6

@Azacca konfederacja nie chce rządzić. Im bez różnicy kto będzie u władzy.

0

@Gwyn krasnala to majtkach szukaj kolego.

1

@barcelonaLM Jarusia już to pewnie zainteresowało.

0

@NaFazieHitman Uratował :)))))) Ty rozumiesz ze to ustawka była czy za trudne?

18

@Rewolucja123 Z takim podejsciem to i Ansu gówno nam dał.

0

@abram3k Przy ilości jego kontuzji, zdecydowanie nie powinniśmy z nim przedłużać umowy.

4

@kibicsportu Zdania są podzielone jak widać :D

2

@Gwyn Jesli wierzysz w ustawki to ciebie wyśmieją te wnuki. :)

0

@Lucassito
Poprzedni sezon MC: M- 36/G-13/A-4
Reprezentacja:
Debiut 03/09/20 M-22 G-12

Na 58 meczy: 25 G i 3A, koles ma 21 lat i to tyko w ostatnim roku.

0

@Bobo25 Widzisz różnice w tym, że odchodze, wypłaćcie mi wszystkie pensje do końca kontraktu z tym, że odchodzę z nowym sezonem? Do tego BVB, LVP zarobiły kosmiczne pieniądze by oni mogli przyjść. Kompletnie co innego niż w przypadku Sousy, przez którego umoczyliśmy Misterzostwa, spierdziela przed barażami i zostawia na lodzie PZPN, do tego my nic nie zarobimy.

0

https://www.onet.pl/sport/onetsport/pzpn-paulo-sousa-znowu-to-zrobil-w-podobny-sposob-oszukal-bordeaux/fws458m,d87b6cc4

No to grubo Zbychu Boniek zweryfikował Souse. Ale oczywiście to nie jego wina, wszystko jest ok, stało się.

7

Gitareczka na poczatek tygodnia. W MC był to bardzo efektywny Napastnik. Moim zdaniem ten transfer pasuje do naszego stylu. Tylko w końcu wszyscy muszą wrócić z L4.

1

@Pawel13sz Na LR znaczy. Wiem lepiej, wiem najlepiej, znam się :)

0

@Sztosik Powiedz mi kolego, jakbys miał kwarantanne zostałbyś na chacie czy byś olał? Tak z ciekawości pytam.

0

@Messibestplayerintheworld Atak to nie tylko 9-tka. Sa pozycje takie jak prawy Napastnik i Lewy Napastnik. :)

1

@Messibestplayerintheworld Rozumiem że nie napastnik? Może sie nie znam ale skrzydło to tez jest atak :)

0

@Klaudix A Ferran to twoim zdaniem jaka pozycja?

0

@Mow_mi_Douglas Mamy dwumecz z Rosja, tu własnie potrzeba kogos kto bedzie miał pomysł taktyczny na ten mecz, mental sam nic ci nie da. Diabelsko trudne zadanie teraz

0

@PolskiBarcelonista10 Samsung A52S dobrze wygląda cenowo do jakości. Poleciłbym Xiaomi bo w 1500zł spokojnie znajdziesz bardzo mocny model, ale one sie czasem zawieszają.

5

@KmN I to jest prezent. Gratuluję.

0

@Kamiloza91 mnie też mega wciągnął

9

@Sysia11 I tak się będzie jeszcze z rok leczył.

0

Myślę że jednak lepiej by z rok jeszcze nie grał. Nie ma co ryzykować.

3

@DonRybson czyli co już nie będzie obiadków z Perezem?

7

Nie patrz w górę. - Polecam, dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. A to jak sarkastycznie pokazany jest w nim obecny świat to jest przerażające. Człowiek ogladając ten film mógłby pomysleć, że to jakaś parodia katastroficzna, a jednak taki scenariusz zachowywania się ludzkości jest bardzo prawdopodobny.

7

@Momals11 no to teraz już wiadomo dlaczego konfederacja tu rządzi

0

@zadafcb u nas wróciłby za rok

0

@Adi123456789 ma dwa lata nic teraz nie musi

2

@dasouzar11 dlatego czas by nowi kradli. Świetny argument :)

1

@tomek8756 dobrze napisane. Dajcie już Chociaż 3dni odpocząć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?