tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michu94 sport szczytuje w tym swoim debilizmie
1
@Nazio87 sprawdźmy czy się nadajesz. Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami?
0
@hazo428 poniżej jest około 2634 newsów o tym
1
@DSDaniels nie przyjdzie śpij spokojnie. Pierdolety gazeciarzy
2
@AmigoBlancos A co słychać u Benzemy bo nas to w ch.. Interesuje
2
@hefaj6 70% wsi głosowało na PIS. Więcej Nic nie dopisze
0
@patrykzmc2000 ta a gdzie amortyzacja? Kompletna bzdura
0
@dawidor9 a jakiego jeśli można wiedzieć?
0
@Dertinho Suweren.
1
@Deviler jak 20 baniek, to dopłacimy. Nie wierzę w te bzdury w szczególności kwota
0
@kkbarca Nikt z tej trójki nie jest 9-tka. I to niestety jest nasz problem
2
Nie wierzę by RM oddał majstra
2
@FCB_dimiC ale i też nie dają grać AB. Prowadzą nie muszą atakować
0
@patrykzmc2000 w Juve średnio mu idzie. A i pensja z kosmosu, chyba że zgodzi się obniżyć
0
@PatrychoO korporacje i rządy nie pozwolą. Biznes musi się kręcić a na biedzie najlepiej zarobisz
1
@DonAndrzejos Do usranej śmierci te darmozjady będą u nas.
0
@Keriox dlatego wierzę że Leo do nas wróci za 1,5 roku
0
@BombowiecKrawczyk brać i się nie zastanawiać. Wypożyczenie to bezpieczny deal
5
@JohnnyBarca I zobaczcie od razu efekt wyników i miejsca AM w tabeli. Tyle właśnie znaczy bramkarz
0
@RikiPuig612 Depay też czasem grał na 9-ce.a wygląda na niej jak wygląda
0
@Firestone kredyt. Mistrz normalnie, pomnik to jak się dowiemy czy koleś się sprawdzi
1
@Qba2312 Do 16-tki wyglada dobrze. Widać dużo zmian taktycznych, ale później nie ma u nas Napastników i nie ma kto zabić meczu.
2
@TylkoBarca7273 Może by mu kupić pajaczka. Prosty bedzie chodził to i plecy nie beda bolec. @https://www.fcbarca.com/user/Rewolucja123" class="author__name">Rewolucja123 Tak teraz sprawdzilem, jednak udo, Lumbago miał w Listopadzie
2
@bartekvisca Kontuzja pleców.
3
@Messibestplayerintheworld Dodali sie na TikToku. Uwielbiam takie newsy.
0
@Rewolucja123 FDJ wrzuci Xavi.
6
@BART97 Rysiek 02.01 ma sesje zdjeciowa.
0
@kaamil1910 a dobrze gra nogami? Bo to podstawa
0
@BART97 normalnie trauma
0
Tak czy siak spieprzyli mi święta. Cały czas myślę szkoda, ze nie wygraliśmy. :(