tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak ciężko się nie zgodzić.
7
Jest jeden plus. Mecz skończył się o 20. Zanim pójdę spać to wkurw mi minie.
1
W każdym meczu od 70 minuty my błagamy o litość.
0
@talizmo nam poprostu brakuje siły w ataku. Zobacz na nazwiska Napastników
1
@patryk355 nie jest. Dla mnie do zmiany
2
Jesteśmy strasznie wolni. Taki Koemanowy mecz, presing za daleko, a w ataku na stojąco bez pomysłu. Przed nami gorsza druga połowa, nie wieje optymizmem.
1
No nie jest to spalony. Nawet linia pokazuje Kur
0
@Azi odblokować Konfie FB !!
4
@Rust_Cohle Sam się zdziwiłem ostatnio. Pytam dlaczego sprzedają popcorn bo podobno nie wolno, a oni ze to na wynos :D
0
@Mns21 Myślę ze dziś to będzie nasz dzień 1-4
0
@kulka ma Covid, Cou chyba też i jeszcze nie mogą go zarejestrować
2
Trzy ostatnie mecze Granady u siebie:
2-1 z AM
4-1 Mallorca
2-1 Alaves
Łatwo nie będzie.
0
@tomek8756 Konfederacja to tacy sami krętacze jak każdy polityk, jeśli myślicie ze beda roznic się od PIS, PO to jesteście naiwni i srogo się zdziwicie. Różnica jest taka, że skrajne ugrupowania Lewicowe i Prawicowe to niebezpieczne ugrupowania ze względu na poglady. Nie ma niczego pośredniego, jest tylko jeden pkt widzenia.
7
@MarioVeB! Możesz mi pokazać gdzie on pokazuje te swoje ego? A za Koemana to cały zespół był nieudolny. Moim zdaniem trzeba czekać jak będzie wyglądał u Xaviego, który ma pomysł na zespół i taktykę. Tylko oby to nie było po dzisiejszym meczu, bo 1 mecz może nie dać odpowiedzi.
16
@MarioVeB! Szybko poszło LR ze skreśleniem Depaya
4
@CatalanDream dlatego daj innej, na pewno nie będzie kraść. Do tego daj to skrajnemu ugrupowaniu, który myśli i działa tylko jednokierunkowo. Bardzo logiczne
3
@Przemek2323 tylko ze pelo podsłuchiwało za pomocą mikrofalówki.
23
Tego dziennikarza to powinni podać do sądu. Ogólnie ja to bym z tymi dziennikarzami porządek zrobił. 95% to same fake newsy
15
Do usranej śmierci będziemy słyszeć. Nie będziemy ryzykować. Koleś miał wrócić 06.12. Jest 07.01
8
@kynio302 no jak obniżył wynagrodzenie to szacunek. Powiedziałbym nareszcie pokazał ambicje
0
@Kusco15 Bóg tak chciał Krzysiu.
7
@Pilka_jest_okragla Złamany palec. Pisałem od początku, że to będzie kilka-kilkanaście dni, a nie miesiące
2
@Kondziubarca kogo interesuje puchar króla :) liga Europy jest najważniejsza
0
@Uukasz_93 każdy dziennikarz mówi inaczej. Daj temu czas
0
@JonSnow szczęśliwie? Faktycznie 5-1 to fart
0
@Preteee raczej Luk
1
Przełamanie Igi na start seta. Zajeb.......
3
@HERORICH2 Możesz nie uzyac translatora. Co to znaczy nawrot mięśnia?
3
@Kapitan hawk Bo nie ma o czym rozmawiać. Jest poniżej 10%, więc tragedii nie ma.
1
Teraz pytanie, Iga wróci do gry czy się posypała psychicznie