tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca Ja niestety mam. Dowalam kominkiem, ale chyba foto zawita na dachu i przejdę dodatkowo na indukcyjne ogrzewanie
0
@Ingiel No i już jesteś w ignore w staffie strony. Nie ładnie.
8
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/podwyzki-cen-gazu-mogly-byc-duzo-wyzsze-mowi-prezes-pgnig/xce67pr
Nagrodę im trzeba dać. Trochę jak z inflacją, drodzy państwo celem była inflacja 3,5, jest 8, ale jest poniżej 10. SUKCES
3
@ranger3120 A ja byśmy zaczęli robić to co potrzeba. A Atomówka i źródła odnawialne to must have.
9
@ranger3120 I górnicy chcą podwyżek. Kur co to jest za grupa to głową boli. Potrzeba atomówki, potrzeba wiatraków, a nie piłowania grupy społecznej która zawsze ma zam mało i wiecznie płacze o podwyżki.
9
@jacobFCB poukładajmy.
Ty szczepiony - covid objaw mocny, szczepienie gowno dało.
Siostra nie wie ze miała.
Czyli? Szczepienie ciebie, jej pomogło, czy jak ?
1
@TR3YWAY No ale sam przyznaj Cou, potrafi zejść na prawa nóżkę, tzn potrafił :D No ale jak ten TS gra nogami o panie.
0
@RonnieVEB Może to głupie, ale szczerze te przepisy tak latają ze już sam nie wiem co można, a czego nie można, kiedy ręka, kiedy spalony. Brak spalonego Francja Hiszpania jak Garcia przeciął podanie zabił cala moja wiedzę.
0
@Rewolucja123 Czyli ręką do spalonego się nie liczy?
0
@doc Jego trzeba oddać. Bo sprzedać będzie cieżko chociaż amortyzacja nas zabija jak go oddamy.
0
@michal26 Wizualnie jest lepiej, ale brakuje nam kilku zawodników, a w szczególności ławki nam brakuje. Oglądałem mecz RM z Sevilla i szczerze Sevilla to powinna wygrać. Oby po pt tak jak piszesz.
1
Mamed byl dużo słabszy. Chorwat go konkretnie punktował
1
@michal26 dziś Elche, jutro wpadną w strefę spadkową, walą nam 2 bramki, plus 2 patelnie. Sorki ale chyba nie ma szans na 3pkt w Sevilli. Remis biorę w ciemno, gra wygląda lepiej, ale jednak brakuje nam jeszcze sporo
0
@amanter remis będzie świetnym wynikiem i zostawi nam przy życiu o top 4
0
@ściah Skoro masz to po co czytasz? Spróbuję mimo wszystko, pokaz mi klub który walczy o cokolwiek z przeciętnym bramkarzem, sam napisałeś że 5/10. RM zaczął walczyć gdy ściągnął bramkarza, LVP, MC, BM zawsze miał kozaka. PSG również w rewanżu z nami utrzymał wynik dzięki bramkarzowi. A my mamy TS bo dobrze gra nogami.
0
@ściah oba strzały w niego= gol. Statystyki strzałów vs wpuszczone bramki cały sezon vs inni bramkarze, wszystko jest przeciw niemu. Dobra gra nogami, to może Garcia na bramkę? Też gra dobrze nogami
0
@ściah no to zacznich go bronić argumentami.
0
Zły wynik dla nas
20
Zero pytań o widmo na bramce.
1
@Worny oby, nigdzie nie dostaniemy takiego grajka za to co teraz wydamy. Czyli tylko pensja
0
@DarkShen odniosę się tylko do pierwszego zdania. Rozumiem że ts wróci jak będzie miał perfekcyjna obronę, to po co nam bramkarz? Wiesz ile Belg wyciąga błędów obrony Realu? Dziś miałby 0 wpuszczonych jestem wręcz pewien
1
@FcBforever221 obawiam się że to drugie
0
@Encore z Sevilla za tydzień się dowiemy. Ale obawiam się że masz rację
0
@haryveb944 Dembele połowę przeleżał na kontuzji a i tak zrobił 10 razy więcej od Cou
0
@pt9 ale z taką Celta nie stracilibyśmy trzech bramek
0
@dawidw4 pokaż mi zespół który nie popełnia błędów w obronie. Strzał był w Ts, wbił do bramki
1
@norbi77 a my nie dość że zdobywa nam pkt Ti je traci.
0
Z Sevilla z TS w bramce szans na zero z tyłu nie ma.
1
Belg obroniłby oba strzały. To jest nasza różnica, bez bramkarza w formie każdy mecz musiałby być perfekcyjny w obronie. A nie będą
0
@SinMistico oba strzały w niego, w niego. Zero pomocy, obrońcy zawsze popełnia błąd i musimy mieć bramkarza top a nie średniaka