0

@zadafcb Oby nabrał pewności ta obrona. Bez bramkarza na poziomie to my nic nie zdziałamy

7

Ten mecz nie miał prawa się odbyć. Obie drużyny 3 składem, wyglądało to jak puchar króla na pierwszych etapach albo Ekstraklasa. Tebas chce takiego poziomu LL?

0

@Mixtape Daj naszym szanse. 1strzal, słupek , poprzeczka z dupy, klatki i pod nogami TS wpadnie.

0

@BarcaInfo To fake jakiś. Bez szans by to trafić

4

@Adi123456789 Wyglada najpewniej. Ale mecz jest dziwny

4

@Keson Mallorca tez mocno rezerwowa. Ten mecz wyglada jak z ekstraklasy

0

No dobra jeszcze z 3 i będzie raczej bezpiecznie.

0

@pt9 Kazde podanie do tylu. Biega przestraszony, jest słaby, nie widzę u niego pozytywów dla nas.

1

@Coutinho007 Oraz Rysiek, ale i tak napisza ze FDJ.

1

@GeneralXavi To licz na to, że będziesz w tej grupie czasem.

0

@doc Dlatego nie wygramy.

0

Mingueza, ciekawe ile wytrzyma bez błędu w obronie.

1

@Janiama Mallorca Barca 0-0

1

@Pawel13sz Aha. No to remis sie szykuje.

7

@Emhyr oni lekarza zarejestrować nie mogą, a Haaland przyjdzie.

0

Spokojnie my na standardzie frajera walniemy i nie nadrobimy

2

Amerykę odkryli :)

0

@Vamosdembouz Kubo T.(Choroba), a jest powołany.

1

@mariogbch Skąd ty wziales tych 11 piłkarzy Majorki?

0

@Rekin_bialy nie są. Dziś Albą ma test, jak sobie wyobrażasz ze dzis negatyw i co bez treningów miałby grać?

2

@Rekin_bialy Alba to też Covid, Dest również.

6

@Messibestplayerintheworld patrząc na efekty to chyba kilofem ich prowadził

0

Jaki skład :) Jutro znowu strata pkt nas czeka

0

@Ghotti Ryczałt jest rozwiązaniem. Po drugie dla przedsiębiorców tez jest ta znizka. A ci co lepiej zarabiają to oberwą tak jak i ci co lepiej na etat zarabiają, w tym ja. Na etacie nic nie mogę zrobić, nie mam alternatywy, na działaności macie chociaż ten ryczałt, ale bez generowania kosztów, więc to zależne komu się opłaca.

0

@koksik2700 Ciagle pod górkę, konkretnie co masz teraz na myśli ?

0

@doc Albą zdrowy, ale 7 dni :)

4

Ciężki rok. Ale trzymam kciuki za to co robią. Visca

0

@DonAndrzejos same dobre wieści z TS na czele. Z Tym naszym kapitanem LR. Jaki to on nie lepszy od Leo.

0

@Emhyr czyli coś na zasadzie. By wygrać w totka trzeba trafić 6-tke i zagrać

0

@Tomo_95 nie koniecznie. To Morata może być rezerwowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?