1

Leo rok temu z początkiem grudnia też słabe statystyki mial
Wszyscy pamiętają jak się skończyło.

0

Spokojnie z tym Mbappe w RM. My planujemy kupić Cavaniego, Olmo, może jeszcze jakiegoś z free znajdziemy.

1

@UncleDrew będzie odwrotnie, sraka po szyję. Kto u nas ma mentalnie na boisku ciągnąć zespół?

0

@Messibestplayerintheworld Odpuszczajmy talenty. Powinniśmy o takiego piłkarza walczyć do końca. Trzeba wypierdzielic Cou z jego astronomiczna pensja.

0

@Messibestplayerintheworld Nie mamy szans rywalizowac z takimi klubami. Nasza kasa pustka, projekt na dramacie na razie.

4

@paweldunajecfcb Jak jutro wygramy, to uwierze :)

4

Ciekawe jak brzmi cała wypowiedź i na jakie pytanie odpowiedział. Bo wygląda na wyrwanie z kontekstu.

0

@umtiti Araujo, da więcej niż wszyscy napastnicy

2

@Pawel13sz chłop na bank źle śpi :)

0

Ważne by gajerek Armaniego zarzucił. Mecz to mecz.

0

Może jak BM chce nadal Desta to powiemy, że go im opierdzielimy, ale maja z nami umoczyć.

0

@Kondziubarca Lewatywa za brak szczepien.

0

@Messibestplayerintheworld To niestety jest pewne.

2

W ostatnim tygodniu 90% komentarzy o Złotym balonie, dziś wraca temat szczepień. Nie wiem co gorsze :)

1

@Coutinho007 No głównie o to mi chodziło, pisałem, że będziemy walczyć o awans do LM. Jak nie dostaniemy się do pucharów to finansowe tsunami dopiero przed nami ale wszyscy wychwalali Lapcia jaki on geniusz. Na razie Lapcio nie zrobił nic, powtórzę nic. Mam nadzieje, że reformy przed nami.

5

Pisałem w Sierpniu i to powtórzę. Lapcio gasił pożar benzyną. Pozbycie się Leo spowoduje katastrofę finansowa. Niestety na razie się czarny scenariusz sprawdza.

1

Trzeba zrozumieć, wygrane RM to dobre wyniki dla nas. My walczymy o Top 4 a nie o La Ligę

5

A teraz zerknijmy na skład Bayernu. No nie ma szans :) ludzie my w środku gramy dziećmi plus Busi. Napad tylko Depay, który no wygląda jak wygląda, obrona Młodzi Dest, Araujo, emeryt Pique, Alba :)

0

@LyFT na tej stronie tego nie wytłumaczysz.

1

Memphis jedyne co dobrze zrobił na razie. To kupił sobie fajnego Rols roysa i miał fajny garniak na prezentacji

1

@Coutinho007 od 3 lat nas muca.

0

Rywal który przed nami odjeżdża. Europy nie powąchamy za rok

2

O matko jaki skład. Lenglet, Cou tego się nie spodziewałem.

1

@FCB24 wtedy jest szansa że młody coś wbije. Tak że widzę cień szansy. :)

4

Bez niego z BM nie widzę szans. Niestety :(

4

@Irmscher10 na LR znają się również na fizyce kwantowej. Ale najlepiej się znają jednak na tak zwanej, wiem lepiej niż Ty

0

@messiistheking gra w Barcie B

0

@zorf u nas złamany paznokieć to 2 razy dluzsza absencja

7

@DonMajkeL nie jesteś anty, ale cały koment anty. Moja żona wzięła by wyjechać na wakacje, i zdrowa, więc dlaczego to bawi?

0

@Messibestplayerintheworld I bardzo dobrze. Trzeba dobrze wejść w mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?