznym, Dembele wchodzi na 20 minut kontuzja. A co Lapcio mówił tydzień przed zwolnieniem Ronalda, ma pełne wsparcie, na pewno go nie zwolnimy. I po tygodniu cyk. Z zatrudnieniem Xaviego problem. Dużo złego PR-owego dzieje się przy Barcelonie. A Lapcio tego nie lubi, historia z Dembele nie jest potrzebna skoro wypada tylko na jeden mecz. Pewnie sobie dodaje, ale nie wierzę nic w co robi Laporta
0
Pytacie o co chodzi z Dembele. Lapcio to pr-owiec i coraz bardziej wszyscy go krytykują za decyzję lub ich brak. Dembele niby zdrowy, w sobotę nie zagra, a wróci po przerwie. Wyjdzie że niby wszystko ok by tylko dobrego imienia Lapcia nie popsuć. Widzimy przecież jak wygląda jego zarządzanie.
0
@Pawel13sz I cyk wraca z kontuzja
0
@Vebrol PiS też wszystko na kredyt jedzie i się nie martwi. Będzie dobrze, kiedyś zapłacą
3
@tristan87 Czyli po przerwie reprezentacyjnej wraca.
0
@PatrychoO Nie maja :D
3
@arasz1819 Patrz pierwszy mecz u siebie z Dynamem nie był szczesliwy. Zmiażdżyliśmy rywala u siebie. Dodam że oceniasz trenera tymczasowego po tygodniu, a z a Ronaldem ponad rok ja z tobą rozmawiam i od początku słyszę ze idioci jesteśmy bo oceniamy po miesiącu, dwóch, sezonie, roku itd.
8
@arasz1819 Jak na razie zmieniły sie wyniki vs twój Ronald. Pierwszy wyjazd potrafili wygrać z tym słabym składem o którego Ronald miał pretensje.
0
@Janiama Może właśnie tak wygląda profesjonalizm naszych medyków. Ok zielone, ale niech gra malutko na poczatku
0
@Borneo I co 6 miesiecy bedziesz sie szczepił?
0
@PatrykBarca Bo zamieszanie zrobił. Wyglądał dobrze
0
@Tomason Masz gdzies info jaki to lek? Ciekawy jestem jaki producent.
1
@Mathew86 Nie no zajebiscie. 4 miesiace sie leczyl, zagrał 25 minut i kontuzja.
0
@cata_luna Nie miał, bo z korespondencji wynika, że miała sie dobrze, a lekarze czekali aż płód umrze, tyle czekali, że poszła sepsa, a sepsa to godziny. Ta kobieta potwierdziła, że lekarz sie obawiał aborcji bo to nielegalne w wchwili gdy zagrożenia życia nie ma. Wiem co pisze. Tak to nie była ustawa, przepraszam, Konfederacja złożyła o opinie czy konstytucyjna była poprzednia ustawa. Tylko to nic nie zmienia. Najważniejsze, że teraz płód i matka będa miały piekny pogrzeb, katolicki itd. Taki po konfederackiemu, no bo jak oni wierzący to wszyscy muszą być.
2
"Sergiño Dest cierpi na lumbago" - cały sztab medyczny to lombado kur.. To jest nie pojęte ile kontuzji u nas występuje. Każdy powrót na boisko to praktyczne za chwile kolejna kontuzja.
0
@CLionelMessi Co ma talent do kontuzji?
0
@cata_luna przypomnij mi kto złożył ta ustawę do TK, podpisana wszystkimi posłami bez wyjątku? Kto gratulował po ogłoszeniu werdyktu?
0
To teraz wiemy dlaczego nagle Dembele chce przedluzyc kontrakt. :D