tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Olmo to nie skrzydłowy
9
@Maciej_T Bo marszem tego nazwać nie można. Od 10 lat kończy się to wojna z Policja
0
@gumaz ta bo Rosja wejdzie w wojne z NATO
0
@Lucassito nie zgłosiła się Barca po Pedriego. Został polecony przez znajomego Bakero. I to Bakero walczył by do nas przyszedł.
2
@patrykzmc2000 patrząc na transfery Ajaxu, brać
0
@Striker poczytaj o Pedrim, po pierwsze to on bardzo chciał, odrzucił wszystkie lepsze oferty, po drugie nie my go znaleźliśmy, polecił go znajomy klubu i to Bakero po niego pojechał. Nie obserwowaliśmy go nawet.
0
Dla mnie przereklamowany
1
@xVENUMx jest ok. Ale dla mnie najlepsze Universal shock therapy
0
@Rewolucja123 git potrzebujemy go. Wiem że wszyscy uwielbiacie krytykować Amigosow, ale Pique dla mnie cały czas bardzo równy, wysoki poziom prezentuje. Oczywiście wpadki ma jak np Alaves, ale ogólnie mocny pkt.
1
@tomek8756 aha czyli jak wypierd. Sąsiadowi okno w samochodzie kamieniem to mam prezydenta miasta oskarżyć bo mi ten kamień zostawił.
0
@Janiama I to działania spowoduje, że wyjdzie kto jest profesjonalista, a kto nie. Bo jak dla kogoś bedzie ważne i bedzie dyskutował o posiadaniu telefonu w szatni to da do myślenia trenerowi.
17
@Abominacja Wspomnimy z końcem roku. Az ciebie dodałem do obserwowanych by nie zapomnieć
0
Przyszedłem do pracy o normalnej porze, oczywiście robie swoje, ale w miedzy czasie pisze na forum FCB, to jestem skupiony na pracy czy na pisaniu np z @Janiama . Jest to profesjonalne z mojej strony czy mysle o dupie maryni, a nie za to za co mi pracodawca płaci.
0
@Tridente2015 Ancelotti jest 4 miesiace, wiec o jakim DNA zespołu mówimy. To tak jakby powiedzieć, że DNA Barcy to Koeman.
5
@Janiama Porównujesz etat do kontraktu? I to do kontraktu na kilka, kilkanaście baniek? To nie jest zabranie zabawek piłkarzom, to jest dyscyplina by w momencie treningów, meczów skupić się na tym za co ci płaca, a nie na gierkach, instagramach czy też biznesach. Taki ma pomysł Xavi na dyscypline i focus na najważniejszym, czyli piłka, skoro uważa to za ważne to niech tak robi. Jak widzę Depaya, który wjeżdza z forma do Barcy, a później wjazdy rols roysem, futrami itp, to średnio wierzę, że 100% dla niego to piłka.
13
@Janiama To moga zajac sie biznesem a nie gra w piłke nozna.
0
@Tridente2015 gdzie tu styl RM? Przecież Hiszpania gra pressingiem i kontrola piłki, wiec kompletne przeciwieństwo RM.
15
I zaraz wysyp fizjoterapeutów, lekarzy ze swoimi diagnozami.
1
@The_Man Mistrzostwo, oraz finał LM, puchar króla mu wybaczę
0
@kuz Wieczne to samo pierd.. amogosi winni. A z amigosow ostatnio 2 gra max.
0
@macio_944 wystarczy zabrac je bogatym, a oddać biednym. Proste, inflacja dotyczy tylko klasy ukrywającej dochody, albo nie za bardzo zainteresowane praca, wszyscy inni sobie poradzą
2
Komentarz usunięty
2
@Messibestplayerintheworld tylko trochę mało było tych co grali, ale ok :)
0
@Messibestplayerintheworld No i naprawia łydeczki Busiego
0
@chavez dobrze ze Mingueze mamy. Znacznie lepszy
0
@michal26 bo Ty wiesz co on i jak robi.
7
@kuz przydupas Lapcia
1
@tristan87 widać że mówi Po pierwsze...... Czekam na pomysły :)
3
@CLionelMessi Prawda jest taka, że nie wiesz czy to nie po czesci wina klubu, że ma kontuzje.
0
@CLionelMessi Brak premii, nizsze wynagrodzenie ok, ale nie ZUS za kontuzje :) To jest kontrakt, a nie etat.