0

@Woland10 No tak, jeden mecz z Lukiem i Luk już z ogromnym doświadczeniem :) Jedno 90 minut i cały skład już zgrany. :)

0

@DonAndrzejos mamy przejebane z Mingueza w obronie

2

@Witekk10 pewnie ze tak. Ale dwa warunki, musi smakować, i obsługa musi chcieć ciebie obsługiwać a nie z krzywym ryjem obrażone że pracuje

1

@maniak33333 wiesz co moja teściowa powiedziała. Ja kupuje zawsze w promocji w biedronce. Ale ostatnio już tak michy nie cieszy.

2

@maniak33333 Tak kraj wybral, tak ma.

0

1

@Kgorecki2500 nie jest to możliwe.

0

Mingueze to nam zajada na tym skrzydle. Moim zdaniem Sergi powinien zagrać, ma doświadczenie w takich meczach.

0

@karolup Ogólnie wyglądało to tak że do 70 minuty, mieliśmy kontrolę meczu, dużą intensywność, dużo podania pierwszy kontakt, ale sytuacji klarownych mało. Po 70 minucie jak przyszło do zmian w zespole, Espanyol lepszy. Brakuję nam kogoś obok Depaya.

0

@Kamiloza91 nie ważne skąd dziennikarz wie, ważne ze ty komentujesz te wypociny i właśnie o to chodzi w plotkach dziennikarskich

0

@BKSChemik najlepsze - wynik, najgorsze - Mingueza

13

@eckov Cou to się do Barcy B, nie nadaje

0

@Jakub1513 Mam nadzieje ze tak

0

@IronSanHybrid ale że co, że pizzę robi?

0

@BarcaInfo A ktoś z l4 wraca?

0

@Polnar dobrze chłopak wygląda. Dlatego potrzebujemy skrzydłowych. Ale ktoś to musi umieć wykorzystać. Depaya tam ni ma

0

@Kamiloza91 Ja to zrobiłem przed oddaniem do BM.

1

My potrzebujemy szczęścia, zawsze lepszy ma szczęście. Barca była lepsza a pechowców nam nie potrzeba. Intensywność do 60 minuty, brak lawki i końcówka robi się problem. Znowu kontuzje, będzie to kosmicznie trudny sezon.

4

Ale Leo by dobrze do tej układanki wyglądał. Eh

0

Byłem chyba jedynym który tu nie chciał Minguezy. I co lepszy od Roberto?

0

@Gacek5 Bez napastników będzie ciężko coś zmienic.

2

Wszystko dobrze wyglada do 16-tki. Później jest Depay i no właśnie, tylko Depay

0

@Fabik87 nie prawda ostatnia to 6 9

0

@Witekk10 pochetinho mnie tam nie przekonuje.

0

@tristan87 to jak nazwiemy jazdę po Lewym? Krytyka czy hejtem?

0

@Cadafaz tylko ze on napisał o Dziamborze, liderze Konfy, która mocno promuje brak takich ograniczeń. Więc wiesz. Ronald tu średnio pasuje

5

Tusk uratował dupe Lewemu. Teraz siła hejtu w 100% z podwojoną siłą w Tuska. Do boju LR. Dziś milion komentarzy o złym Tusku.

6

@arasz1819 normalnie" w punkt " jak to prawica mówi :) @Kurkmen wlasnje tu trafił perfekcyjnie w hipokryzje Konfy

0

@SamuraJack co Mingueza utalentowany? W ktorym miejscu?

2

@ELBARCAVISCA a ja ze w końcu w pierwszym składzie będą wszyscy z Barcy B. Takie marzenie, nie ważny wynik a radość z nastolatków w pierwszym zespole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?