tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 z Bilbao jedna akcja, farfocel. I jak dogrywka wyglądała? Z RM zagraliśmy bardzo dobrze. A Terar wymieńmy. Celta. Osasuna, Mallorca, Granada, Espanyol
1
RM różni się od nas tym że walczą w końcówkach. Więc jeszcze Elche nie wygrało
0
@FCB24 po czym wnosisz ze będzie lepszy od Alby jak nie gra w Ajaxie?
0
@taris był do wyciągnięcia. Ale my woleliśmy Semedo.
0
@DaPidejpi boziu, to przy hiszpańskich lekarzach to on z L4 nie wyjdzie
0
@ViscaDelFritz1983 gruby syf będzie za rok jak się zaczniemy rozliczać
0
@Jestjakjest zna ligę, chyba skrzydłowy jak dobrze pamiętam. Nie wiem czy lepszy od Abde.
0
@maniak33333 chyba jasno już agent dał do zrozumienia ze nie odejdą w styczniu. To byłby idealny scenariusz, ale w niego nie wierzę.
0
@BarcaInfo w Barcelony interesie jest to by grali najlepsi na swoich pozycjach. Nie mamy komfortu sadzania na trybunie piłkarza bo nie chce przedłużać kontraktu. Tyle w temacie. To nie konkurs piękności by młody zęby pokazywał. Nie teraz, mamy za dużo do stracenia.
0
@BarcaInfo otoczenie piłkarza, trenera, ok źródło faktycznie perfekcyjne. Odnieś się do odejść piłkarzy. To nie jest przypadek. Nie nie lepiej dać młodemu by się wykazał, najważniejszy jest cel w biznesie bo tu konsekwencje będą tragiczne. O Dembele wszyscy zapomną wypadnięcie z Europy już nie
1
@maniak33333 jaki mamy biznes płacić piłkarzowi który siedzi na trybunach. Fakt jestem idiota buznesu widzę
6
@BarcaInfo wszystko oparte o ploteczki, w sumie ostatnio często ci się zdarza
Mówisz o sytuacjach które klub ukrywa, to skąd wiesz ze są? Tu nie chodzi o profesjonalizm, nie chce przedłużyć kontraktu, koniec kropka po sezonie out. Ale ma Kur prawo go nie chcec przedłużyć, co my obóz koncentracyjny? Zobacz ostatnie 7 odejść piłkarzy z naszego klubu. Każde, ale to każde w aferze i złości piłkarzy. To również jest fakt co u nas się dzieje. Sprzedać albo niech gra do końca kontraktu, bo lepszego nie mamy
1
@PodkarpackiKibic a ok. Dopisz sobie do nicku obiektywny podkarpackikibic. Ale ok rozumiem już żart :)
0
@PodkarpackiKibic my też podłożyliśmy się RM? W sumie od 4 lat?
1
@Emhyr takie nasze miejsce :)
1
@Kgorecki2500 w rezerwach Ajaksu gra. No ale my to LE a Ajax Lm więc może wystarczy
1
@Encore spadniemy z le, top4. Ciekawe skąd Lapcio weźmie siano, no chyba że on marzy o szkółce tylko to może niech będzie prezesem Barcy B
2
@Encore dokładnie tak. @kaamil1910 to też dobre.
5
Wolność wg LR
Maseczki - nikt nie będzie mi kazał co mam robić, zabiera mi wolność.
Dembele koniec kontraktu - nie chce przedłużyć, pluje na klub na trybuny.
Taka wolność po waszemu. Cała obrony Chelsea nie przedłużyła kontraktu, grają normalnie.
11
@kaamil1910 za Albe to tutaj nawet Puchacza by chcieli.
0
@Tomason szczegóły poproszę. Które grupy mają obowiązek. Wyprzedzę lekarze mieli, ale ustawy nadal nie ma
1
@KapiFCB Barcelona dawno już nie ma nic wspólnego z wartościami o których piszą. Zobaczcie z 7 transferów od nas. Zobaczcie w jakim stylu od nas piłkarze odchodzą. Dramat i tyle, a najlepszy przykład. Najlepszy piłkarz w historii dowiaduje się na spotkaniu, dowidzenia a wieczorem prezes jedzie do Pereza na obiadek.
1
@Tomason tak ale bez twojego udziału. Nie szczepisz się, więc po co dyskusja? Przypominam w Polsce nie ma obowiązku szczepienia.
2
@chavez 40 brutto
1
@Joe_Barbaro współczuję. Ale pamiętaj, po 7 latach się przyzwyczaisz do przypierdolki
0
@umtiti nie miał nic z noga. Był zmęczony intensywnością meczu
1
@Kosteq73 chorobę ale klubu. W obecnych czasach normalne jest nie przedłużanie kontraktu. Jak widać tylko nie u nas
0
@KacperVEB zrobiłbym dokładnie to samo.
3
@peetwithbarca słuchaj w Barcy B masz armię talentów, obejrzyj z 3 całe mecze, może zrozumiesz dlaczego grają
1
@Rewolucja123 A czemu przez 4 lata czytamy ze Cou grał słabo bo nie grał jako środkowy pomocnik, a to jest podobno jego miejsce na boisku.