tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Lecza kompleksy
0
Takie pytanie, strona wam się spierdzieliła czy jak?
2
@Djzordon Obliczu naszego ostatniego meczu, to rozmowa o sędziach teraz jest średnia jednak.
0
@zaiks przyszedł za drobne.
1
@baartekk97 Na Zalando-louge szukaj promek. Maja zawsze zegarki w dobrych cenach.
0
@Bobrowik RM u siebie 3 wygrane, 2 remisy, Sevilla na wyjeździe 3 zw, 3 rem, 1 porażka. Pachnie mi tu trochę remisem, chociaż RM zazwyczaj z Sevilla sobie radzi dobrze.
2
@tomek8756 I co z tego skoro połowa Polski się tego nie dowie, bo ciśnie TVP
0
@Survier on nie jest u nas prawym obrońca, teraz tak zagrał, ale nie wydaje mi się by Xavi to kontynuował. Musi Dest wrócić
0
@DawidekFCB no patrz, a lewy ani asysty ani bramki, a i tak się mówi
1
@Kengo jest lekceważona bo chce być pępkiem świata,a świat ma ja i te jej problemy w dupie.
3
@Woland10 człowiek orkiestra. Fizyka kwantowa jak u ciebie?
46
Mega dla nas informacja
39
@ElKamil Przecież Lewy jak jedna bramkę strzeli to orgazmu dostajecie.
0
@VamosRakieta Więcej wypadzikow na imprezki. Jak to Brazol, 30-tka dobija to i piłka zaczyna się nudzić.
1
@Pilka_jest_okragla Zobacz jak ludzie tu o Leo piszą. Najwieksza legenda klubu, nie ma go, to już jazda po formie, pieniądzach itd. Już dawno tu duża część kibiców stała się odzwierciedleniem kibiców RM.
5
@Messibestplayerintheworld Z Martialem to myślę że tryplet to mało w tym sezonie
0
@BarcaInfo Za Ronalda przyszły mecze z PSG, RM i wyjaśniły Mingueze. Ale jako że z Barcy B to standardowo tu wywyższany jaki to nie talent. A widać wyraźnie, że to nie jest poziom jaki powinna oczekiwać Barca
0
@DonAndrzejos Bayern Monachium
0
@Rust_Cohle nie, to znaczy że 4 zespoły przed nami pogubią pkt, bo grają miedzy sobą.
3
@FCB_dimiC Myślę, że brakuje mu bocznego obrońcy. Dest,SR jeszcze zdrowi nie są, a Mingueza do ekstraklasy się nadaje
45
Kasanowa to nie wiem czy dobre źródło :)
0
@leomessi1710 Tu nie chodzi o samo FB, chodzi o to, że osoby co zaczęły morsować, to muszą się z całym światem pochwalić, że to robią. Taka moda była rok temu. Nie ma co się spinać.
4
@Rust_Cohle Niby dlaczego? Pokazuje ze maja trudny terminarz, tyle. Miejsce nie ma znaczenia
0
Komentarz usunięty
1
Zostały nam mecze z zespołami z miejsc 3,6,10,14,18,
RM ma mecze z 2,3,4,17,8,19
Wydaje się ze powinnismy podgonić.
0
@maroon Przykro mi, sprytnie wypierdzielili ciebie z morsowania, teraz to ty robisz jakieś takie morsowanko tylko. Załóż konto, nagraj tysiąc filmików i wszędzie się chwal ze morsujesz, dopiero wtedy zostanie zaakceptowane :)
9
@Criss18Barca Nie zapomnij wrzucić filmiku na FB. Bez tego to nie morsowanie
0
@mientusek1407 Dest w sumie jest dostępny, a Fati jest szansa na mecz zBM
0
@FCBparasiempre Czyli może być gorzej :)
5
@amanter Moribie kończył się kontrakt nie było wyjścia. Araujo ma 2 lata kontraktu, poprostu nie musi na sile teraz za najniższa krajowa przedłużać kontraktu