0

@Irmscher10 Dobrze, powiem mu.

1

@Jakchcesz Nie było Franka to nie ma o czym pisać :)

2

@macio_944 Ma tylko zazwyczaj wystarcza na 15 minut sił, albo to rywal gra pressingiem, a my wtedy mamy pełne portki.

5

@Comfortable_ grubo się mylisz.

2

@CZaras myślę że jednak do końca roku damy mu spokój. Jest taki syf że gorzej nie będzie, a jak już to na piłkarzy szambo się wyleje. Pupilki do hejtu są. De Jong, Depay, Amigosi z TS na czele

25

I teraz pytanie, czy 148trener Ryśka w końcu zobaczy w nim ten geniusz? Czy to ten moment. Ciekawe

1

@tomek8756 Jak na razie szef przez maleńkie s. Oby to się zmieniło

0

@konrad1661 Pedri i Pique tez mieli wrócić. Dembele raczej dopiero na LM

3

@Mathew16 Nie martw sie Lewica, martw sie tym, że Nato cicho siedzi.

1

@Mathew16 Co za debilne porównanie. Białoruś z Putinem z premedytacją rozkrecaja aferę na granicy Nato. Jest to czysta prowokacja i zobaczymy jak to się skończy, Putin wie, że my straciliśmy juz wszystkich sojuszników. Poprzednie 33 osoby nie maja nic wspólnego z tym co teraz sie dzieje.

3

@Zawsze_Wierny i Laporcie, który biernie na to wszystko patrzył

42

@Jakchcesz Jak na treningu grasz w dziada tylko to tak się kończy

3

@Songo91 I git zaoszczędzimy na wyplacie.

6

@Alustic gdzie masz takie info?

0

@debu1989 Jezus człowieku, on zarobia 18 baniek, za 8 poszedł. A ty dalej swoje, kończmy dyskusje. 18 baniek brutto co innego u nas a co innego w Niemczech, inne podatki. Nic to nie zmienia u nas dramat piłkarza

1

@TylkoBarca7273 Poprzednie Alaves, Dynamo, Celta - i co daliśmy radę , 5pkt

1

News na głównej stronie Gazeta.pl / RM nie miał takiej przewagi od 34 lat nad Barcelona. A przypomnę RM gra słabo. Dobranoc, strona jak pudelek ale jednak

1

@barcelonaLM Myślę ze po tym newsie to raczej tak z min 10 lat kontuzja. Szczerze to nic nie wiemy

0

@debu1989 no to pomogę. 8+18 pensja. Ile to jest?

0

@kamiVeB Wszystkie nasze 9-tki za Falcao.

0

@barcelonaLM I RSSS

0

@debu1989 Chcieliśmy, ale wypozyczenie to 25 baniek. W połowie sezonu potwierdzili ze go nie wykupią, zgadnij dlaczego, zgadnij dlaczego nie chcieli negocjować tej kwoty ani przedłużenia wypożyczenia. Cou był rezerwowym, wiesz o tym?

1

@VegetaPolska możemy wam Ldj pożyczyć jak chcecie, za paczkę fajek

0

@debu1989 to dlaczego go nie wykupili, ba nawet nie próbowali przedłużyć wypożyczenia. Odpowiem Ci za słaby

0

@Cochise kiedyś tu była moderacja która prowokacje i konta RM BLOKOWAŁA. Teraz robią co chcą

2

@debu1989 Ale trzeba być funbojem by mieć takie myślenie. Współczuję

0

@Kgorecki2500 Nie ma w tym pocieszenia, kolejny ponad miesiąc out :(

0

@fart powiedziałbym w punkt, ale nie

0

@Janiama widzę że poprzedni komentarz zabolał znawcę.

0

@Janiama My nie mamy poziomu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?