0

Uciekaj dzieciaku od Hiszpańskich konowałów.

0

@daniel32778 I dlatego ma grać jeszcze słabszy Balde

1

@Geble Najważniejsza duma Lapcia. Na koniec jak top 4 nie ugramy niech nie zapomni powiedzieć ze to wina Bartka.

0

@DonMatteo901 Boże przy dzieciach. Ja prdl

0

@busquets5 Lekka kontuzja, która miała trwać 2 tygodnie przerodziła się już w 1,5miesiaca przy konowałach Hiszpańskich

0

@arkasath Mieli 8 dni przerwy miedzy superpucharem a PK. Teraz Albą musi grać, chyba ze zagramy 3 obrońcami bez skrzydłowego to ok, ale żadnych testów na dzieciach.

12

@arkasath Nie, nie powinien. Naszym obowiązkiem są 3 pkt, a nie udowadnianie waszej teorii wielkości dzieci ze szkółki. Skoro Xavi na niego nie postawił ani razu to znaczy ze jest słabszy.

16

@Kgorecki2500 Nato pilnie powinno rozmieścić swoje wojska na naszej wschodniej flance oraz na Estoni by pokazać Rosji że jest silne. a tymczasem Niemcy nie dają broni Ukrainie, Francja coś tam pitoli, USA usuwają swoich dyplomatów z Ukrainy. NATO istnieje na papierze.

9

Depay ostatni rok w Lyon:
Kadra: 37, Pierwsza jedenastka: 33, Wprowadzenie: 4, Bez występu: 0, Zawieszenie: 0, Kontuzja: 0

U nas od Sierpnia. I 2 miesiąc go lecza. To nie jest przypadek kontuzji w Barcelonie. Sztab medyczny oraz okres przygotowawczy to katastrofa.
Ansu powinien pilnie poszukać ekspertów po za granicami Hiszpani bo RM też ma często problemy

0

@Wychowanek Jak nie będzie w top 4 to jedyne co dostanie to free transfery i dzieci ze szkółki.

2

Dziś powinien być łatwy mecz, Alaves ma fatalna passe. Ale nie będzie bo w tym sezonie tylko z Levante było łatwo przez 90 minut. Szkoda, chciałbym obejrzeć taki łatwy mecz w którym nie będziemy oglądać ostatnich 15 minut z martwieniem się czy dowiozą prowadzenie

0

@lukaszbarca15 Mnie zastanawia czy Świątek ma szanse z Sabalenka, masz może gdzieś statystyki rywalizacji obu pań?

0

@Peszko07 Badosa, Sakkari ok, ale Azarenka to raczej średnio.

5

@LeoMesjasz Pedri jest półkę wyżej. Przynajmniej teraz

1

Można mieć jaja w piłce jak nie idzi można. A my ostatnie 15 minut każdego meczu to błagamy o litosc

1

Matko i corko powrót z reprezentacji to dramat. Mecze w lutym
Atletico Madryt
Espanol
Napoli
Valencia
Napoli
Bilbao

0

@Adi123456789 ale ja go nie oceniam, odnoszę się ze krytykujesz Busiego który grał lepiej od Gaviego. To jest ten wasz obiektywizm

1

@patrykzmc2000 ciekawe kto. Dest, Mingueza? Kto 3-ci?

0

@Adi123456789 a co dał Gavi w meczu z AB?

0

@MESSIah16 wiara w to że Sevilla może zagrozić RM jest, była złudna

0

@Enerio szkoda dyskutować, zdarta płyta. Inni skrzydłowi dają więcej

0

@BarcaInfo ok, dzięki za odp

1

@Rastafarnianin nie wysłała bo nasze wojsko na urlopie albo na L4. Oczywiście 100% płatne

0

@BarcaInfo no dosłownie nie powiedział. Tylko że plan był by powoli wchodził. Nie ma nic że to Pruna że 30-35 minut. O to mi chodzi

0

@Woland10 słabo tym razem, stać cie na lepszy troling

0

@DonAndrzejos była informacja ze się nie zgodził. Havi to słaby dziennikarz. Ogólnie to 50% że trafi z newsem.

1

@BarcaInfo masakra jakie dodawanie sobie story. Czyli nie powiedział

2

@Pawel13sz byłem, widziałem, zajeb. Polecam

1

@LeoMesjasz 7 tygodni

0

@Emhyr najważniejsze by skorzystał z innej opcji niż Hiszpanska. Ten NFZ to katastrofa, wszyscy po kontuzji ponownie wypadają. Depay, Pedri, Ansu, Eric. Zmiany sztabu nic nie dały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?