0

@Michu94 sport szczytuje w tym swoim debilizmie

1

@Nazio87 sprawdźmy czy się nadajesz. Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami?

0

@hazo428 poniżej jest około 2634 newsów o tym

1

@DSDaniels nie przyjdzie śpij spokojnie. Pierdolety gazeciarzy

2

@AmigoBlancos A co słychać u Benzemy bo nas to w ch.. Interesuje

2

@hefaj6 70% wsi głosowało na PIS. Więcej Nic nie dopisze

0

@patrykzmc2000 ta a gdzie amortyzacja? Kompletna bzdura

0

@dawidor9 a jakiego jeśli można wiedzieć?

0

@Dertinho Suweren.

1

@Deviler jak 20 baniek, to dopłacimy. Nie wierzę w te bzdury w szczególności kwota

0

@kkbarca Nikt z tej trójki nie jest 9-tka. I to niestety jest nasz problem

2

Nie wierzę by RM oddał majstra

2

@FCB_dimiC ale i też nie dają grać AB. Prowadzą nie muszą atakować

0

@patrykzmc2000 w Juve średnio mu idzie. A i pensja z kosmosu, chyba że zgodzi się obniżyć

0

@PatrychoO korporacje i rządy nie pozwolą. Biznes musi się kręcić a na biedzie najlepiej zarobisz

1

@DonAndrzejos Do usranej śmierci te darmozjady będą u nas.

0

@Keriox dlatego wierzę że Leo do nas wróci za 1,5 roku

0

@BombowiecKrawczyk brać i się nie zastanawiać. Wypożyczenie to bezpieczny deal

5

@JohnnyBarca I zobaczcie od razu efekt wyników i miejsca AM w tabeli. Tyle właśnie znaczy bramkarz

0

@RikiPuig612 Depay też czasem grał na 9-ce.a wygląda na niej jak wygląda

0

@Firestone kredyt. Mistrz normalnie, pomnik to jak się dowiemy czy koleś się sprawdzi

1

@Qba2312 Do 16-tki wyglada dobrze. Widać dużo zmian taktycznych, ale później nie ma u nas Napastników i nie ma kto zabić meczu.

2

@TylkoBarca7273 Może by mu kupić pajaczka. Prosty bedzie chodził to i plecy nie beda bolec. @https://www.fcbarca.com/user/Rewolucja123" class="author__name">Rewolucja123 Tak teraz sprawdzilem, jednak udo, Lumbago miał w Listopadzie

2

@bartekvisca Kontuzja pleców.

3

@Messibestplayerintheworld Dodali sie na TikToku. Uwielbiam takie newsy.

0

@Rewolucja123 FDJ wrzuci Xavi.

6

@BART97 Rysiek 02.01 ma sesje zdjeciowa.

0

@kaamil1910 a dobrze gra nogami? Bo to podstawa

0

@BART97 normalnie trauma

0

Tak czy siak spieprzyli mi święta. Cały czas myślę szkoda, ze nie wygraliśmy. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?