tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Woland10 No tak, jeden mecz z Lukiem i Luk już z ogromnym doświadczeniem :) Jedno 90 minut i cały skład już zgrany. :)
0
@DonAndrzejos mamy przejebane z Mingueza w obronie
2
@Witekk10 pewnie ze tak. Ale dwa warunki, musi smakować, i obsługa musi chcieć ciebie obsługiwać a nie z krzywym ryjem obrażone że pracuje
1
@maniak33333 wiesz co moja teściowa powiedziała. Ja kupuje zawsze w promocji w biedronce. Ale ostatnio już tak michy nie cieszy.
2
@maniak33333 Tak kraj wybral, tak ma.
0
@Messibestplayerintheworld Roberto też
1
@Kgorecki2500 nie jest to możliwe.
0
Mingueze to nam zajada na tym skrzydle. Moim zdaniem Sergi powinien zagrać, ma doświadczenie w takich meczach.
0
@karolup Ogólnie wyglądało to tak że do 70 minuty, mieliśmy kontrolę meczu, dużą intensywność, dużo podania pierwszy kontakt, ale sytuacji klarownych mało. Po 70 minucie jak przyszło do zmian w zespole, Espanyol lepszy. Brakuję nam kogoś obok Depaya.
0
@Kamiloza91 nie ważne skąd dziennikarz wie, ważne ze ty komentujesz te wypociny i właśnie o to chodzi w plotkach dziennikarskich
0
@BKSChemik najlepsze - wynik, najgorsze - Mingueza
13
@eckov Cou to się do Barcy B, nie nadaje
0
@Jakub1513 Mam nadzieje ze tak
0
@IronSanHybrid ale że co, że pizzę robi?
0
@BarcaInfo A ktoś z l4 wraca?
0
@Polnar dobrze chłopak wygląda. Dlatego potrzebujemy skrzydłowych. Ale ktoś to musi umieć wykorzystać. Depaya tam ni ma
0
@Kamiloza91 Ja to zrobiłem przed oddaniem do BM.
1
My potrzebujemy szczęścia, zawsze lepszy ma szczęście. Barca była lepsza a pechowców nam nie potrzeba. Intensywność do 60 minuty, brak lawki i końcówka robi się problem. Znowu kontuzje, będzie to kosmicznie trudny sezon.
4
Ale Leo by dobrze do tej układanki wyglądał. Eh
0
Byłem chyba jedynym który tu nie chciał Minguezy. I co lepszy od Roberto?
0
@Gacek5 Bez napastników będzie ciężko coś zmienic.
2
Wszystko dobrze wyglada do 16-tki. Później jest Depay i no właśnie, tylko Depay
0
@Fabik87 nie prawda ostatnia to 6 9
0
@Witekk10 pochetinho mnie tam nie przekonuje.
0
@tristan87 to jak nazwiemy jazdę po Lewym? Krytyka czy hejtem?
0
@Cadafaz tylko ze on napisał o Dziamborze, liderze Konfy, która mocno promuje brak takich ograniczeń. Więc wiesz. Ronald tu średnio pasuje
5
Tusk uratował dupe Lewemu. Teraz siła hejtu w 100% z podwojoną siłą w Tuska. Do boju LR. Dziś milion komentarzy o złym Tusku.
6
@arasz1819 normalnie" w punkt " jak to prawica mówi :) @Kurkmen wlasnje tu trafił perfekcyjnie w hipokryzje Konfy
0
@SamuraJack co Mingueza utalentowany? W ktorym miejscu?
2
@ELBARCAVISCA a ja ze w końcu w pierwszym składzie będą wszyscy z Barcy B. Takie marzenie, nie ważny wynik a radość z nastolatków w pierwszym zespole