tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Koeman dostał rok za długo z Messim. Gdyby nie sprdl końcówki sezonu w którym mieliśmy ligę to i siano by było na Leo
0
Co z Dembele bo nie oglądałem, standardzik kontuzja na kilka miesięcy?
0
Przypominam ze mamy jeszcze Seville na wyjeździe w tej rundzie :)))
1
@clyde dorzuć Grie jeszcze. :)
3
@domin1515 Koeman miał Leo i Grie. Bez nich to o utrzymanie sobie ewentualnie mógł pograć
2
Dobry wynik. Dwie bramki na wyjeździe. Brawo
3
Straciły bramkę, coś słabo.
0
@Woland10 no i stawiam dom.
1
@Przemek2323 zero zaskoczenia. Wytłumacz mi Grie i Leo to 80% bramek, asyst, wytłumacz mi jak można myśleć że się ich pozbywasz i cyk drużyna gra conajmniej tak samo.
3
@Waslak12 szał biegnę głosować. Od razu życie mi się poprawi, maseczki nie będę musiał nosić. Faktycznie największy problem obecnych czasów
0
@Hubsao Koleś jest za 30-40 baniek. A my bierzemy Ferrana za 45+zmienne;
2
Papcio jak pisze, "ciężko pracujemy" to kończy się źle.
0
@barczyk nie ma już Leo, więc go nie będzie nic blokować
1
@FC1899Barca dobrze ze rozumiecie na przykładach irlandii gdzie 90% zaszczepionych i wysoki odsetek chorych osób zaszczepionych.
2
@sevs a Perez dożyje swojego projektu? Z innym funduszem jest 25 lat.
3
@BarcaInfo Brazole to stan umysłu. Pion w dół w karierze Arthura zaczął się z chwila kumplowania z Neymarem.
2
@Songo91 No to cały świat nasz, dobrze że wracamy tam gdzie nasze miejsce.
2
@Criss18Barca Kompletnie o nic, nigdzie nie padło nic o nim, ale fake newsy to norma. Koles ma 200 baniek klauzule i 2 lata kontraktu ale widocznie odchodzi, pytanie jak.
1
@BarcaInfo Który jesteś Tier 200? Bo ta bomba pochodzi od nawet nie wiem czy można go nazwać dziennikarzem. Araujo ma 200 baniek klauzule i 2 lata kontrakt. Po co ma przedłużać teraz?
0
@Krzychuuuu14 ja jestem wręcz pewien. Albo koniec kariery Aguero
1
@kkbarca poprostu nie musi teraz przedłużać kontraktu. Barca jest dupie, więc pewnie finansowo położyła słaba ofertę. Ale nie znaczy że już odchodzi.
1
Araujo ma 2 lata kontraktu, do tego pisze to tier 100. Wierzycie w każdą bzdurę
0
@shinthps no patrz 17lat Kibicuje i się nie znałem. Oświecisz nas?
8
@elitive nakarmiony. Oby kupa była.
0
@Khajio obejrzał wczorajszy mecz i dzida
0
@Emhyr kluby są za Tebasem a nie biznesem Pereza, który miał zawsze wszystkie inne kluby w d.
0
@Grubson06 helo, helo my mamy najlepszego Dyrektora świata, Alemany wer ar ju?
0
@Tuc po pierwsze to jest plan Pereza, pozbył się Leo, zniszczył Barcę, a Mbappe za darmoszke do RM. O zemsxie na Lapciu nie wspominając
3
@Firestone aha, a co z Mingueza? Jeśli Dest zagrał źle bo zagrał, to jak zagrał Mingueza. On też na rynek wystawiony?
0
@HighestInTheRoom brakuje byś nas jeszcze zwyzywal od lewaków i będzie gotowe. Szkoda strzępić ryja.