tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uciekaj dzieciaku od Hiszpańskich konowałów.
0
@daniel32778 I dlatego ma grać jeszcze słabszy Balde
1
@Geble Najważniejsza duma Lapcia. Na koniec jak top 4 nie ugramy niech nie zapomni powiedzieć ze to wina Bartka.
0
@DonMatteo901 Boże przy dzieciach. Ja prdl
0
@busquets5 Lekka kontuzja, która miała trwać 2 tygodnie przerodziła się już w 1,5miesiaca przy konowałach Hiszpańskich
0
@arkasath Mieli 8 dni przerwy miedzy superpucharem a PK. Teraz Albą musi grać, chyba ze zagramy 3 obrońcami bez skrzydłowego to ok, ale żadnych testów na dzieciach.
12
@arkasath Nie, nie powinien. Naszym obowiązkiem są 3 pkt, a nie udowadnianie waszej teorii wielkości dzieci ze szkółki. Skoro Xavi na niego nie postawił ani razu to znaczy ze jest słabszy.
16
@Kgorecki2500 Nato pilnie powinno rozmieścić swoje wojska na naszej wschodniej flance oraz na Estoni by pokazać Rosji że jest silne. a tymczasem Niemcy nie dają broni Ukrainie, Francja coś tam pitoli, USA usuwają swoich dyplomatów z Ukrainy. NATO istnieje na papierze.
9
Depay ostatni rok w Lyon:
Kadra: 37, Pierwsza jedenastka: 33, Wprowadzenie: 4, Bez występu: 0, Zawieszenie: 0, Kontuzja: 0
U nas od Sierpnia. I 2 miesiąc go lecza. To nie jest przypadek kontuzji w Barcelonie. Sztab medyczny oraz okres przygotowawczy to katastrofa.
Ansu powinien pilnie poszukać ekspertów po za granicami Hiszpani bo RM też ma często problemy
0
@Wychowanek Jak nie będzie w top 4 to jedyne co dostanie to free transfery i dzieci ze szkółki.
2
Dziś powinien być łatwy mecz, Alaves ma fatalna passe. Ale nie będzie bo w tym sezonie tylko z Levante było łatwo przez 90 minut. Szkoda, chciałbym obejrzeć taki łatwy mecz w którym nie będziemy oglądać ostatnich 15 minut z martwieniem się czy dowiozą prowadzenie
0
@lukaszbarca15 Mnie zastanawia czy Świątek ma szanse z Sabalenka, masz może gdzieś statystyki rywalizacji obu pań?
0
@Peszko07 Badosa, Sakkari ok, ale Azarenka to raczej średnio.
5
@LeoMesjasz Pedri jest półkę wyżej. Przynajmniej teraz
1
Można mieć jaja w piłce jak nie idzi można. A my ostatnie 15 minut każdego meczu to błagamy o litosc
1
Matko i corko powrót z reprezentacji to dramat. Mecze w lutym
Atletico Madryt
Espanol
Napoli
Valencia
Napoli
Bilbao
0
@Adi123456789 ale ja go nie oceniam, odnoszę się ze krytykujesz Busiego który grał lepiej od Gaviego. To jest ten wasz obiektywizm
1
@patrykzmc2000 ciekawe kto. Dest, Mingueza? Kto 3-ci?
0
@Adi123456789 a co dał Gavi w meczu z AB?
0
@MESSIah16 wiara w to że Sevilla może zagrozić RM jest, była złudna
0
@Enerio szkoda dyskutować, zdarta płyta. Inni skrzydłowi dają więcej
0
@BarcaInfo ok, dzięki za odp
1
@Rastafarnianin nie wysłała bo nasze wojsko na urlopie albo na L4. Oczywiście 100% płatne
0
@BarcaInfo no dosłownie nie powiedział. Tylko że plan był by powoli wchodził. Nie ma nic że to Pruna że 30-35 minut. O to mi chodzi
0
@Woland10 słabo tym razem, stać cie na lepszy troling
0
@DonAndrzejos była informacja ze się nie zgodził. Havi to słaby dziennikarz. Ogólnie to 50% że trafi z newsem.
1
@BarcaInfo masakra jakie dodawanie sobie story. Czyli nie powiedział
2
@Pawel13sz byłem, widziałem, zajeb. Polecam
1
@LeoMesjasz 7 tygodni
0
@Emhyr najważniejsze by skorzystał z innej opcji niż Hiszpanska. Ten NFZ to katastrofa, wszyscy po kontuzji ponownie wypadają. Depay, Pedri, Ansu, Eric. Zmiany sztabu nic nie dały