0

@arasz1819 Koeman dostał rok za długo z Messim. Gdyby nie sprdl końcówki sezonu w którym mieliśmy ligę to i siano by było na Leo

0

Co z Dembele bo nie oglądałem, standardzik kontuzja na kilka miesięcy?

0

Przypominam ze mamy jeszcze Seville na wyjeździe w tej rundzie :)))

1

@clyde dorzuć Grie jeszcze. :)

3

@domin1515 Koeman miał Leo i Grie. Bez nich to o utrzymanie sobie ewentualnie mógł pograć

2

Dobry wynik. Dwie bramki na wyjeździe. Brawo

3

Straciły bramkę, coś słabo.

0

@Woland10 no i stawiam dom.

1

@Przemek2323 zero zaskoczenia. Wytłumacz mi Grie i Leo to 80% bramek, asyst, wytłumacz mi jak można myśleć że się ich pozbywasz i cyk drużyna gra conajmniej tak samo.

3

@Waslak12 szał biegnę głosować. Od razu życie mi się poprawi, maseczki nie będę musiał nosić. Faktycznie największy problem obecnych czasów

0

@Hubsao Koleś jest za 30-40 baniek. A my bierzemy Ferrana za 45+zmienne;

2

Papcio jak pisze, "ciężko pracujemy" to kończy się źle.

0

@barczyk nie ma już Leo, więc go nie będzie nic blokować

1

@FC1899Barca dobrze ze rozumiecie na przykładach irlandii gdzie 90% zaszczepionych i wysoki odsetek chorych osób zaszczepionych.

2

@sevs a Perez dożyje swojego projektu? Z innym funduszem jest 25 lat.

3

@BarcaInfo Brazole to stan umysłu. Pion w dół w karierze Arthura zaczął się z chwila kumplowania z Neymarem.

2

@Songo91 No to cały świat nasz, dobrze że wracamy tam gdzie nasze miejsce.

2

@Criss18Barca Kompletnie o nic, nigdzie nie padło nic o nim, ale fake newsy to norma. Koles ma 200 baniek klauzule i 2 lata kontraktu ale widocznie odchodzi, pytanie jak.

1

@BarcaInfo Który jesteś Tier 200? Bo ta bomba pochodzi od nawet nie wiem czy można go nazwać dziennikarzem. Araujo ma 200 baniek klauzule i 2 lata kontrakt. Po co ma przedłużać teraz?

0

@Krzychuuuu14 ja jestem wręcz pewien. Albo koniec kariery Aguero

1

@kkbarca poprostu nie musi teraz przedłużać kontraktu. Barca jest dupie, więc pewnie finansowo położyła słaba ofertę. Ale nie znaczy że już odchodzi.

1

Araujo ma 2 lata kontraktu, do tego pisze to tier 100. Wierzycie w każdą bzdurę

0

@shinthps no patrz 17lat Kibicuje i się nie znałem. Oświecisz nas?

8

@elitive nakarmiony. Oby kupa była.

0

@Khajio obejrzał wczorajszy mecz i dzida

0

@Emhyr kluby są za Tebasem a nie biznesem Pereza, który miał zawsze wszystkie inne kluby w d.

0

@Grubson06 helo, helo my mamy najlepszego Dyrektora świata, Alemany wer ar ju?

0

@Tuc po pierwsze to jest plan Pereza, pozbył się Leo, zniszczył Barcę, a Mbappe za darmoszke do RM. O zemsxie na Lapciu nie wspominając

3

@Firestone aha, a co z Mingueza? Jeśli Dest zagrał źle bo zagrał, to jak zagrał Mingueza. On też na rynek wystawiony?

0

@HighestInTheRoom brakuje byś nas jeszcze zwyzywal od lewaków i będzie gotowe. Szkoda strzępić ryja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?