1

@Rewolucja123 Lecza kompleksy

0

Takie pytanie, strona wam się spierdzieliła czy jak?

2

@Djzordon Obliczu naszego ostatniego meczu, to rozmowa o sędziach teraz jest średnia jednak.

0

@zaiks przyszedł za drobne.

1

@baartekk97 Na Zalando-louge szukaj promek. Maja zawsze zegarki w dobrych cenach.

0

@Bobrowik RM u siebie 3 wygrane, 2 remisy, Sevilla na wyjeździe 3 zw, 3 rem, 1 porażka. Pachnie mi tu trochę remisem, chociaż RM zazwyczaj z Sevilla sobie radzi dobrze.

2

@tomek8756 I co z tego skoro połowa Polski się tego nie dowie, bo ciśnie TVP

0

@Survier on nie jest u nas prawym obrońca, teraz tak zagrał, ale nie wydaje mi się by Xavi to kontynuował. Musi Dest wrócić

0

@DawidekFCB no patrz, a lewy ani asysty ani bramki, a i tak się mówi

1

@Kengo jest lekceważona bo chce być pępkiem świata,a świat ma ja i te jej problemy w dupie.

3

@Woland10 człowiek orkiestra. Fizyka kwantowa jak u ciebie?

46

Mega dla nas informacja

39

@ElKamil Przecież Lewy jak jedna bramkę strzeli to orgazmu dostajecie.

0

@VamosRakieta Więcej wypadzikow na imprezki. Jak to Brazol, 30-tka dobija to i piłka zaczyna się nudzić.

1

@Pilka_jest_okragla Zobacz jak ludzie tu o Leo piszą. Najwieksza legenda klubu, nie ma go, to już jazda po formie, pieniądzach itd. Już dawno tu duża część kibiców stała się odzwierciedleniem kibiców RM.

5

@Messibestplayerintheworld Z Martialem to myślę że tryplet to mało w tym sezonie

0

@BarcaInfo Za Ronalda przyszły mecze z PSG, RM i wyjaśniły Mingueze. Ale jako że z Barcy B to standardowo tu wywyższany jaki to nie talent. A widać wyraźnie, że to nie jest poziom jaki powinna oczekiwać Barca

0

@DonAndrzejos Bayern Monachium

0

@Rust_Cohle nie, to znaczy że 4 zespoły przed nami pogubią pkt, bo grają miedzy sobą.

3

@FCB_dimiC Myślę, że brakuje mu bocznego obrońcy. Dest,SR jeszcze zdrowi nie są, a Mingueza do ekstraklasy się nadaje

45

Kasanowa to nie wiem czy dobre źródło :)

0

@leomessi1710 Tu nie chodzi o samo FB, chodzi o to, że osoby co zaczęły morsować, to muszą się z całym światem pochwalić, że to robią. Taka moda była rok temu. Nie ma co się spinać.

4

@Rust_Cohle Niby dlaczego? Pokazuje ze maja trudny terminarz, tyle. Miejsce nie ma znaczenia

0

Komentarz usunięty

1

Zostały nam mecze z zespołami z miejsc 3,6,10,14,18,
RM ma mecze z 2,3,4,17,8,19

Wydaje się ze powinnismy podgonić.

0

@maroon Przykro mi, sprytnie wypierdzielili ciebie z morsowania, teraz to ty robisz jakieś takie morsowanko tylko. Załóż konto, nagraj tysiąc filmików i wszędzie się chwal ze morsujesz, dopiero wtedy zostanie zaakceptowane :)

9

@Criss18Barca Nie zapomnij wrzucić filmiku na FB. Bez tego to nie morsowanie

0

@mientusek1407 Dest w sumie jest dostępny, a Fati jest szansa na mecz zBM

0

@FCBparasiempre Czyli może być gorzej :)

5

@amanter Moribie kończył się kontrakt nie było wyjścia. Araujo ma 2 lata kontraktu, poprostu nie musi na sile teraz za najniższa krajowa przedłużać kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?