tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CuttingHead Twój komentarz pokazuje jakim jesteś dzbanem. Ja piszę by nie żartować z covida bo nie wszyscy maja do śmiechu, a ty o rządzących czy o problemach w szpitalach. Wrzucasz mnie jakbym akceptował działania rządu, a gdzie ja takie coś napisałem? Gdzie ja szydzę z tych ludzi o których piszesz? A ostatnie twoje zdanie to już w ogóle zostawie w ciszy i spokoju. Teorie spiskowe to nie ze mną, poszukaj sobie na prawicowych lub skrajnie lewicowych forach odbiorców tych pierdół.
0
@Kinginiesta To by im do narracji nie pasowało.
1
@Messibestplayerintheworld Dobre podejście. Wynik jest najważniejszy, awans dalej jest najważniejszy bo to buduje budżet.
2
@GeneralXavi zapytaj rodzin 100tys osób które zmarły. Ja rozumiem że można mieć to w dupie, szczepcie się lub nie, lata mi to. Ale nie wszyscy mają z tego fun
0
@Tomo_95 ta patrz jak Amerykanie wchodzą na Ukrainę, pędzą normalnie.
0
@Sulimo czysty przykład narodowosciowca.
1
@Janiama Leo wygrał, tydzień komentarzy że wygrał i dlaczego to zle, Lewy wygrał tydzien komentarzy dlaczego Leo przegrał. Kur wygrał, zostawcie to już.
2
@amanter Ukraina ich prowokuje? Zdradzisz czym? Może to Ukraina chce zaatakować Rosję a ci się biedni chcą bronić na granicy?
0
@Peszko07 a czym się objawia ta chęć by Rosja zaatakowała Ukrainę? Jaki biznes Amerykanie w tym mają?
4
@amanter armia Rosyjska pod granicą Ukrainy rozumiem że biwakują?
4
@PatrychoO Polscy dziennikarze z Bońkiem na czele to białasy. Więc co się im dziwisz, skoro mucil ich wielki Real przez 15 lat
0
@Medium poczekaj z kim sąsiaduje Polska? Brytole postawieni ale my na wakacjach rozumiem, za naszą granicą prawdopodobnie wojna, ale u nas plaża w służbach mundurowych.?
0
Ciekawe czy Polskie Wojsko postawione w stan gotowości na granicy. Czy wpierw podwyżki chcą by jak to oni mówią, służyć dla kraju.
0
To tylko Sport, nie nakręcajcie się.
7
Lewy przegrał ZP źle, afera, tydzień płaczu, lewy wygrywa FIFA the Best. Też źle, złe głosowania, szukania ch.. Wie czego.
2
@BART97 jak to czemu, bo jest wirusologiem, bo nie testowane, i róg ci wyrośnie
Tak mówi Braun.
0
@Kgorecki2500 no przecież twierdzą że obecna chroni :) to po co nowa?
2
@GeneralXavi pewnie uczmy się i bierzmy skrajne partie bo to gwarancja że będzie lepiej.
0
@ProMILs w skali czasu. 90% maseczki, 10 % nowy ład
1
@Bogan O Lewakach :)
0
@Joshi Co ci to da? Wyplacisz siano i tracisz piłkarza
0
@Criss18Barca Jezu o czym konfederacja będzie wtedy pisać? Może czas atakować ruchy pisu w gospodarce, a odpieedziela się od maseczek? Trzymam kciuki
1
@DonMatteo901 Dobrze napisane :) Wieczne pierdolety o coś co nie jest obowiazkowe. Dodałbym tu jeszcze wojne o obostrzenia, których też nie ma. Tzn. sa ale w Australii
1
@Pilka_jest_okragla kolejna 10-tka,9-tka a może sprzydlo.
0
@Borneo no i co w tym dziwnego?
1
Ja słyszałem że w ciągu 29godzin. Sport zapewne zaraz napisze że 19h.
0
Ale w nocy w 3miescie armagedon był. A teraz cisza, słońce zaraz wyjdzie.
1
@Worny ja lubię BM, MC i LVP
1
@Peciak Tez mam wrażenie, że ta ich pomoc robi robotę, wystarczy ze jeden wypada i maja problemy.
1
Nie wiem albo to Real jest dobrze ustawiony albo Bilbao się zesrało. Kompletnie inny presing niż ich znam