0

@kkbarca Ja niestety mam. Dowalam kominkiem, ale chyba foto zawita na dachu i przejdę dodatkowo na indukcyjne ogrzewanie

0

@Ingiel No i już jesteś w ignore w staffie strony. Nie ładnie.

8

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/podwyzki-cen-gazu-mogly-byc-duzo-wyzsze-mowi-prezes-pgnig/xce67pr

Nagrodę im trzeba dać. Trochę jak z inflacją, drodzy państwo celem była inflacja 3,5, jest 8, ale jest poniżej 10. SUKCES

3

@ranger3120 A ja byśmy zaczęli robić to co potrzeba. A Atomówka i źródła odnawialne to must have.

9

@ranger3120 I górnicy chcą podwyżek. Kur co to jest za grupa to głową boli. Potrzeba atomówki, potrzeba wiatraków, a nie piłowania grupy społecznej która zawsze ma zam mało i wiecznie płacze o podwyżki.

9

@jacobFCB poukładajmy.
Ty szczepiony - covid objaw mocny, szczepienie gowno dało.
Siostra nie wie ze miała.

Czyli? Szczepienie ciebie, jej pomogło, czy jak ?

1

@TR3YWAY No ale sam przyznaj Cou, potrafi zejść na prawa nóżkę, tzn potrafił :D No ale jak ten TS gra nogami o panie.

0

@RonnieVEB Może to głupie, ale szczerze te przepisy tak latają ze już sam nie wiem co można, a czego nie można, kiedy ręka, kiedy spalony. Brak spalonego Francja Hiszpania jak Garcia przeciął podanie zabił cala moja wiedzę.

0

@Rewolucja123 Czyli ręką do spalonego się nie liczy?

0

@doc Jego trzeba oddać. Bo sprzedać będzie cieżko chociaż amortyzacja nas zabija jak go oddamy.

0

@michal26 Wizualnie jest lepiej, ale brakuje nam kilku zawodników, a w szczególności ławki nam brakuje. Oglądałem mecz RM z Sevilla i szczerze Sevilla to powinna wygrać. Oby po pt tak jak piszesz.

1

Mamed byl dużo słabszy. Chorwat go konkretnie punktował

1

@michal26 dziś Elche, jutro wpadną w strefę spadkową, walą nam 2 bramki, plus 2 patelnie. Sorki ale chyba nie ma szans na 3pkt w Sevilli. Remis biorę w ciemno, gra wygląda lepiej, ale jednak brakuje nam jeszcze sporo

0

@amanter remis będzie świetnym wynikiem i zostawi nam przy życiu o top 4

0

@ściah Skoro masz to po co czytasz? Spróbuję mimo wszystko, pokaz mi klub który walczy o cokolwiek z przeciętnym bramkarzem, sam napisałeś że 5/10. RM zaczął walczyć gdy ściągnął bramkarza, LVP, MC, BM zawsze miał kozaka. PSG również w rewanżu z nami utrzymał wynik dzięki bramkarzowi. A my mamy TS bo dobrze gra nogami.

0

@ściah oba strzały w niego= gol. Statystyki strzałów vs wpuszczone bramki cały sezon vs inni bramkarze, wszystko jest przeciw niemu. Dobra gra nogami, to może Garcia na bramkę? Też gra dobrze nogami

0

@ściah no to zacznich go bronić argumentami.

0

Zły wynik dla nas

20

Zero pytań o widmo na bramce.

1

@Worny oby, nigdzie nie dostaniemy takiego grajka za to co teraz wydamy. Czyli tylko pensja

0

@DarkShen odniosę się tylko do pierwszego zdania. Rozumiem że ts wróci jak będzie miał perfekcyjna obronę, to po co nam bramkarz? Wiesz ile Belg wyciąga błędów obrony Realu? Dziś miałby 0 wpuszczonych jestem wręcz pewien

1

@FcBforever221 obawiam się że to drugie

0

@Encore z Sevilla za tydzień się dowiemy. Ale obawiam się że masz rację

0

@haryveb944 Dembele połowę przeleżał na kontuzji a i tak zrobił 10 razy więcej od Cou

0

@pt9 ale z taką Celta nie stracilibyśmy trzech bramek

0

@dawidw4 pokaż mi zespół który nie popełnia błędów w obronie. Strzał był w Ts, wbił do bramki

1

@norbi77 a my nie dość że zdobywa nam pkt Ti je traci.

0

Z Sevilla z TS w bramce szans na zero z tyłu nie ma.

1

Belg obroniłby oba strzały. To jest nasza różnica, bez bramkarza w formie każdy mecz musiałby być perfekcyjny w obronie. A nie będą

0

@SinMistico oba strzały w niego, w niego. Zero pomocy, obrońcy zawsze popełnia błąd i musimy mieć bramkarza top a nie średniaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?