20

San Marino, Andora, Albania, wygrane sousa. Tak przypominam tylko, bo balonik już pompują

0

@BarcaInfo Nie ma opcji, do czasu info od dziennikarza z poza Hiszpanii, traktuje to jako bzdury

0

@Yoshi94 Macierewicz to ty?

19

@MrShakira Jak my chcemy zawojować świat takim piłkarzem jak Olmo, to powodzenia.

6

@Dankhog Osoby które dostaja szczepionki nic nie płaca i to jest fakt. O to autorowi chodzi, a ty szukasz dziury w całym. Z takim podejściem to i chodzenie do kościoła jest płatne, no bo przecież państwo wrzuca do kotła nie małe pieniadze z naszych podatków.

1

@Wossi61FCB Rosja. Nie lubie i chcialbym byśmy ich pogonili.

5

@Dankhog Tylko gdzie on napisał nie prawde? Dał przykład tej grupy co kupowała certyfikaty, nie szczepionki.

0

@Dankhog Tylko co to ma wspólnego z tematem.?

34

@Oskar00 Gdzie tu widzisz prowokacje?

0

@ściah Niestety duża szansa na ten czarny scenariusz.

14

@FCMichalo I do tego maja pakę z która walczą o LM. Są jednym z faworytów, kupują graczy z głowa.

1

@Kondziubarca Kraj jest w takiej formie, ze im będzie na rękę oddać teraz władze

5

@Survier tak obniża akcyzę na paliwo. Wpływ, uwaga ok 20gr na litr. Inflacji już nue ma, ucieka z tego kraju.

3

@NaFazieHitman wszędzie piszą że nic nie wiedzą o zaraźliwości, ale tutaj że piekielnie zaraźliwy :) "Do tej pory wykryto trzy zakażenia w Botswanie i sześć w Republice Południowej Afryki – gdzie nadzór nad wariantami jest solidny. Jeden przypadek został zauważony u 36-letniego mężczyzny z Hongkongu." faktycznie zaraźliwy :)

0

@arasz1819 nie wiesz może na zmywaku kolega ciśnie, to kompleksy leczy na forum

0

A i jeszcze co do Araujo on ma kontrakt do 2023r więc jak klub nie ma siana to możemy spokojnie czekać.

0

@agaFCB no to nie musi teraz przedłużać, przecież ma jeszcze czas

2

Araujo nic się nie wypowiedział, tylko info ze oferta Barcy słaba i negocjują dalej. A tu już jazda że Moriba. Nawet nie wiemy ile mu dali, może to Barca nędzna propozycje dała? Masakra z kibicami. Tu chyba wszyscy teraz za frytki mają grać. Pozbyć się Roberto, Cou, Umtiti to i pieniądze się znajdą.

0

@arasz1819 W dodatku miał już porpozycje z poczatkiem roku, wiec wrócili już do gotowej oferty.

2

Cytuje Matiego - "Premier wspomniał, że rząd początkowo chciał obniżyć VAT na żywność do zera, "ale niestety Unia Europejska ma inną politykę i nie zgodziła się na to". Postanowiliśmy więc zrekompensować Polakom wzrost cen żywności i zamiast obniżki VAT, zdecydowaliśmy się na "instrument o charakterze kompensacyjnym", czyli dodatek osłonowy - wyjaśnił."

No to niech obniza VAT do tylu ile UE pozwala, a nie od razu 0 albo wcale :) Kur co to jest za nieużytek rolny. Propaganda pełną gęba, zła UE, Rosja i TUSK.

0

@konajoncek Ale to kuzyn, czy otoczenie kuzyna?

0

@doc Czyli zwykła kontuzja, która trwa do 4 tygodni w Barcelonie trwa 4 miesiace.

0

@KacperVEB Depay jak zapieprza, normalnie biega jak opętany

3

Wchodzę, czytam, MC miażdży PSG. Myślę sobie grubo, sprawdzam wynik 0-0. Aha

3

@Danny Gaucho był za darmo, wzięliśmy Ldj

2

@zaba107 dzwonię do Merkel o wydłużenie do 20

0

@baartekk97 ja tam idę. Wpierd sobie z 10 szt i 6 tysi wpadnie. Antyszczepionkowcy twierdzą że to gówno warte, więc nic mi nie będzie

0

Cou nie powinien być w planach. Pierwszy do wyj.

0

@JohnnyBarca pewnie mu nic nie będzie, ale szkoda ze tak z tydzień jeszcze nie poczekal, byłoby to kosmiczne osłabienie w meczu z Barca

0

@BarcaInfo kur spalony o buta. Ehhhhhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?